13

Dziwne że miałby nie oglądać skoro to klub jego życia ;)

2

Bardzo dobra decyzja Lucho, nie ma co ich zajeżdzać bo to dopiero sam początek sezonu, a jest on bardzo długi i wymagający wiele wysiłku. Trzeba ich oszczędzać by marzyć o obronie LM i La Liga.

0

Gratki dla niego, teraz musi coś strzelić by zadedykować gola swojej córeczce: )

0

Ciekawie to nie ma trzeba to przyznać, jedyna opcja to taka jak napisano Alves, Bartra, Mascherano i Vermaelen. Tylko na zmianę kogoś już jest problem gdyby coś. Zobaczymy co wymyśli Enrique.

0

Zagrali dobrze, wykorzystali błędy Barcy i mają ten puchar. Gratulacje dla nich.

2

Barca co rok praktycznie zdobywa jakiś puchar, a pomyślcie co musi znaczyć takie trofeum dla Bilbao po 31 latach. To musi być coś, zasłużenie je wygrali.

0

Nic się nie stało, wszystkiego nie można wygrywać i tak jest bardzo dobrze. Ja tam bardziej liczę na obronę LM przez Barce.

0

Obecnie jest 4/6 ale w grudniu może być 5/6 i oby tak też się stało.

6

Ja pierdziele ale Pique dowalił, jak to prawda to mimo że jest piłkarzem Barcy i jej kibicuje powinien zostać ukarany bez przesady z takimi słowami jak małe dziecko..

0

Powiem tyle: Jak nie urok to *******.

9

Po co pisać 15 znaków jak można wcisnąć spację?

21

I ma całkowitą rację Andres, 5/6 jeśli uda się wygrać i tak będzie to czymś wspaniałym.

13

Dobrze że Leo trzyma formę choć szkoda że się nie udało. Ale obrona LM i La Liga najważniejsza.

1

Zasłużyli niech się cieszą tym pucharem bo to naprawdę dla nich wielki wyczyn po tylu latach niemocy.

0

Ważne że byli i stadion wypełnili lepsze to aniżeli pustki.

0

Pique poniosły emocje i zawalił trzeba mu to przyznać. Ale trzeba iść naprzód dalej, walczyć o kolejne trofea.

0

I bardzo dobrze :)

6

Cóz nie udało się ale jeszcze Barca dużo wygra na pewno :) Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców Barcy :) VeB! :)

0

Teraz i tak już za pózno

4

Wierzyłem i nie żałuję tego :)

1

Wszystkiego mieć nie można w życiu Panie i Panowie :) Ale można mieć następne puchary :)

1

Większość sezonowców właśnie pewnie znikła, ale ja nie zniknę do końca życia i będę kibicował ukochanej Barcelonie :) :)

26

I tak z Barcą na zawsze! :)

0

I po zawodach.

2

Aduriz śmieszny jest szczególnie z tym palcem

0

Nie oszukujmy się teraz to już będzie to bardzo trudne by odrobić...

2

Zajebiście kurna czerwona Pique.........

1

Pamiętajcie że bramka do szatni wpływa mega motywująco i wszystko się może zdarzyć! :)

0

Messi bramka do szatni!!!

4

Nosz kurde sobie nie trafił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?