1

Zawsze fajne są wywiady z piłkarzami Barcy bo można się wiele o nich dowiedzieć :)

0

Jak będzie się dobrze rozwijał i otrzymywał dużo minut, to i ma ogromne szanse by w przyszłości grać z Messim.

1

Ta odzyska dobre relacje, się okaże że będą jeszcze gorsze bo znowu coś na Barca wynajdą.

0

Już Leo się postara by rekord należał do niego a nie kogoś innego ;)

1

Bardzo mądrze Martino postępuje. Barca ma przed sobą ciężki sezon i taki zawodnik jak Leo musi być oszczędzany.

5

Mają rozmach ja pierdziele :D Messi już tyle lat kosi tytuły a dopiero teraz :D No ale lepiej pózno aniżeli wcale :P

2

Niech Barca ściągnie Alexandre Pato :)

1

Brawo Leo ładne bramki :)

0

Szkoda że taki Kompany nie trafił do Barcy :)

3

W obecnej sytuacji innego wyjścia i pola manewru Barca nie ma, dobrze że on jeszcze jest i nie odszedł do Romy bo dopiero byłby problem.

2

Akurat to jes\t prawda, Thiago Silva powinien pozostać kapitanem.

2

Kiedy grał w Barcelonie sądziłem że będzie świetnym napastnikiem, gdy był wypożyczony też nadal pokładałem w nim nadzieję że się odnajdzie, ale wyszło co wyszło co zrobić.

0

10 pompek? ;D co to jest :D z 50 mu dać a nie :P

4

Jedna wielka mafia, ciekawe kiedy do nich się ktoś dobierze.

3

Teraz Ty Arda bd musiał się przebić przez ta obronę by strzelić bramkę ;D

0

Cieszy mnie bardzo ta wiadomość, teraz tylko czekać na oficjalke.

3

Wrr jak ja go nie lubię, czemu akurat on..

12

Hah jak czytam wypowiedzi Pereza to mam taki ubaw że hoho :D

1

I bardzo dobrze, niech odpoczywają sezon w Barcelonie jest bardzo długi i zapewne będzie ciężki jeśli Barca marzy o obronie LM.

2

Pedro i ten jego uśmiech zostanie na zawsze zapamiętany hehe

0

Oby to nic poważnego bo to już będzie porażka.

0

Jeszcze się okaże że Roberto będzie grał a Alves który przedłużył kontrakt ława z Vidal :D

2

Lepiej że Pedro gra nawet w takiej Chelsea w podstawie, aniżeli ma siedzieć na ławie w Barcy :)

1

Umiem jeszcze czytać i widzę co powiedział.

0

Dokładnie tak jak kolega niżej pisze oznacza dla mnie że jest "świetny".

34

Cóż ludzie muszą robić takie maratony po 8 lub i więcej godzin codziennie i to czasami bardzo niemiła praca, więc niech się cieszą że tak tylko mają ;)

0

Pedro jak grał w Barcelonie i były GD i nie tylko gdy Real trenował Mou, to Pedro miał zapewne inna opinię ;]

1

Jak w tamtym sezonie był spokój z kontuzjami, tak teraz plaga się robi. Masakra!

5

Jakby nie patrząc to niepowtarzalna okazja do tego by zjeść wspólnie z Leo hamburgera :D

0

Świetnie rozpoczął sezon, będzie z niego ogromny pożytek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?