Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie to opisałeś :) Oj Arka Milika chętnie bym zobaczył w Barcelonie :)
1
Masip to i tak jest raczej bez szans na występ :D
6
Widać ma ciąg na Barcę. Oby się tylko sprawdził jak już go sprowadzą.
4
Alves zapewne numer jeden, Douglas jak się wyleczy to pewnie będzie zmiennik a w styczniu Vidal to już całkowicie rozwiąże sprawę.
1
Dokładnie 100% zgadzam się z Tobą. Co zrobić tacy ludzie.
7
Jak widzisz nawet nie można wyrazić swojego zdania na dany temat bo zaraz jest wielkie halo.
0
To jest moje zdanie i nie wczuwam się w żadnego trenera, wez się ogarnij, wyrażam tylko opinię zwykłego kibica.
2
To według Ciebie śledzenie postępów jest tylko podczas treningów? A boisko nie weryfikuje podczas meczu? Dobre sobie.
5
I wyluzuj chłopie bo to tylko moja opinia, nie napisałem tutaj w tym zdaniu że Enrique powinien postawić na Adama a nie Munira. Chyba że nie rozumiesz zdania to już nie mój problem. Nie jestem trenerem Barcy, ale opinii nikt mi nie zabroni wyrażać kogo chętniej bym widział na boisku i kto lepiej się prezentuje.
0
Kto mówi o treningach? Napisałem takie słowo? Mówię to co widziałem jak gra Adama gdy dostał szansę w pierwszym zespole lub ogólnie rezerwy a jak Munir.
15
Szkoda że to on nie dostał szansy w pierwszym zespole, widzę większy potencjał i pożytek na boisku aniżeli w takim Munir.
0
To się nazywa przywiązanie do klubu :)
0
Dobrze to wytłumaczyłeś ;)
2
Oby tak było! :)
9
Zwróć uwagę że ludzie muszą tak pracować by utrzymać rodziny ;]
10
Ja tam sądzę że jutro zagra Ter Stegen.
3
Bardzo dobra decyzja. Widać no boisku podczas meczu jak padnie gol czy inna sytuacja to Szef podbiega do linii i Enrique daje mu wskazówki. Taka prawa ręka, zasłużył.
2
Pięknie widzieć Polaka w takim klubie jak Barca :) Szkoda tylko że sekcja piłki nożnej nie posiada Polaka w swoich szeregach :)
0
Jak dobry niech wykładają kasę i zakończy się ta sprawa.
12
Bo to jest totalnie chore. Ale z drugiej strony zarabiają takie miliony i im żle jeszcze, człowiek musi wstawać o 4-5 rano do roboty i to za jaką kasę,nie ma zmiłuj.
4
Co Bale zrobił z siebie to głowa mała... :D Nie takiego go pamiętam z Tottenham ;)
0
Zobaczymy jak to będzie :)
2
Teraz pytanie na kogo postawi Lucho ;)
3
Totti to wybitny piłkarz zasługujący na ogromny szacunek.
11
Oby to było tylko wypożyczenie, ma nadzieję że tam się ogra i dojrzeje piłkarsko.
1
Wspaniały zawodnik oby takich było więcej! Swój etap w Barcelonie rozegrał na bardzo wysokim poziomie, oby i w Romie odnosił sukcesy.
2
Oj Mascherano powinien pozostać na Camp Nou to bardzo ważne ogniwo zespołu, oby nie odszedł..
0
To ja poproszę fotkę z pucharami..
2
Suarez to będzie wymiatał jeszcze lepiej aniżeli w poprzednim sezonie zobaczycie :)
0
Świetny wywiad. A co do Ivana: Znakomity zawodnik za małą kasę! Czego chcieć więcej :)