1

Fajnie to opisałeś :) Oj Arka Milika chętnie bym zobaczył w Barcelonie :)

1

Masip to i tak jest raczej bez szans na występ :D

6

Widać ma ciąg na Barcę. Oby się tylko sprawdził jak już go sprowadzą.

4

Alves zapewne numer jeden, Douglas jak się wyleczy to pewnie będzie zmiennik a w styczniu Vidal to już całkowicie rozwiąże sprawę.

1

Dokładnie 100% zgadzam się z Tobą. Co zrobić tacy ludzie.

7

Jak widzisz nawet nie można wyrazić swojego zdania na dany temat bo zaraz jest wielkie halo.

0

To jest moje zdanie i nie wczuwam się w żadnego trenera, wez się ogarnij, wyrażam tylko opinię zwykłego kibica.

2

To według Ciebie śledzenie postępów jest tylko podczas treningów? A boisko nie weryfikuje podczas meczu? Dobre sobie.

5

I wyluzuj chłopie bo to tylko moja opinia, nie napisałem tutaj w tym zdaniu że Enrique powinien postawić na Adama a nie Munira. Chyba że nie rozumiesz zdania to już nie mój problem. Nie jestem trenerem Barcy, ale opinii nikt mi nie zabroni wyrażać kogo chętniej bym widział na boisku i kto lepiej się prezentuje.

0

Kto mówi o treningach? Napisałem takie słowo? Mówię to co widziałem jak gra Adama gdy dostał szansę w pierwszym zespole lub ogólnie rezerwy a jak Munir.

15

Szkoda że to on nie dostał szansy w pierwszym zespole, widzę większy potencjał i pożytek na boisku aniżeli w takim Munir.

0

To się nazywa przywiązanie do klubu :)

0

Dobrze to wytłumaczyłeś ;)

2

Oby tak było! :)

9

Zwróć uwagę że ludzie muszą tak pracować by utrzymać rodziny ;]

10

Ja tam sądzę że jutro zagra Ter Stegen.

3

Bardzo dobra decyzja. Widać no boisku podczas meczu jak padnie gol czy inna sytuacja to Szef podbiega do linii i Enrique daje mu wskazówki. Taka prawa ręka, zasłużył.

2

Pięknie widzieć Polaka w takim klubie jak Barca :) Szkoda tylko że sekcja piłki nożnej nie posiada Polaka w swoich szeregach :)

0

Jak dobry niech wykładają kasę i zakończy się ta sprawa.

12

Bo to jest totalnie chore. Ale z drugiej strony zarabiają takie miliony i im żle jeszcze, człowiek musi wstawać o 4-5 rano do roboty i to za jaką kasę,nie ma zmiłuj.

4

Co Bale zrobił z siebie to głowa mała... :D Nie takiego go pamiętam z Tottenham ;)

0

Zobaczymy jak to będzie :)

2

Teraz pytanie na kogo postawi Lucho ;)

3

Totti to wybitny piłkarz zasługujący na ogromny szacunek.

11

Oby to było tylko wypożyczenie, ma nadzieję że tam się ogra i dojrzeje piłkarsko.

1

Wspaniały zawodnik oby takich było więcej! Swój etap w Barcelonie rozegrał na bardzo wysokim poziomie, oby i w Romie odnosił sukcesy.

2

Oj Mascherano powinien pozostać na Camp Nou to bardzo ważne ogniwo zespołu, oby nie odszedł..

0

To ja poproszę fotkę z pucharami..

2

Suarez to będzie wymiatał jeszcze lepiej aniżeli w poprzednim sezonie zobaczycie :)

0

Świetny wywiad. A co do Ivana: Znakomity zawodnik za małą kasę! Czego chcieć więcej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?