Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Panie i Panowie wiem że bardzo ważny byłoby zdobycie tego pucharu, ale nawet jeśli się nie uda to naszej Barcelonie, to i tak trzeba zwrócić uwagę na to że wygraliśmy już 4 trofea w tym roku i są jeszcze KMŚ więc 5/6 i tak byłoby czymś wspaniałym. A będzie jeszcze Liga, PK i LM więc jest o co walczyć, a wiemy jak ważna byłaby obrona LM. Tak więc trzymajmy kciuki za naszych w poniedziałek. Vamos Barcelono!!
9
Dziś Mats zachował się tragicznie, miał czas piłka leciała do niego od bramkarza Bilbao mógł ją spokojnie na polu karnym przyjąć a nie tak narażać zespół niepotrzebnie. Liczę na jego poprawę.
1
Zgadza się będzie ciężko ale to jest piłka i wiele może się zdarzyć.
0
Mogłaby powrócić obrona z zeszłego sezonu, mam nadzieję że Enrique do tego doprowadzi.
42
Sezonowcom dziękujemy! Damy radę przecież będzie magia Camp Nou :)
3
Jestem z Tobą szefie i wierzę w Was że się uda!!!
0
I to byłoby na tyle.. bramki nie udało się strzelić, teraz tylko liczyć na wielki cud. Dzisiejszy skład był mocno przesadzony.
1
Z Milanem była piękna remontada na Camp Nou tu też może być! Trzeba wierzyć!
1
Alves grał na nowy kontrakt? :D
0
Messi nawet bez sił już jak tak dalej pójdzie to wszyscy najlepsi się zajadą..
0
To byłoby na tyle, wielka szkoda że się (raczej) nie uda zdobyć tego pucharu..
0
Barca wtapia 0-4 to jest koszmar chyba jakiś tylko..
1
Hahahahah no jaja
0
Teraz to już szanse są małe nawet na Camp Nou jeśli nic nie strzelą... :/
0
Ja pierdziele.. no to po wszystkim... :/
2
Oby kurna trafili choć na 1-2... bo w rewanżu będzie przewalone jak będzie 0-2
1
Rafa zszedł a Roberto został, świetny ruch naprawdę
0
To mamy przewalone... Aduriz gol
0
Kurna wyciągnął to...
2
Śmiesznie to wyglądało bramkarz wybija, Mats asystuje z główki a San Jose gol z połowy.. ;)) Koronkowa akcja :D Śmieje bo dziwne to było ;)
1
Dobra stało się, gramy dalej. Z Sevilla tez od 0-1 się zaczęło
1
Mats nie powinien wybijać tego tylko poczekać w polu karnym na piłkę..
3
Ter Stegen masakra... bramka piękna
0
W końcu ktoś wypowiedział się konkretnie a nie ciągłe "mamy sposób na zatrzymanie Messiego" ...
2
Nie przesadzaj
0
A jednak Ter Stegen a nie Bravo :D Pedro zasłużył po ostatnim :)
0
Mnie też, ale Sandro by sobie zapewne lepiej poradził.
0
Randka na Camp Nou dobreee :D
0
Może dziś nasza pchła coś ustrzeli :)
0
Szacunek dla niego tyle lat a on ciągle gra. Piłka nożna jest piękna.