11

Tak więc do dzieła Leo mistrzu :)

2

Jak widać sytuacja doskonale pokazuje w przypadku Realu że kasa to nie wszystko.

0

Ile oni zwiedzą za życia i to za free to głowa mała xd

1

Emery życzę Ci dużo sukcesów z Sevillą ale nie dziś ;)

2

Tyle gadania o Ramosie że niby odejdzie a tu kontrakt nowy tak to już bywa w tym biznesie :D

5

Wygramy ten mecz dziś będzie piękny wieczór :) VeB!

2

Nie ma to jak przeczytać świetny tekst przed snem, dzięki :) Dobrze że są tacy użytkownicy co mają chęci do napisania takiego artykułu :) Przekaz do ludzi jeśli chodzi o Neymara wyśmienity :D

4

Szkoda że Neymar nie zagra lecz wierzę że Barca da radę.

2

Ooo masakra ale przypierdzielił z jaką prędkością i jeszcze taki zakręt... Dobrze że tam w ten las nie wpadł..



Został przetransportowany do szpitala, gdzie po badaniach stwierdzono liczne mniej i bardziej poważne urazy m.in. obustronne złamania żeber, lekką odmę płuc oraz złamania kości miednicy.

1

Pamiętaj to jest piłka i mimo to że mamy Messiego, Suareza, Inieste i Pique to możemy przegrać (tfu!). Piłka bywa nieprzewidywalna.

7

Maldini to był kapitalny piłkarz, szkoda że ten czas tak szybko leci i musiał zrezygnować tak samo jak nasz Tarzan.

0

160 osób muszę przyznać że sporo tego się nabierało.

1

Niech godnie ten numer reprezentuje.

1

My nie mamy Neymara i tez jakoś trzeba to przetrwać.

0

Ty masz swoje zdanie a ja swoje i niech tak pozostanie ;]

0

Widzisz co napisałem? Gdybym tyle zarabiał co on i był piłkarzem to bym dał. A o swojej wypłacie nic nie napisałem. Bo ze swojej bym na pewno nie dał..

5

Teraz gdy Verma wyleczył kontuzje i zaczyna pokazywać że może być wzmocnieniem, to wielkim błędem byłoby pozbycie się jego.

3

W dalszym ciągu uważam że lepszym pomysłem byłoby dać szansę do stycznia Sandro i Munir aniżeli sprowadzać Nolito. Ale to tylko moje przemyślenia, to klub zadecyduje oni mają kasę i wiedzą co robić.

0

Oby tylko się kurde te kontuzje teraz nie odbiły za spokojny zeszły sezon.

1

Gdybym tyle zarabiał też bym dał. Ale ładna akcja ze strony Messiego.

1

Jak ja się cieszę że sprawa Adamy i Halilovicia to tylko wypożyczenia a nie transfery definitywne. Wierzę że wyrosną z nich ludzie i w przyszłości będą stanowić o sile Barcy.

45

Szkoda że kariera Songa tak do kitu się potoczyła w Barcelonie, w Arsenalu grał pierwsze skrzypce pasował tam idealnie.

2

Dokładnie, dziś z Valarenga marny remis 0-0.

2

Takich nieudaczników na tej stronie nie brakuje.

4

Proszę o bana dla tego dzieciaka. Dobrze że sprawdziłem wiadomości przed chwilą bo bym miał całą skrzynkę zapchaną do rana co 2 sek wiadomość ta sama oto ona:
http://zapodaj.net/b6fd3b05ede91.jpg.html

Dzieciaku przykro mi ale Barca się nie skończyła lecz rośnie w siłę i zmiecie ten Twój Real.

6

Spotkać się, zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać z takimi piłkarzami coś fantastycznego musi być.

0

Ciekawe co czeka Neymara w przyszłym sezonie. Oby nic.

9

Bo jeśli tylko jakiś klub pokrywa klauzulę zawodnika to tylko od niego samego zależy co dalej.

5

MU wykłada 30 mln i Barca nie ma nic do gadania taka sprawa.

0

Powiem tak jest teraz pięknie, ale tamte czasy były wręcz znakomite.. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?