Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tak więc do dzieła Leo mistrzu :)
2
Jak widać sytuacja doskonale pokazuje w przypadku Realu że kasa to nie wszystko.
0
Ile oni zwiedzą za życia i to za free to głowa mała xd
1
Emery życzę Ci dużo sukcesów z Sevillą ale nie dziś ;)
2
Tyle gadania o Ramosie że niby odejdzie a tu kontrakt nowy tak to już bywa w tym biznesie :D
5
Wygramy ten mecz dziś będzie piękny wieczór :) VeB!
2
Nie ma to jak przeczytać świetny tekst przed snem, dzięki :) Dobrze że są tacy użytkownicy co mają chęci do napisania takiego artykułu :) Przekaz do ludzi jeśli chodzi o Neymara wyśmienity :D
4
Szkoda że Neymar nie zagra lecz wierzę że Barca da radę.
2
Ooo masakra ale przypierdzielił z jaką prędkością i jeszcze taki zakręt... Dobrze że tam w ten las nie wpadł..
Został przetransportowany do szpitala, gdzie po badaniach stwierdzono liczne mniej i bardziej poważne urazy m.in. obustronne złamania żeber, lekką odmę płuc oraz złamania kości miednicy.
1
Pamiętaj to jest piłka i mimo to że mamy Messiego, Suareza, Inieste i Pique to możemy przegrać (tfu!). Piłka bywa nieprzewidywalna.
7
Maldini to był kapitalny piłkarz, szkoda że ten czas tak szybko leci i musiał zrezygnować tak samo jak nasz Tarzan.
0
160 osób muszę przyznać że sporo tego się nabierało.
1
Niech godnie ten numer reprezentuje.
1
My nie mamy Neymara i tez jakoś trzeba to przetrwać.
0
Ty masz swoje zdanie a ja swoje i niech tak pozostanie ;]
0
Widzisz co napisałem? Gdybym tyle zarabiał co on i był piłkarzem to bym dał. A o swojej wypłacie nic nie napisałem. Bo ze swojej bym na pewno nie dał..
5
Teraz gdy Verma wyleczył kontuzje i zaczyna pokazywać że może być wzmocnieniem, to wielkim błędem byłoby pozbycie się jego.
3
W dalszym ciągu uważam że lepszym pomysłem byłoby dać szansę do stycznia Sandro i Munir aniżeli sprowadzać Nolito. Ale to tylko moje przemyślenia, to klub zadecyduje oni mają kasę i wiedzą co robić.
0
Oby tylko się kurde te kontuzje teraz nie odbiły za spokojny zeszły sezon.
1
Gdybym tyle zarabiał też bym dał. Ale ładna akcja ze strony Messiego.
1
Jak ja się cieszę że sprawa Adamy i Halilovicia to tylko wypożyczenia a nie transfery definitywne. Wierzę że wyrosną z nich ludzie i w przyszłości będą stanowić o sile Barcy.
45
Szkoda że kariera Songa tak do kitu się potoczyła w Barcelonie, w Arsenalu grał pierwsze skrzypce pasował tam idealnie.
2
Dokładnie, dziś z Valarenga marny remis 0-0.
2
Takich nieudaczników na tej stronie nie brakuje.
4
Proszę o bana dla tego dzieciaka. Dobrze że sprawdziłem wiadomości przed chwilą bo bym miał całą skrzynkę zapchaną do rana co 2 sek wiadomość ta sama oto ona:
http://zapodaj.net/b6fd3b05ede91.jpg.html
Dzieciaku przykro mi ale Barca się nie skończyła lecz rośnie w siłę i zmiecie ten Twój Real.
6
Spotkać się, zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać z takimi piłkarzami coś fantastycznego musi być.
0
Ciekawe co czeka Neymara w przyszłym sezonie. Oby nic.
9
Bo jeśli tylko jakiś klub pokrywa klauzulę zawodnika to tylko od niego samego zależy co dalej.
5
MU wykłada 30 mln i Barca nie ma nic do gadania taka sprawa.
0
Powiem tak jest teraz pięknie, ale tamte czasy były wręcz znakomite.. :)