Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe jaka będzie rola Szefa jak wróci Pique a Thomas będzie w takiej formie jak jest teraz. Oby i dla niego było miejsce bo zasługuje.
0
Bo byłbyś Ney niemądry gdybyś zdecydował się odejść do Anglii z takiego klubu jak Barca ;)
0
Pique-Vermaelen i środek obrony powinien być zabezpieczony ;)
0
Oj przyda się Vermaelen w wysokiej formie, pewnie będzie podstawowym obrońcą :)
0
Dobrze że chociaż Thomas trafił, bo tak byłoby kiepsko.
1
Ważne że jest do przodu i 3 pkt dopisane :)
0
Leo to ma jakąś dziwną to statuetkę heh ;)
0
Uff nie mogłem oglądać meczu, jak to dobrze że Vermaelen strzelił gola, na dodatek pierwszego to cieszy :) VeB!
1
Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji że Barca nie wychodzi z grupy, to jest nawet nie do przyjęcia i dziwne byłoby.
1
Oby tam grał jeszcze więcej, dobrze że jest nadal opcja pierwokupu i to nawet po drugim sezonie tylko za 6 mln. Powodzenia Denis!
1
Bardzo lubię Bartre, lecz wydaje mi się że Mascherano to lepsza opcja z Thomasem.
0
Powrót Neymara to najlepsza informacja, czas zacząć niszczyć rywali naszym tridente :)
1
Z całym szacunkiem dla Malagi ale dziś na Camp Nou to chyba niezłą lekcję gry dostaną, Messi też myślę że dołoży swoje ;)
0
Benitez ledwo zaczął a już kłopoty :D To mnie cieszy :D
1
Szkoda że Tarzan nie biega już na boisku w barwach Barcy, z nim obrona była bezpieczna.
1
Jeśli tylko Villarreal ma mu dać większą ilość minut to dla niego dobry ruch, musi się rozwijać.
1
Tylko wygrana dziś się liczy. VeB! :)
0
Heh muzyka mu przyniosła wiadomość :D
5
Mówcie co chcecie ale MVP wymiatało w tamtych wspaniałych latach.
0
Niech wraca do formy będzie bardzo potrzebny, liczę na to że będzie podstawowym obrońcą w FCB.
0
Na pewno zastąpi Neuera w kadrze, ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć.
0
Bardzo ciekawa konferencja. Zgadza się nie ma łatwych przeciwników w piłce, dobrze Enrique mówi.
2
Hiszpania nie gra tego co kilka lat wcześniej.
21
Oj zasłużył na taki transfer, w Salzburg zrobił przez te lata konkretną robotę. Fajnie będzie go ujrzeć w meczu z Barcą.
1
Messi dokona jeszcze nie jednej spektakularnej rzeczy, więc co się dziwić że jest uważany za takiego piłkarza.
0
Skoro Leo tak mówi to zapewne tytuły będą :)
0
Na tridente to ja czekam z utęsknieniem :D
3
Wstyd i hańba by tak postępowali z Leo, gdyby nie on to Argentyna nic by nie grała i o takim finale by mogła pomarzyć. Ale tak to jest gdy tacy ludzie nie potrafią tego docenić.
3
Ucz się ucz, nabieraj cenne doświadczenie i wracaj do Barcy, bo masz predyspozycje by tu w przyszłości grać w pierwszym składzie ;)
2
„Podczas gdy Leo ją odbierał, Cristiano miał mało przyjazną minę”.
A to ciekawe jakę minę będzie miał Ronaldo gdy Leo będzie odbierał ZP ( co uważam za pewne) :D