3

0

A ja wiem że tak.

0

Jak to gdzie? Na boisku w meczu z United...

2

W obecnej chwili to na obronie nie widzę dla niego miejsca.

0

A jak nam sprzeda Messiego? ;) Taki żart ;) Oby był dobrym dyrektorem sportowym i podejmował rozsądne decyzje w transferach.

1

Według mnie Barca powinna skorzystać z tego że jeszcze jakiś klub chce wyłożyć te 30 mln za niego. Pedro najlepsze czasy w Barcelonie ma za sobą, zrobił wiele dla tego klubu ale to chyba na tyle byłoby. Teraz to tylko rezerwowy bo trio nie ruszy na pewno z przodu. Zobaczymy czy zostanie jeszcze do stycznia, czy też odejdzie w tym okienku.

1

Się olatają chłopy w życiu.. :D

2

Widać po United że zaczynają grać dobrą piłkę, życzę im powrotu na szczyt w BPL. A jak dla mnie Roberto na PO to nic ciekawego. Ale to Enrique decyduje ja tam sobie mogę tylko"napisać" ;)

0

Suarez to wczoraj chłop miał pecha. Ale ładnie gra widać po nim ogromny zapał do gry, bramka z wolnego byłaby piękna :)

2

hahah beka Juanzaj i 3-1

3

Rafinha ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Kursy na Barcę @41 dziwna sytuacja :D

0

Słupek nie wierzę....

3

Przecież oni żartują :D

3

W LM niech na nas trafią jak takie cwaniaki gdy będzie Leo i Neymar :D

0

I lipa 2-0 United.

0

Hahahhah jakie zmiany :D

0

Heheh :D

0

Tak wyszło :) :D

0

To tylko zwykłe porównanie.

0

To aż tak słabo z obrońcami że musi Roberto grać na PO? :D

2

To drugie raczej :D

5

Heh tam sobie kibice siedzą obok siebie i koszulki Barcy i United. Siądz u nas na meczu Legii w ich sektorze w koszulce Lecha :D Słabo to widzę :D

0

Halilovic niech wejdzie a może jak raz zabłyśnie :)

2

Ale pecha ma Luis...

0

Kurcze grożne to MU...

0

Ładnie Mats!

2

I się zemściło..........

2

Roberto hahahaha :D

3

De Gea stał jak wryty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?