4

Ciekawe jaka będzie rola Szefa jak wróci Pique a Thomas będzie w takiej formie jak jest teraz. Oby i dla niego było miejsce bo zasługuje.

0

Bo byłbyś Ney niemądry gdybyś zdecydował się odejść do Anglii z takiego klubu jak Barca ;)

0

Pique-Vermaelen i środek obrony powinien być zabezpieczony ;)

0

Oj przyda się Vermaelen w wysokiej formie, pewnie będzie podstawowym obrońcą :)

0

Dobrze że chociaż Thomas trafił, bo tak byłoby kiepsko.

1

Ważne że jest do przodu i 3 pkt dopisane :)

0

Leo to ma jakąś dziwną to statuetkę heh ;)

0

Uff nie mogłem oglądać meczu, jak to dobrze że Vermaelen strzelił gola, na dodatek pierwszego to cieszy :) VeB!

1

Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji że Barca nie wychodzi z grupy, to jest nawet nie do przyjęcia i dziwne byłoby.

1

Oby tam grał jeszcze więcej, dobrze że jest nadal opcja pierwokupu i to nawet po drugim sezonie tylko za 6 mln. Powodzenia Denis!

1

Bardzo lubię Bartre, lecz wydaje mi się że Mascherano to lepsza opcja z Thomasem.

0

Powrót Neymara to najlepsza informacja, czas zacząć niszczyć rywali naszym tridente :)

1

Z całym szacunkiem dla Malagi ale dziś na Camp Nou to chyba niezłą lekcję gry dostaną, Messi też myślę że dołoży swoje ;)

0

Benitez ledwo zaczął a już kłopoty :D To mnie cieszy :D

1

Szkoda że Tarzan nie biega już na boisku w barwach Barcy, z nim obrona była bezpieczna.

1

Jeśli tylko Villarreal ma mu dać większą ilość minut to dla niego dobry ruch, musi się rozwijać.

1

Tylko wygrana dziś się liczy. VeB! :)

0

Heh muzyka mu przyniosła wiadomość :D

5

Mówcie co chcecie ale MVP wymiatało w tamtych wspaniałych latach.

0

Niech wraca do formy będzie bardzo potrzebny, liczę na to że będzie podstawowym obrońcą w FCB.

0

Na pewno zastąpi Neuera w kadrze, ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć.

0

Bardzo ciekawa konferencja. Zgadza się nie ma łatwych przeciwników w piłce, dobrze Enrique mówi.

2

Hiszpania nie gra tego co kilka lat wcześniej.

21

Oj zasłużył na taki transfer, w Salzburg zrobił przez te lata konkretną robotę. Fajnie będzie go ujrzeć w meczu z Barcą.

1

Messi dokona jeszcze nie jednej spektakularnej rzeczy, więc co się dziwić że jest uważany za takiego piłkarza.

0

Skoro Leo tak mówi to zapewne tytuły będą :)

0

Na tridente to ja czekam z utęsknieniem :D

3

Wstyd i hańba by tak postępowali z Leo, gdyby nie on to Argentyna nic by nie grała i o takim finale by mogła pomarzyć. Ale tak to jest gdy tacy ludzie nie potrafią tego docenić.

3

Ucz się ucz, nabieraj cenne doświadczenie i wracaj do Barcy, bo masz predyspozycje by tu w przyszłości grać w pierwszym składzie ;)

2

„Podczas gdy Leo ją odbierał, Cristiano miał mało przyjazną minę”.

A to ciekawe jakę minę będzie miał Ronaldo gdy Leo będzie odbierał ZP ( co uważam za pewne) :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?