0

No to trzeba tego dokonać :) W sumie tez taki chciałbym :P

9

Hah zajebiste kółeczko na zdjęciu :D
Alves spiderman hahha :D

1

Dadzą radę to w końcu Barca która ma znakomity zespół! :)

0

Barca napisze dziś nowa historię w futbolu :)

1

Messiego nie trzeba prosić, on sam wie co trzeba robić w tak ważnych spotkaniach :) Co do Verma co wątpię aby zagrał jakies minuty, chyba że końcówka meczu na spokój w obronie żależnie od wyniku.

0

Też nad tym myślałem, no cóż będe miał o czym tam myślec :)

0

W tym problem że blisko nie bo ponad 20 km :D

0

To ja nwm czy na 6 rano wrócę.. :D

0

Wesele to oni mieli juz z rok temu ponad zaplanowane ;)

0

Tylko że tego nikt nie mógł przewidziec że to tak będzie ;)

0

No mam nadzieję że tam będzie TV jakiś.

1

Noo dokładnie, jak pech to pech :/

4

Cos wymyśle ale jeszcze nwm co :P

0

Nie wypali takie cos :D Musze jakis sposób ogarnać by obejrzec to..

0

Ponad 20 km z buta nie bedę szedł :D A no kasa sie liczy :D Wiem jak to wygląda bo juz kilka razy byłem :P

0

A wez daj spokój najgorsze co mogło wypaść... żeby było choc gdzie obejrzeć..

5

Haha teraz dowaliłes :D Piona :D

0

Musze isc nic nie poradze na to...

2

Kurde trzeba miec pecha, oglądać wszystkie spotkania Barcy przez cały sezon, a dziś Finał LM a ja mam wesele.. sobie obejrzałem.. porażka na całego :/

3

I bardzo dobrze Ney, niczego nie zmieniaj rób to co lubisz na boisku.

1



To się nazywa miłość do klubu! Brawo Xavi za tą długą walkę, i za to że osiągnąłeś to czego chciałeś!. Mama Generała też spisała się świetnie gdy oznajmiła że zostaje w FCB. Niesamowity człowiek który zapisał się w historii klubu. Oby tylko mógł jeszcze podnieść jutro puchar LM!

2

Kolejny świetny artykuł, brawo.
Co do Mou to jakoś jego bym nigdy nie widział jak trenera Barcy.

0

Messiego to już niejeden próbował zatrzymać, na niego trzech to momentami mało.

3

Leo nie przepuści takiej okazji, on co chce w Barcelonie to zdobywa :)

1

Kurcze musi się jutro to udać Wielkiej Barcelonie!

0

Obu mu się udało cos jutro strzelić, podwójna radość, raz to dla niego a dwa dla Barcy gdyby jeszcze wygrała :)

0

Walczyli, udało im się utrzymać w lidze a mimo to wylecieli. Szkoda ich.

0

Rosell jak ja Cię żle wspominam to masakra..

0

Dobre podejście, najlepsze jest to aby było kapitalne widowisko a niech wygra lepszy ;)

0

Kurde niech podpiszą z inną firmą "normalną" byle nie ten Qatar...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?