Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak będzie afera/konflikt to będzie gorąco :D
2
Nie włącza :) Ja nie jestem tutaj by z kimś się kłócić ;) Też szanuję Twoje zdanie na ten temat. Zobaczymy jak to będzie, co postanowi Enrique.
0
Widzisz i rozumiesz to co napisałem w moim pierwszym komentarzu? Jak tak to powinieneś wiedzieć dlaczego. A jak nie to trudno ja nie będę się powtarzał.
0
Dokładnie! Mądry komentarz.
0
A czy ja mówię że ma siedzieć na ławce? LM i PK mu dać żeby bronił. Mówisz czemu Bravo ma siedzieć, a czemu kurde Ter Stegen drugi rok z rzędu ma ławę grzać? Gdzie logika?
2
Ty no faktycznie na niego można liczyć :D
2
Ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje i niech tak pozostanie. Nie ma co drążyć tego tematu. Dużo baboli? Ciekawe.
1
Wywyższanie się nad kolegą z drużyny to fajnie? Chyba nie ;)
0
Niech będzie i taka wersja.
1
Nie mam nic do Bravo, ale Enrique powinien teraz dać szanse już jemu by grał w lidze, zasługuje na to. Claudio młodszy nie będzie a większy potencjał na przyszłość jest w Niemcu to oczywiste.
20
Czyli co możliwe że to koniec kariery Adriano w Barcelonie. Szkoda go. Uwielbiam jego bomby z lewej nogi na bramkę :)
0
Busi to może jednak byś tak zdradził co postanowił Pedro? :)
3
Hah Bale wolna ręka, James to samo a Ronaldo co? Będzie obrażony w najlepsze oj coś czuję że będzie upalnie w Madrycie :D
1
Mimo że jest prezydentem, Majerr napisał kiedyś ten tekst co po części dotarło do mnie, ale i tak zdania o nim nie zmienię. Dokładnie tak jak koledzy niżej piszą Alexis też nie był na sprzedaż się zapierał w najlepsze.
0
Dadzą radę :) Ciekawe czy Halilović dostanie jakieś szanse od Enrique. A transfer Rakiticia to był znakomity pomysł za małą cenę.
2
Teraz to Ter Stegen powinien występować w lidze a Bravo PK i LM. Niech nie będzie taki pewny siebie :)
0
Ja tez bym się wymienił z nią ale tak oficjalnie :D
2
Pique jaka zalewka uczy się latać :D
https://www.facebook.com/3GerardPique/videos/vb.168375189845177/1416654001683950/?type=2&theater
0
Heh śmieszne to pomyślałem że wstawię niech inni zobaczą ;)
11
Hah :D
0
Nie wiem, ja oglądałem na necie jak zawsze.
0
Ooo widzisz zapomniałem o nim, to widzisz jeszcze ciekawsza sytuacja.
0
To jest właśnie ciekawe jak to będzie.
2
Osobiście nie widzę go w Barcelonie, no ale to oni tam wiedzą już lepiej.
0
A Ci dalej ten temat drążą.
0
Ciekawy jestem co będzie wtedy z Mascherano? Bo wiadome że do dyspozycji będzie Mathieu i Vermaelen obok Pique.
0
Zdecydowanie na nie by marnował się aż w 3 lidze. Dobre byłoby wypożyczenie do takiego Ajaxu tam by się dopiero rozwijał :)
10
Ale dali ujęcie by ich ciul... :D Ręka koło ust Suareza a mina Bartry jakby czuł jakiś ból :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/s720x720/11728804_10153669051539305_6027686065702620360_o.jpg
0
Ale ja Cię tylko zapytałem :)
1
Jeszcze się może okazać że Douglas będzie rywalizował z Alvesem i Vidal :D