Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to trzeba tego dokonać :) W sumie tez taki chciałbym :P
9
Hah zajebiste kółeczko na zdjęciu :D
Alves spiderman hahha :D
1
Dadzą radę to w końcu Barca która ma znakomity zespół! :)
0
Barca napisze dziś nowa historię w futbolu :)
1
Messiego nie trzeba prosić, on sam wie co trzeba robić w tak ważnych spotkaniach :) Co do Verma co wątpię aby zagrał jakies minuty, chyba że końcówka meczu na spokój w obronie żależnie od wyniku.
0
Też nad tym myślałem, no cóż będe miał o czym tam myślec :)
0
W tym problem że blisko nie bo ponad 20 km :D
0
To ja nwm czy na 6 rano wrócę.. :D
0
Wesele to oni mieli juz z rok temu ponad zaplanowane ;)
0
Tylko że tego nikt nie mógł przewidziec że to tak będzie ;)
0
No mam nadzieję że tam będzie TV jakiś.
1
Noo dokładnie, jak pech to pech :/
4
Cos wymyśle ale jeszcze nwm co :P
0
Nie wypali takie cos :D Musze jakis sposób ogarnać by obejrzec to..
0
Ponad 20 km z buta nie bedę szedł :D A no kasa sie liczy :D Wiem jak to wygląda bo juz kilka razy byłem :P
0
A wez daj spokój najgorsze co mogło wypaść... żeby było choc gdzie obejrzeć..
5
Haha teraz dowaliłes :D Piona :D
0
Musze isc nic nie poradze na to...
2
Kurde trzeba miec pecha, oglądać wszystkie spotkania Barcy przez cały sezon, a dziś Finał LM a ja mam wesele.. sobie obejrzałem.. porażka na całego :/
3
I bardzo dobrze Ney, niczego nie zmieniaj rób to co lubisz na boisku.
1
To się nazywa miłość do klubu! Brawo Xavi za tą długą walkę, i za to że osiągnąłeś to czego chciałeś!. Mama Generała też spisała się świetnie gdy oznajmiła że zostaje w FCB. Niesamowity człowiek który zapisał się w historii klubu. Oby tylko mógł jeszcze podnieść jutro puchar LM!
2
Kolejny świetny artykuł, brawo.
Co do Mou to jakoś jego bym nigdy nie widział jak trenera Barcy.
0
Messiego to już niejeden próbował zatrzymać, na niego trzech to momentami mało.
3
Leo nie przepuści takiej okazji, on co chce w Barcelonie to zdobywa :)
1
Kurcze musi się jutro to udać Wielkiej Barcelonie!
0
Obu mu się udało cos jutro strzelić, podwójna radość, raz to dla niego a dwa dla Barcy gdyby jeszcze wygrała :)
0
Walczyli, udało im się utrzymać w lidze a mimo to wylecieli. Szkoda ich.
0
Rosell jak ja Cię żle wspominam to masakra..
0
Dobre podejście, najlepsze jest to aby było kapitalne widowisko a niech wygra lepszy ;)
0
Kurde niech podpiszą z inną firmą "normalną" byle nie ten Qatar...