Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Przecież musi mieć za co wpierdzielać bo jeszcze chudy jest ;]
0
Czemu klauzula Pedro się obniżyła? Czyżby było możliwe jego odejście?
1
Hmm ciekawe czy Vidal będzie w stanie wygryzć Alvesa ;)
0
Murawski to więcej niż pewne :)
0
Wiesz bardziej mnie interesował artykuł od tabeli na pierwszy rzut oka.
0
Z układami to precz od Barcy bo i tak było za dużo kłopotów.
0
Cieszą się jak tylko mogą :)
3
Też chciałbym być na ich miejscu..
0
Nie rozumiem o co Ci chodzi?
1
Kto to wie co Mou ma na myśli :) On jest nieprzewidywalny raz gada to, a za chwile co innego :D Zgadza się oferowali go Barcelonie ale na tym się skończyło chyba ;)
0
Hehe dobre :D
0
Zgadza się, ale chodzi mi o Barce :)
0
Też by pasowało ;) Lepiej niż Cuadrado :P
0
Taa bo dyrektor sportowy jest najważniejszy, wizerunek klubu już niech idzie w najgorsze. Gadanie.
6
"Jeżeli coś nie wychodzi Argentynie, on jest temu winien."
I to mnie najbardziej wkurza.
4
Świetny tekst :)
Dobrze choć że Busi już się tak nie reaktywuje :)
http://i.cr3ation.co.uk/dl/s1/gif/a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_biscuitsshakey.gif
0
W ich kraju będzie teraz panować euforia bo mają swojego rodaka w FCB :)
0
Oby i w Barcelonie były takie akcje z jego strony :)
1
Czekamy na oficjalny debiut zobaczymy co pokaże na boisku :)
1
A ja myślałem że Casillas już w Porto a tu masz komplikacje :P
0
Ale się rozcałował :D
0
Teraz do samochodu i drifty dawaj :D
9
Ooo herb pocałował :D
0
Ja chce już szłyszeć taki hymn przed meczem!!!!!
0
Jest :D
1
Szkoda że to nie Kun fajnie by to wyglądało :P
3
Też chciałbym być na takiej prezentacji za free ;)
2
Mnie nie przekonają do niego żadne obiecanki.
0
Pewnie brzydko się podpisał i dlatego.. heh żart ;)
0
A ja myślał że Barca w nogę :P Wchodzę czytam myślę z kim zagrają, a tu o koszu :D