Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jak to bywa w takich tournee mecz niby o 22 a wszystko się zaczyna 5 minut pozniej :D
0
Zaczynamy :)
0
Za ciula mu nie pasuje ta koszulka ale co zrobić... Tylko zostaje powodzenia życzyć i powrotu do Barcy.
1
Nie ma co porównywać Adriano Do Villi. Hiszpana nie muszę przedstawiać kim jest. A jego transfer za 5,1 mln euro to komedia. A kupiony za 40.
3
Śmiać mi się chce z takich transferów. Najpierw kupują, wielki talent że będzie grał a teraz może odejść. Tylko wypożyczenie powinny wchodzić w grę, żadne transfery według mnie.
0
Dobrze że dba też o swoją formę ;)
2
Swoją drogą to klub trochę nie fer jest wobec Adriano. Wiedzą że mało gra i chce odejść to gdyby inny klub dał z 15 mln to co nie puszczą go bo chcą 90? Bez sensu trochę pogrywają. 15 mln to byłaby dobra oferta przykładowo.
0
Jak go oddadzą to będzie beka ;)
0
Gdyby się udało wygrać 6 pucharów byłoby świetnie. Ale pytanie czy to możliwe będzie.
0
Luis to może tak dziś brameczka kolejna z MU? :)
0
Jak Pedro i Adriano będą chcieli odejść, a zainteresowane kluby pokryją klauzulę takiego Pedro np. to klub nie ma nic do gadania już.
0
Na pewno nie 4 mln bez przesady.
1
Przecież Piket to zawsze musi coś odwalić :D
0
Zobaczymy jak się będzie spisywał w tej roli.
11
Dobrze Marc walcz dalej! Jesteś znakomitym zawodnikiem, obyś się doczekał miejsca na stałe w pierwszym składzie.
4
W pełni ich rozumiem, można kochać klub ale jeśli się dostaje tak mało minut a mogą grać w mocnych klubach w podstawowej jedenastce, to sytuacja jest jaka jest.
0
Przecież FIFA i UEFA Barcelonie pomaga zawsze to jak mogą nakładać kary hmm?
5
I bardzo dobrze zrobili, za 4 mln to niech sobie Wawrzyniaka kupią.
8
Rooney to taki skromny gość i za to go lubię.
1
Wybaczam Redakcji :D
4 mln za Adriano? To jakaś kpina?
0
Jak lubisz to dają co się dziwić :D
0
Ty lubisz dostawać banany zauważyłem :D
0
Ale pustka na stronie z nowymi artykułami :P
58
Ale oni tam muszą niezle ćpać.
1
20:30 i 18:30 tego jeszcze nie było :D Coś nowego :P
2
Zrozumiała sytuacja, przecież taki zawodnik jak on ma pewny skład w innym klubie.
0
Wypożyczenie do Porto to byłaby dla Sampera znakomita opcja! Ale nie żadna sprzedaż a tym bardziej do Arsenalu...
0
Nie przyzwyczajeni pewnie do takiej pogody ;)
2
River Plate to świetna drużyna, oglądałem ich ostatni mecz jak Cavenaghi strzelił cztery bramki. Fajnie byłoby z nimi zagrać.
0
Aa okej myślałem że coś innego :P