Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie pytanie mam Turan może grać na pozycji środkowego pomocnika? Bo jak tak to jeszcze ten transfer rozumiem, ale jeśli skrzydło to będzie mu odpowiadała rola wejść za któregoś zawodnika z naszego niszczycielskiego trio?
1
Szanuje Abidala bo jest wspaniałym człowiekiem, ale jakoś nie sądzę by poradził sobie w roli dyrektora sportowego.
0
Żebyś wiedział że lepszy Pogba.
1
Fakt nie moja kasa, ale gdzie on będzie grał? Że niby będzie akceptował rolę rezerwowego jak Pedro? Taki zawodnik jak on ma podstawę w każdym klubie a tu będzie rezerwa pewnie.
1
No cóż tak musiało się stać, w Barcelonie szans by teraz już praktycznie nie miał żadnych. Niech pokaże w Interze że mylono się co do niego.
0
Ale jaja! Ja się pytam po co on za taką kasę! Masakra!!!
0
Czyli chociaż jakieś konkrety są już.
0
I bardzo dobrze że się tym nie przejmuje. Skoro nic nie mają za uszami to powinien to olać.
5
Dawaj Leo teraz czas na końcowy triumf :)
6
16 mln? No zobaczymy co na to Barca. Nie wiem jak gra więc się nie będę wypowiadał na jego temat.
0
To oczywiste że woli grać w wyższej lidze i na większym poziomie niż tylko Barca B 3 liga. Niech mu się dobrze wiedzie.
4
Przeginają nie jest wart 80 mln za transfer lecz tak samo 12 mln pensji za sezon. Oby udało im się to obniżyć.
0
12 mln za sezon dobre sobie, chyba 6 mln.
0
Ładnie Argentyna :) Teraz czas na wygranie finału :)
2
Zgadzam się z Tobą dobry wybór.
0
Pamiętam pamiętam spokojnie :)
2
Na zawsze będę pamiętał występy Generała w FCB za moich czasów :)
0
Jeśli to prawda to wspaniała sprawa że Roni zagra w Europejskim klubie :)
8
Ale szukają dziury w całym się uparli na tą Barcę ostatnio...
0
Kurde czy zawsze musi się liczyć tylko to DNA Barcy?
0
Niech Barca wygra w obu finałach :) Hehe wiem wiem za piękne by to było :) Wystarczy obronić teraz LM :)
0
A gdzie jest Pan Undiano?
0
Super że zagra ponownie w Europie :)
5
Teraz to niech szukają innego jelenia.
0
Haha no tak City tylko kasą szasta 100 mln chyba ich popierdzieliło.
6
Karoseria i głowa mają się dobrze, jedyny problem to przebita opona.
Cały Tarzan :)
Jak widać nawet Carles nie jest zadowolony z działań Bartomeu.
4
Jestem za Laportą by wygrał ale coś zaczyna kręcić kurcze raz to a zaraz coś nowego.
0
Hehe dokładnie :D
0
Tak szczerze to temat z Pogbą zaczyna robić się już nudny, no ale cóż takie życie.
0
Faktycznie, pomyliłem się dzięki za sprostowanie ;)