3

Dokładnie zgadza się :) Każdy ma własne upodobania :) Ale kibicem Barcy jestem od dawna i będę na całe życie i to najważniejsze :)

2

I jeszcze dodam tylko że to nie jest tak gdy nie oglądam innych spotkań to nie interesuję się La Liga, bo tak nie jest ;) Wszystkie szczegóły mnie interesują tylko że no nie oglądam :)

2

Cóż tak już mam, dawniej to wszystkie spotkania Polaków oglądałem, ale jak były czasy że nic nie potrafili ugrać tak koniec. A teraz to jak mnie najdzie i mam czas ;) Aaa i oglądam niektóre spotkania innych lig jak coś postawię hehe :) A w La Liga to tylko Barca :)

0

Mowa tutaj o lidze Hiszpańskiej zwróć uwagę a nie o rep. Polski ;)

2

Gdyby Barca nie sięgnęła po tryplet to pewnie tych fanów byłoby mniej, a tak to jak to bywa "napływ kibiców" ;)

31

Ja się tam przyznaje że oglądam tylko spotkania Barcy ale za to cały sezon :)

2

Dokładnie i tak też się stanie czuję że drogi Pedro z Barcą się rozejdą, bo przecież jest młody żeby przesiadywać na ławie a tym bardziej z jego charakterem walczaka.

5

Moje zdanie jest takie że szkoda mi Pedro, bo w obecnej sytuacji i tam mało pogra a jest przecież dobry by grzać non stop ławę co jemu pewnie tez się nie maluje. A wątpię by wygryzł kogoś z naszego trio. Jeśli mu zależy na ciągłych występach to powinien odejść tam gdzie mu to zagwarantują.

0

Jak oni sobie życzą pensji 12 mln :)

2

Zgadza się. Bo jak ława to lipa.

55

Brawo kosmito. Zasłużyłeś.

0

Tylko pytanie za jaką kwotę, żeby czasem nie było tak jak z Villą.

3

22 czyli tak jak i czasami w La Liga. Jest dobrze :)

0

Niech sprowadzają, byle nie za 80 melonów.

2

Ciekawe czy Pique nie jest gorąco w tej bujnej czuprynie :D Ja tam bym już dawno pod rotacyjną dał :D

4

W sumie zajebiście będzie jak Valdes dołączy do Valencii ;)

20

Dla mnie to Sandro zdecydowanie.

0

Klasa sama w sobie. Brawo Mats walcz o pozycję pierwszego bramkarza!

0

Ja tam na ich miejscu tez bym poczekał :)

1

Pedro i tak zapewne pozostanie minimum do końca zakazu transferowego, no chyba że się mylę. Czas pokaże.

0

Brawo Arek! :) Już wczoraj to widziałem i pisałem gratki dla naszego Rodaka :)

0

Spoko :D

1

Song jest stworzony właśnie do gry w Premier League. Fajnie byłoby gdyby udało się go sprzedać za dobrą cenę.

0

Po co on? Dobry z niego zawodnik ale w Barcelonie nie ma miejsca dla niego, już był i wiemy jak to się skończyło.

0

Poczytaj wszystkie newsy a się dowiesz co jeszcze było.

0

Nie, ja zadałem Ci pytanie tylko nie rozumiesz?

2

Wiem że są jeszcze takie osoby i nie jestem sam :)

0

Dobre? Może. Ale jakim kosztem? Afer nie widzisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?