Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Szkoda, że murawa była tak sucha. To zaszkodziło obydwu zespołom."
Nie sądzę by była sucha :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/s720x720/11745845_10153677423729305_2188659330903805065_n.jpg?oh=644f3feb88fba66292b2b07d143bf3f9&oe=564089D9
0
A ja wiem że tak.
0
Jak to gdzie? Na boisku w meczu z United...
2
W obecnej chwili to na obronie nie widzę dla niego miejsca.
0
A jak nam sprzeda Messiego? ;) Taki żart ;) Oby był dobrym dyrektorem sportowym i podejmował rozsądne decyzje w transferach.
1
Według mnie Barca powinna skorzystać z tego że jeszcze jakiś klub chce wyłożyć te 30 mln za niego. Pedro najlepsze czasy w Barcelonie ma za sobą, zrobił wiele dla tego klubu ale to chyba na tyle byłoby. Teraz to tylko rezerwowy bo trio nie ruszy na pewno z przodu. Zobaczymy czy zostanie jeszcze do stycznia, czy też odejdzie w tym okienku.
1
Się olatają chłopy w życiu.. :D
2
Widać po United że zaczynają grać dobrą piłkę, życzę im powrotu na szczyt w BPL. A jak dla mnie Roberto na PO to nic ciekawego. Ale to Enrique decyduje ja tam sobie mogę tylko"napisać" ;)
0
Suarez to wczoraj chłop miał pecha. Ale ładnie gra widać po nim ogromny zapał do gry, bramka z wolnego byłaby piękna :)
2
hahah beka Juanzaj i 3-1
3
Rafinha ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Kursy na Barcę @41 dziwna sytuacja :D
0
Słupek nie wierzę....
3
Przecież oni żartują :D
3
W LM niech na nas trafią jak takie cwaniaki gdy będzie Leo i Neymar :D
0
I lipa 2-0 United.
0
Hahahhah jakie zmiany :D
0
Heheh :D
0
Tak wyszło :) :D
0
To tylko zwykłe porównanie.
0
To aż tak słabo z obrońcami że musi Roberto grać na PO? :D
2
To drugie raczej :D
5
Heh tam sobie kibice siedzą obok siebie i koszulki Barcy i United. Siądz u nas na meczu Legii w ich sektorze w koszulce Lecha :D Słabo to widzę :D
0
Halilovic niech wejdzie a może jak raz zabłyśnie :)
2
Ale pecha ma Luis...
0
Kurcze grożne to MU...
0
Ładnie Mats!
2
I się zemściło..........
2
Roberto hahahaha :D
3
De Gea stał jak wryty