0

Jak będzie afera/konflikt to będzie gorąco :D

2

Nie włącza :) Ja nie jestem tutaj by z kimś się kłócić ;) Też szanuję Twoje zdanie na ten temat. Zobaczymy jak to będzie, co postanowi Enrique.

0

Widzisz i rozumiesz to co napisałem w moim pierwszym komentarzu? Jak tak to powinieneś wiedzieć dlaczego. A jak nie to trudno ja nie będę się powtarzał.

0

Dokładnie! Mądry komentarz.

0

A czy ja mówię że ma siedzieć na ławce? LM i PK mu dać żeby bronił. Mówisz czemu Bravo ma siedzieć, a czemu kurde Ter Stegen drugi rok z rzędu ma ławę grzać? Gdzie logika?

2

Ty no faktycznie na niego można liczyć :D

2

Ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje i niech tak pozostanie. Nie ma co drążyć tego tematu. Dużo baboli? Ciekawe.

1

Wywyższanie się nad kolegą z drużyny to fajnie? Chyba nie ;)

0

Niech będzie i taka wersja.

1

Nie mam nic do Bravo, ale Enrique powinien teraz dać szanse już jemu by grał w lidze, zasługuje na to. Claudio młodszy nie będzie a większy potencjał na przyszłość jest w Niemcu to oczywiste.

20

Czyli co możliwe że to koniec kariery Adriano w Barcelonie. Szkoda go. Uwielbiam jego bomby z lewej nogi na bramkę :)

0

Busi to może jednak byś tak zdradził co postanowił Pedro? :)

3

Hah Bale wolna ręka, James to samo a Ronaldo co? Będzie obrażony w najlepsze oj coś czuję że będzie upalnie w Madrycie :D

1

Mimo że jest prezydentem, Majerr napisał kiedyś ten tekst co po części dotarło do mnie, ale i tak zdania o nim nie zmienię. Dokładnie tak jak koledzy niżej piszą Alexis też nie był na sprzedaż się zapierał w najlepsze.

0

Dadzą radę :) Ciekawe czy Halilović dostanie jakieś szanse od Enrique. A transfer Rakiticia to był znakomity pomysł za małą cenę.

2

Teraz to Ter Stegen powinien występować w lidze a Bravo PK i LM. Niech nie będzie taki pewny siebie :)

0

Ja tez bym się wymienił z nią ale tak oficjalnie :D

2

0

Heh śmieszne to pomyślałem że wstawię niech inni zobaczą ;)

11



Hah :D

0

Nie wiem, ja oglądałem na necie jak zawsze.

0

Ooo widzisz zapomniałem o nim, to widzisz jeszcze ciekawsza sytuacja.

0

To jest właśnie ciekawe jak to będzie.

2

Osobiście nie widzę go w Barcelonie, no ale to oni tam wiedzą już lepiej.

0

A Ci dalej ten temat drążą.

0

Ciekawy jestem co będzie wtedy z Mascherano? Bo wiadome że do dyspozycji będzie Mathieu i Vermaelen obok Pique.

0

Zdecydowanie na nie by marnował się aż w 3 lidze. Dobre byłoby wypożyczenie do takiego Ajaxu tam by się dopiero rozwijał :)

10

Ale dali ujęcie by ich ciul... :D Ręka koło ust Suareza a mina Bartry jakby czuł jakiś ból :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/s720x720/11728804_10153669051539305_6027686065702620360_o.jpg

0

Ale ja Cię tylko zapytałem :)

1

Jeszcze się może okazać że Douglas będzie rywalizował z Alvesem i Vidal :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?