Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Dziwne że miałby nie oglądać skoro to klub jego życia ;)
2
Bardzo dobra decyzja Lucho, nie ma co ich zajeżdzać bo to dopiero sam początek sezonu, a jest on bardzo długi i wymagający wiele wysiłku. Trzeba ich oszczędzać by marzyć o obronie LM i La Liga.
0
Gratki dla niego, teraz musi coś strzelić by zadedykować gola swojej córeczce: )
0
Ciekawie to nie ma trzeba to przyznać, jedyna opcja to taka jak napisano Alves, Bartra, Mascherano i Vermaelen. Tylko na zmianę kogoś już jest problem gdyby coś. Zobaczymy co wymyśli Enrique.
0
Zagrali dobrze, wykorzystali błędy Barcy i mają ten puchar. Gratulacje dla nich.
2
Barca co rok praktycznie zdobywa jakiś puchar, a pomyślcie co musi znaczyć takie trofeum dla Bilbao po 31 latach. To musi być coś, zasłużenie je wygrali.
0
Nic się nie stało, wszystkiego nie można wygrywać i tak jest bardzo dobrze. Ja tam bardziej liczę na obronę LM przez Barce.
0
Obecnie jest 4/6 ale w grudniu może być 5/6 i oby tak też się stało.
6
Ja pierdziele ale Pique dowalił, jak to prawda to mimo że jest piłkarzem Barcy i jej kibicuje powinien zostać ukarany bez przesady z takimi słowami jak małe dziecko..
0
Powiem tyle: Jak nie urok to *******.
9
Po co pisać 15 znaków jak można wcisnąć spację?
21
I ma całkowitą rację Andres, 5/6 jeśli uda się wygrać i tak będzie to czymś wspaniałym.
13
Dobrze że Leo trzyma formę choć szkoda że się nie udało. Ale obrona LM i La Liga najważniejsza.
1
Zasłużyli niech się cieszą tym pucharem bo to naprawdę dla nich wielki wyczyn po tylu latach niemocy.
0
Ważne że byli i stadion wypełnili lepsze to aniżeli pustki.
0
Pique poniosły emocje i zawalił trzeba mu to przyznać. Ale trzeba iść naprzód dalej, walczyć o kolejne trofea.
0
I bardzo dobrze :)
6
Cóz nie udało się ale jeszcze Barca dużo wygra na pewno :) Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców Barcy :) VeB! :)
0
Teraz i tak już za pózno
4
Wierzyłem i nie żałuję tego :)
1
Wszystkiego mieć nie można w życiu Panie i Panowie :) Ale można mieć następne puchary :)
1
Większość sezonowców właśnie pewnie znikła, ale ja nie zniknę do końca życia i będę kibicował ukochanej Barcelonie :) :)
26
I tak z Barcą na zawsze! :)
0
I po zawodach.
2
Aduriz śmieszny jest szczególnie z tym palcem
0
Nie oszukujmy się teraz to już będzie to bardzo trudne by odrobić...
2
Zajebiście kurna czerwona Pique.........
1
Pamiętajcie że bramka do szatni wpływa mega motywująco i wszystko się może zdarzyć! :)
0
Messi bramka do szatni!!!
4
Nosz kurde sobie nie trafił...