2

Ty również, pozdroo ;)

0

To dobrze że masz sposoby :P

1

Pozdro ;)

2

Tak to już bywa :D Ale zobaczymy jak to będzie jutro :P

0

Cisza cisza i jeszcze raz cisza...

0

Dzięki za przypomnienie i sprostowanie :P

1

Tu nie chodzi o czas :D Tylko rano trzeba wstać też to najgorsze :P

0

Ja pierdziele faktycznie... ale mnie zmyliło! Na stronie przedtem patrzyłem i odliczanie do meczu za 5 godzin pisało :D

1

Pewnie śpisz do 11 więc możesz oglądać :)

0

Jak to jutro? Napisałem dziś komentarz już :P

2

Uwielbiam Barce i będę z nią na zawsze, ale trzeba tez zwrócić uwagę że to nie tylko całe życie polega na tym :) Są też inne sprawy i obowiązki :) Można oglądać ale to oni mają z tego kasę a my tylko emocje :)

1

Ale kurde wymyślili z tą godziną, mecze z Galaxy i United jeszcze były w miarę godziny, ale ten dziś chyba odpuszczam bo pozno jest i do 4 trzeba siedzieć.
Porypały mi się godziny pisało że 5 godzin do meczu a tu jutro 29 jednak ale wtopa... :D

1

Tylko zdrowia życzyć Ci Thomas niech Cię omijają kontuzje i sukcesu w postaci występów w pierwszym składzie.

19

I tak co niektórzy na internecie namazgrają swoje wypociny że Barca to Uefalona a FIFA z UEFA jej tylko ciągle pomagają.

18

Haha ale mają problemy bo Leo nieogolony beka :D

0

Wydaje mi się że i Eto'o by móc nadal grac w FCB to i z kasą by nie jechał zbytnio w górę.

0

Ja zagram.

0

To naprawdę dziwne że to piach.

0

Skąd tam wziął się piach?

2

Szkoda że tak długo musi pokutować.

0

Jeśli to prawda to jest to znakomity interes dla Barcy. 32,5 mln za Pedro? Genialna oferta.

0

Fajne są trzeba przyznać.

3

Dawać Eto'o do Barcy może będzie takim naszym Larssonem ;)

0

Zgrana ekipa nie ma co :D Mina Masipa bezcenna :D

1

Tylko pytanie co z Pedro, bo jak odejdzie to w sumie w takim przypadku będą mogli zostać we dwóch. Osobiście chciałbym Sandro aby pozostał a Munira wypożyczyć.

0

Dobry gracz to trzeba przyznać, ale teraz to pomoc już jest obsadzona po przyjściu Ardy.

0

Pique zapewne w przyszłości założy taką opaskę kapitana, nadaje się do tego, ale wiemy że w chwili obecnej to niemożliwe.

0

To jest trawa?? Bo ja widzę wodę :D

3

To byłaby fantastyczna sprawa dla Barcy B. Piłkarze by nie musieli odchodzić.

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?