1

Takie pytanie mam Turan może grać na pozycji środkowego pomocnika? Bo jak tak to jeszcze ten transfer rozumiem, ale jeśli skrzydło to będzie mu odpowiadała rola wejść za któregoś zawodnika z naszego niszczycielskiego trio?

1

Szanuje Abidala bo jest wspaniałym człowiekiem, ale jakoś nie sądzę by poradził sobie w roli dyrektora sportowego.

0

Żebyś wiedział że lepszy Pogba.

1

Fakt nie moja kasa, ale gdzie on będzie grał? Że niby będzie akceptował rolę rezerwowego jak Pedro? Taki zawodnik jak on ma podstawę w każdym klubie a tu będzie rezerwa pewnie.

1

No cóż tak musiało się stać, w Barcelonie szans by teraz już praktycznie nie miał żadnych. Niech pokaże w Interze że mylono się co do niego.

0

Ale jaja! Ja się pytam po co on za taką kasę! Masakra!!!

0

Czyli chociaż jakieś konkrety są już.

0

I bardzo dobrze że się tym nie przejmuje. Skoro nic nie mają za uszami to powinien to olać.

5

Dawaj Leo teraz czas na końcowy triumf :)

6

16 mln? No zobaczymy co na to Barca. Nie wiem jak gra więc się nie będę wypowiadał na jego temat.

0

To oczywiste że woli grać w wyższej lidze i na większym poziomie niż tylko Barca B 3 liga. Niech mu się dobrze wiedzie.

4

Przeginają nie jest wart 80 mln za transfer lecz tak samo 12 mln pensji za sezon. Oby udało im się to obniżyć.

0

12 mln za sezon dobre sobie, chyba 6 mln.

0

Ładnie Argentyna :) Teraz czas na wygranie finału :)

2

Zgadzam się z Tobą dobry wybór.

0

Pamiętam pamiętam spokojnie :)

2

Na zawsze będę pamiętał występy Generała w FCB za moich czasów :)

0

Jeśli to prawda to wspaniała sprawa że Roni zagra w Europejskim klubie :)

8

Ale szukają dziury w całym się uparli na tą Barcę ostatnio...

0

Kurde czy zawsze musi się liczyć tylko to DNA Barcy?

0

Niech Barca wygra w obu finałach :) Hehe wiem wiem za piękne by to było :) Wystarczy obronić teraz LM :)

0

A gdzie jest Pan Undiano?

0

Super że zagra ponownie w Europie :)

5

Teraz to niech szukają innego jelenia.

0

Haha no tak City tylko kasą szasta 100 mln chyba ich popierdzieliło.

6

Karoseria i głowa mają się dobrze, jedyny problem to przebita opona.
Cały Tarzan :)
Jak widać nawet Carles nie jest zadowolony z działań Bartomeu.

4

Jestem za Laportą by wygrał ale coś zaczyna kręcić kurcze raz to a zaraz coś nowego.

0

Hehe dokładnie :D

0

Tak szczerze to temat z Pogbą zaczyna robić się już nudny, no ale cóż takie życie.

0

Faktycznie, pomyliłem się dzięki za sprostowanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?