0

Bardzo dobra wiadomość :)

1

Antoine Griezmann: „Nie ma już żadnych wątpliwości, że Leo jest nie do podrobienia”.

Boo Messi to prawdziwy Barcelonista z krwi i kości a nie żaden "podrabianiec" ;)
Świetny artykuł :)

8

To jest przykład zajebistego trenera z wielka klasą. Szacunek Simeone odwala z Atletico świetną robotę.

2

Ciekawe kiedy uda się naszemu szefowi zdobyć bramkę dla Barcy. Fajnie byłoby gdyby się to mu w końcu udało. Zasłużył za wszystko co robi dla Barcy.

0

A jednak dobrze się Roberto wkomponował na tej PO. Dobra robota Enrique.

0

Ale mi się zajebiście podobała akcja na początku meczu Andresa i ten rajd, widać wrócił do dawnej formy i niech tak trzyma!

1

Pisałem że trzeba uważać na niego bo ma ostatnio patent na strzelanie w takich meczach. Dobrze że nasi odwrócili wynik meczu.

3

A ja tam nie popieram tego co robi nasz kraj i tyle w temacie.

0

Może Ronaldo się już wystrzelał (oby) ;)

1

Neymar ma się czym pochwalić, fantastyczne uderzenie do do centymetra :)

3

Atomowa pchła to jednak robi ogromną różnicę na boisku. Brawo Leo mistrzu Ty! :)

0

Miał dobre wyczucie by wprowadzić Leo z ławki ;)

0

To teraz czekamy jak osiągnie 200 i do tego dużo bramek :)

1

Masakra ten to ma pecha, ledwo co zakończył ciężką kontuzję i wrócił do pełnej i dobrej formy, a tu kolejna eh dobrze że to nic poważnego. Wracaj szybko Thomas!

2

Właśnie skończyłem oglądać powtórkę meczu. Dobre spotkanie pełne emocji, dobrze że sędzia nie odgwizdał ewidentnej ręki Mascherano bo mogłoby być żle wtedy gdyby jeszcze Torres trafił na 2-0, nie ma co dyskutować o zagraniu ręką choć była u Godina, u naszych też była więc sprawiedliwie. Neymar mnie zaskoczył z tym wolnym :) A Messi cóż tak jak pisałem jak ma powód to można się spodziewać bramki i tak też było :) VeB!!!

1

No na niego trzeba uważać wiemy co zrobił kiedyś.

1

Poczekamy do stycznia i zobaczymy jakie ruchy transferowe Barca podejmie. W sumie ktoś młody i doświadczony przydałby się.

2

Ciekawe jestem co byłoby gdyby taki Simeone został trenerem Argentyny.. Sądzę że nie byłoby kłopotu ze zdobyciem MŚ.

0

Dobry skład, jedyna niewiadoma to kto zagra na PO. Trzeba zdobyć 3 pkt. VeB!

1

Co jak co ale Messi jak ma jakiś powód ( a dziś ma) to można się spodziewać bramki z jego strony :) I oby tak było :)

0

Damy radę i zdobędziemy 3 pkt! :)
To zdjęcie do dziś mam ustawione wszędzie :)

1

Nie sądzę jakoś że Bravo tak szybko zakończy karierę będąc w tak dobrej formie jak teraz jest.

2

Zubi jaki był to był, ale bramkarzy na koniec to nam świetnych sprowadził :)

0

Cóż to było do przewidzenia że mu tego nie skrócą. Musi czekać i tyle.

0

Bardzo fajne wypowiedzi Filipe :)

3

Top czekamy jutro na bramkę Leosia :D

0

Oby tylko jutro nie odwalił jakiegoś dziwnego numeru..

0

Dobrze że Enrique ma o Pique takie zdanie.

1

Bardzo podoba mi się zmiana w większym formacie okładki gazet :)

23

Roberto całkiem możliwe że zagra, ale co do Pique to nie liczyłbym na jakiś cud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?