2

Dla takiego klubu taka kasa to jak wygrana w lotka :D

2

Ja pierdziele jak ja nie trawię tej całej FIFA.. żyć nie dadzą.

7

Nawet dzieciaków się czepiają, jedna wielka mafia sami robią przekręty a innych karają.

6

Zajebiste transfery zostały przeprowadzone jeśli chodzi o La Liga, będzie jeszcze lepsza atrakcyjność ligi.

2

Dwóch klasowych bramkarzy z czego jednemu dostanie się gorzej, ciekawe tylko któremu. Pewnie będzie tak jak w zeszłym sezonie, choć bardzo chciałbym Ter Stegena teraz ;)

3

Kontrola antydopingowa być musi normalka ostatnio :D

0

Oby tylko zarząd odzyskał część wydanych pieniędzy, koniec z promocjami za marne "mln".

0

Miejmy nadzieję że za rok będzie kolejna wygrana LM do kolekcji :)

0

Hmm aż ciekaw jestem jak będzie się układać współpraca na linii Pedro-Mou ;)

3

A więc stało się. Dziękuję Pedro za te lata w Barcelonie i to że mogłem Cię oglądać, również za wszystkie Twoje piękne bramki i asysty. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, wykonał fantastyczną pracę prze te lata dla Barcy i zapisał się w historii klubu.

0

A jednak stało się. Głupota trochę moim zdaniem żeby rozgrywać mecze w tym okresie.

4

Święta to święta i każdy powinien mieć prawo do wolnego czasu a nie jeszcze mecze. Ale to im płacą i wydają zasady więc niech robią co chcą.

1

Według mnie wydawanie takiej kasy na niego nie ma sensu, lepiej dać szanse częściej Sandro bo potrafi ładnie namieszać tylko potrzebuje więcej minut. Ale to Barca zrobi jak uważa za stosowne.

0

Nic tylko czekać na oficjalne potwierdzenie, oby tam rozwinął skrzydła.

1

Jeśli to prawda to tylko życzyć mu powodzenia. Niech się ogrywa i wyrasta na piłkarza klasy światowej.

1

Pedro chce jak najlepiej dla siebie nie ma mu się co dziwić, oczekuje regularnych występów. Barca mimo wszystko dobrze zarobi na tym a do stycznia dadzą radę.

1

To się Pique doigrał. Ciekawe tylko ile prawdy w tym protokole, sędzia z Madrytu różnie to bywa. Barca musi jakoś dać radę bez niego.

1

Czy ja wiem aby to nie za głęboka woda dla niego..

1

I jeszcze jedno żeby nie było tak i Ter Stegen jak nie będzie grał drugi sezon w lidze, to nie zdziwię się jak zdecyduje się odejść, potem stracimy młodego z wielkim potencjałem bramkarza na długie lata a zostaniemy z Claudio ;]

7

Taa tragiczny błąd Ter Stegena i już mają go daleko gdzieś. Błędy się zdarzają nawet najlepszym, jestem pewien że wyciągnie z tego wnioski. Co do obsady bramkarza to nie mam nic do Bravo jest świetny, lecz ja chciałbym widzieć w bramce Matsa.

4

Gdyby grał tak jak w Arsenalu to miałby miejsce w składzie, ale on jest stworzony tylko do BPL. Kupić za 19 mln oddać za darmo? bezsensu takie interesy.

0

Skoro mówi że nic nie powiedział to możliwe że tak jest, tylko ciekawe co na to komitet i jakie będzie mieć dowody..

0

Jak to w końcu? Przecież ojciec Halilovicia nie zgodził się na wypożyczenie do Gijon a teraz info że przechodzi..

3

To można się spodziewać super wyników i miłej dla oka gry :P

0

Hehe no tak zgadza się :)

0

Zgadza się to też bardzo ważna sprawa :)

0

Ale on dzieckiem małym już nie jest :P

1

Nie ma za co :)

2

Bardzo lubię takie artykuły, można się wiele dowiedzieć o przeszłości-świetna sprawa :)

0

Pewnie mu nie anulują a na dodatek wlepią kilka spotkań kary znając życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?