15

Panie i Panowie wiem że bardzo ważny byłoby zdobycie tego pucharu, ale nawet jeśli się nie uda to naszej Barcelonie, to i tak trzeba zwrócić uwagę na to że wygraliśmy już 4 trofea w tym roku i są jeszcze KMŚ więc 5/6 i tak byłoby czymś wspaniałym. A będzie jeszcze Liga, PK i LM więc jest o co walczyć, a wiemy jak ważna byłaby obrona LM. Tak więc trzymajmy kciuki za naszych w poniedziałek. Vamos Barcelono!!

9

Dziś Mats zachował się tragicznie, miał czas piłka leciała do niego od bramkarza Bilbao mógł ją spokojnie na polu karnym przyjąć a nie tak narażać zespół niepotrzebnie. Liczę na jego poprawę.

1

Zgadza się będzie ciężko ale to jest piłka i wiele może się zdarzyć.

0

Mogłaby powrócić obrona z zeszłego sezonu, mam nadzieję że Enrique do tego doprowadzi.

42

Sezonowcom dziękujemy! Damy radę przecież będzie magia Camp Nou :)

3

Jestem z Tobą szefie i wierzę w Was że się uda!!!

0

I to byłoby na tyle.. bramki nie udało się strzelić, teraz tylko liczyć na wielki cud. Dzisiejszy skład był mocno przesadzony.

1

Z Milanem była piękna remontada na Camp Nou tu też może być! Trzeba wierzyć!

1

Alves grał na nowy kontrakt? :D

0

Messi nawet bez sił już jak tak dalej pójdzie to wszyscy najlepsi się zajadą..

0

To byłoby na tyle, wielka szkoda że się (raczej) nie uda zdobyć tego pucharu..

0

Barca wtapia 0-4 to jest koszmar chyba jakiś tylko..

1

Hahahahah no jaja

0

Teraz to już szanse są małe nawet na Camp Nou jeśli nic nie strzelą... :/

0

Ja pierdziele.. no to po wszystkim... :/

2

Oby kurna trafili choć na 1-2... bo w rewanżu będzie przewalone jak będzie 0-2

1

Rafa zszedł a Roberto został, świetny ruch naprawdę

0

To mamy przewalone... Aduriz gol

0

Kurna wyciągnął to...

2

Śmiesznie to wyglądało bramkarz wybija, Mats asystuje z główki a San Jose gol z połowy.. ;)) Koronkowa akcja :D Śmieje bo dziwne to było ;)

1

Dobra stało się, gramy dalej. Z Sevilla tez od 0-1 się zaczęło

1

Mats nie powinien wybijać tego tylko poczekać w polu karnym na piłkę..

3

Ter Stegen masakra... bramka piękna

0

W końcu ktoś wypowiedział się konkretnie a nie ciągłe "mamy sposób na zatrzymanie Messiego" ...

2

Nie przesadzaj

0

A jednak Ter Stegen a nie Bravo :D Pedro zasłużył po ostatnim :)

0

Mnie też, ale Sandro by sobie zapewne lepiej poradził.

0

Randka na Camp Nou dobreee :D

0

Może dziś nasza pchła coś ustrzeli :)

0

Szacunek dla niego tyle lat a on ciągle gra. Piłka nożna jest piękna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?