Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zawsze fajne są wywiady z piłkarzami Barcy bo można się wiele o nich dowiedzieć :)
0
Jak będzie się dobrze rozwijał i otrzymywał dużo minut, to i ma ogromne szanse by w przyszłości grać z Messim.
1
Ta odzyska dobre relacje, się okaże że będą jeszcze gorsze bo znowu coś na Barca wynajdą.
0
Już Leo się postara by rekord należał do niego a nie kogoś innego ;)
1
Bardzo mądrze Martino postępuje. Barca ma przed sobą ciężki sezon i taki zawodnik jak Leo musi być oszczędzany.
5
Mają rozmach ja pierdziele :D Messi już tyle lat kosi tytuły a dopiero teraz :D No ale lepiej pózno aniżeli wcale :P
2
Niech Barca ściągnie Alexandre Pato :)
1
Brawo Leo ładne bramki :)
0
Szkoda że taki Kompany nie trafił do Barcy :)
3
W obecnej sytuacji innego wyjścia i pola manewru Barca nie ma, dobrze że on jeszcze jest i nie odszedł do Romy bo dopiero byłby problem.
2
Akurat to jes\t prawda, Thiago Silva powinien pozostać kapitanem.
2
Kiedy grał w Barcelonie sądziłem że będzie świetnym napastnikiem, gdy był wypożyczony też nadal pokładałem w nim nadzieję że się odnajdzie, ale wyszło co wyszło co zrobić.
0
10 pompek? ;D co to jest :D z 50 mu dać a nie :P
4
Jedna wielka mafia, ciekawe kiedy do nich się ktoś dobierze.
3
Teraz Ty Arda bd musiał się przebić przez ta obronę by strzelić bramkę ;D
0
Cieszy mnie bardzo ta wiadomość, teraz tylko czekać na oficjalke.
3
Wrr jak ja go nie lubię, czemu akurat on..
12
Hah jak czytam wypowiedzi Pereza to mam taki ubaw że hoho :D
1
I bardzo dobrze, niech odpoczywają sezon w Barcelonie jest bardzo długi i zapewne będzie ciężki jeśli Barca marzy o obronie LM.
2
Pedro i ten jego uśmiech zostanie na zawsze zapamiętany hehe
0
Oby to nic poważnego bo to już będzie porażka.
0
Jeszcze się okaże że Roberto będzie grał a Alves który przedłużył kontrakt ława z Vidal :D
2
Lepiej że Pedro gra nawet w takiej Chelsea w podstawie, aniżeli ma siedzieć na ławie w Barcy :)
1
Umiem jeszcze czytać i widzę co powiedział.
0
Dokładnie tak jak kolega niżej pisze oznacza dla mnie że jest "świetny".
34
Cóż ludzie muszą robić takie maratony po 8 lub i więcej godzin codziennie i to czasami bardzo niemiła praca, więc niech się cieszą że tak tylko mają ;)
0
Pedro jak grał w Barcelonie i były GD i nie tylko gdy Real trenował Mou, to Pedro miał zapewne inna opinię ;]
1
Jak w tamtym sezonie był spokój z kontuzjami, tak teraz plaga się robi. Masakra!
5
Jakby nie patrząc to niepowtarzalna okazja do tego by zjeść wspólnie z Leo hamburgera :D
0
Świetnie rozpoczął sezon, będzie z niego ogromny pożytek :)