6

Jak to bywa w takich tournee mecz niby o 22 a wszystko się zaczyna 5 minut pozniej :D

0

Zaczynamy :)

0

Za ciula mu nie pasuje ta koszulka ale co zrobić... Tylko zostaje powodzenia życzyć i powrotu do Barcy.

1

Nie ma co porównywać Adriano Do Villi. Hiszpana nie muszę przedstawiać kim jest. A jego transfer za 5,1 mln euro to komedia. A kupiony za 40.

3

Śmiać mi się chce z takich transferów. Najpierw kupują, wielki talent że będzie grał a teraz może odejść. Tylko wypożyczenie powinny wchodzić w grę, żadne transfery według mnie.

0

Dobrze że dba też o swoją formę ;)

2

Swoją drogą to klub trochę nie fer jest wobec Adriano. Wiedzą że mało gra i chce odejść to gdyby inny klub dał z 15 mln to co nie puszczą go bo chcą 90? Bez sensu trochę pogrywają. 15 mln to byłaby dobra oferta przykładowo.

0

Jak go oddadzą to będzie beka ;)

0

Gdyby się udało wygrać 6 pucharów byłoby świetnie. Ale pytanie czy to możliwe będzie.

0

Luis to może tak dziś brameczka kolejna z MU? :)

0

Jak Pedro i Adriano będą chcieli odejść, a zainteresowane kluby pokryją klauzulę takiego Pedro np. to klub nie ma nic do gadania już.

0

Na pewno nie 4 mln bez przesady.

1

Przecież Piket to zawsze musi coś odwalić :D

0

Zobaczymy jak się będzie spisywał w tej roli.

11

Dobrze Marc walcz dalej! Jesteś znakomitym zawodnikiem, obyś się doczekał miejsca na stałe w pierwszym składzie.

4

W pełni ich rozumiem, można kochać klub ale jeśli się dostaje tak mało minut a mogą grać w mocnych klubach w podstawowej jedenastce, to sytuacja jest jaka jest.

0

Przecież FIFA i UEFA Barcelonie pomaga zawsze to jak mogą nakładać kary hmm?

5

I bardzo dobrze zrobili, za 4 mln to niech sobie Wawrzyniaka kupią.

8

Rooney to taki skromny gość i za to go lubię.

1

Wybaczam Redakcji :D
4 mln za Adriano? To jakaś kpina?

0

Jak lubisz to dają co się dziwić :D

0

Ty lubisz dostawać banany zauważyłem :D

0

Ale pustka na stronie z nowymi artykułami :P

58

Ale oni tam muszą niezle ćpać.

1

20:30 i 18:30 tego jeszcze nie było :D Coś nowego :P

2

Zrozumiała sytuacja, przecież taki zawodnik jak on ma pewny skład w innym klubie.

0

Wypożyczenie do Porto to byłaby dla Sampera znakomita opcja! Ale nie żadna sprzedaż a tym bardziej do Arsenalu...

0

Nie przyzwyczajeni pewnie do takiej pogody ;)

2

River Plate to świetna drużyna, oglądałem ich ostatni mecz jak Cavenaghi strzelił cztery bramki. Fajnie byłoby z nimi zagrać.

0

Aa okej myślałem że coś innego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?