1

Gdyby Adriano odszedł to ja widzę Ricardo Rodríguez w Barcelonie. Gość jest zajebisty ma to coś na lewej obronie i mega ciąg do przodu w akcjach ofensywnych.

0

Naprawdę ciekawi mnie ta opcja z Roberto na prawej obronie. Mimo porażki po karnych to był dobry mecz.

3

Ten to ma pecha, dopiero co z Galaxy pokazał się z dobrej strony a już kontuzja..

2

Pozdro mistrzu :)

2

Ty również :)

10

Pewnie autobusem wyjedzie :)

1

Dziś raczej odpadam :)

1

Dobra Panie i Panowie to miłego meczu Wszystkim życzę :) Ja sobie powtórkę obejrzę :) Pozdro dla Was :)

0

Strona działa, dzięki zostawię sobię.

0

Właśnie widzę powtórki z Galaxy i United że są, oki dzięki to sobie obejrzę.

0

Wiecie może czy będzie gdzieś możliwość obejrzenia powtórki z takiego meczu dziś w dzień już?

0

Nie sądzę że jeden pies bo na piasku się trawy nie sieje, jedynie może chwast wyrosnąć :) Ale niech Ci będzie nie będę się kłócił ;]

0

Na ziemi, na pewno nie na piasku i na pewno nie u mnie w domu. Widać u nich takie cuda.

0

Pokaż teraz Thomas jaki z Ciebie terminator ;)

0

Ciekawie zapowiada się sprawa z Pedro a jeszcze ciekawsze będzie jej zakończenie co wybierze.

0

Niech wracają już do Barcelony, choć nie jestem piłkarzem i nie jeżdzę po świecie tak jak oni to nie lubię takich tournee.

1

Nic nowego Cesc nie odkrył. Coż sam wybrał Chelsea trzeba to uszanować.

0

Może będą szczęśliwe :)

10

Hehe mamy jak coś bramkarza dodatkowego :D

6

Ale brameczka :)

0

Karierę ma piękną trzeba mu to przyznać. 100 lat Pedro.

1

Neuer ładnie, ale Ter Stegen też nas uratował. Oby Mats wygrał :)

0

Dokładnie ja tak samo!

1

Dla mnie szanse powinni dostać Sandro i Munir by być zmiennikami. Osobiście nie chciałbym Nollito, trzeba kurde dać szanse młodym a Nolito już młody nie jest. Na dodatek Barca nie będzie musiała wydawać żadnych pieniędzy na transfer. To moje zdanie.

0

Zgadza się dokładnie ;)

1

Napisałem wyraznie nie mam nic do Vermaelena.. trener zadecyduje kto będzie grał, ja osobiście chciałbym aby to był Bartra ;)

13

Cieszyłem się jak głupi gdy Barca go kupiła, znakomity zawodnik ale kontuzje go zjadły. Niech mu się dobrze wiedzie.

24

Nie mam nic do Vermalelena i Mathieu ale to Bartra powinien tworzyć parę w obronie z Pique. Mam nadzieję że i tak będzie.

5

Real w poprzednim sezonie do zimy tez jechał jak "taran" a jak się skończyło to wiemy ;)

3

"Komisję ds. Przemocy"
Bez komentarza ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?