0

Co jak co ale James to jest skubaniec i tyle w temacie.

3

Jak widać Messi ma na nich wywalone że tak powiem, robi dalej to co chce i bardzo dobrze.

0

Skoro wybrał Hiszpanie to widocznie tego bardzo chciał, jego decyzja którą trzeba uszanować.

0

Podoba mi się, fajny pomysł :)

1

De Gea i Navas lepiej na tym skorzystać nie mogli :D

0

Haha beka :D

4

Nosz kurna leże :D

3

Panie pitolisz Pan :D

27

Zaraz będzie spisek że to dzięki sterydom :D

0

I tak ma być, są bardzo ważni i muszą grać.

39

"Okno transferowe się skończyło (dla jednych szczęśliwie, dla innych mniej…)"



Hah już wiem o co biega :D

Świetne podsumowanie tego mi brakowało :)

1

Ten sędzia to było coś masakra, tak jak napisane najlepszy w historii.

0

Będzie jak z Bojanem i odejdzie za friko, tylko że Bojan był w Barcelonie od małego.

1

Yyy że co? 80 mln za 19 latka? We łbach się przewraca na tym świecie już! To jest chore co oni robią!
Co do De Gea i Realu to niezła komedia :D Beka z nich haha

0

No to można spodziewać się przykrych sytuacji.

0

Oby tylko bez kolejnych kontuzji!!

0

Oby się tylko sprawdził, trzeba cierpliwie czekać do nowego roku.

6

Enrique mimo iż nie jest już piłkarzem to nadal wygrywa :D

1

Oby tylko na koniec nie wyszło że odchodzi za friko, bo interes będzie po ciulu.

0

On jak i Ter Stegen to świetni bramkarze, oby mu się udało pobić kolejny rekord.

2

Cóż, każdy ma swoje zdanie na ich temat.

15

Haha z tym James i ZP niezle się uśmiałem, co oni tam brali to głowa mała.

0

Zajebiście że Enrique ma taką pasję :)

2

Nie mogą popełnić takiego błędu jak z Thiago, tak więc obowiązkowe przedłużenie musi być.

0

W Barcelonie był wielki i miał skład, teraz nie może nawet bronić.

7

Masakra te kwoty, jeszcze jakieś 3 mln dla motywacji dobre sobie.

0

Niech sobie tam będzie żadna strata ;)

0

Dokładnie dobrze mówisz!

0

A czy ja kogoś krytykuję? Cieszę się tylko jak to kibic Barcy że jesteśmy wyżej od Realu to normalne...

12

Real wygrał 5:0? I co z tego, Barca wygrała 1:0 i ma więcej pkt a to najważniejsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?