Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co ale James to jest skubaniec i tyle w temacie.
3
Jak widać Messi ma na nich wywalone że tak powiem, robi dalej to co chce i bardzo dobrze.
0
Skoro wybrał Hiszpanie to widocznie tego bardzo chciał, jego decyzja którą trzeba uszanować.
0
Podoba mi się, fajny pomysł :)
1
De Gea i Navas lepiej na tym skorzystać nie mogli :D
0
Haha beka :D
4
Nosz kurna leże :D
3
Panie pitolisz Pan :D
27
Zaraz będzie spisek że to dzięki sterydom :D
0
I tak ma być, są bardzo ważni i muszą grać.
39
"Okno transferowe się skończyło (dla jednych szczęśliwie, dla innych mniej…)"
Hah już wiem o co biega :D
Świetne podsumowanie tego mi brakowało :)
1
Ten sędzia to było coś masakra, tak jak napisane najlepszy w historii.
0
Będzie jak z Bojanem i odejdzie za friko, tylko że Bojan był w Barcelonie od małego.
1
Yyy że co? 80 mln za 19 latka? We łbach się przewraca na tym świecie już! To jest chore co oni robią!
Co do De Gea i Realu to niezła komedia :D Beka z nich haha
0
No to można spodziewać się przykrych sytuacji.
0
Oby tylko bez kolejnych kontuzji!!
0
Oby się tylko sprawdził, trzeba cierpliwie czekać do nowego roku.
6
Enrique mimo iż nie jest już piłkarzem to nadal wygrywa :D
1
Oby tylko na koniec nie wyszło że odchodzi za friko, bo interes będzie po ciulu.
0
On jak i Ter Stegen to świetni bramkarze, oby mu się udało pobić kolejny rekord.
2
Cóż, każdy ma swoje zdanie na ich temat.
15
Haha z tym James i ZP niezle się uśmiałem, co oni tam brali to głowa mała.
0
Zajebiście że Enrique ma taką pasję :)
2
Nie mogą popełnić takiego błędu jak z Thiago, tak więc obowiązkowe przedłużenie musi być.
0
W Barcelonie był wielki i miał skład, teraz nie może nawet bronić.
7
Masakra te kwoty, jeszcze jakieś 3 mln dla motywacji dobre sobie.
0
Niech sobie tam będzie żadna strata ;)
0
Dokładnie dobrze mówisz!
0
A czy ja kogoś krytykuję? Cieszę się tylko jak to kibic Barcy że jesteśmy wyżej od Realu to normalne...
12
Real wygrał 5:0? I co z tego, Barca wygrała 1:0 i ma więcej pkt a to najważniejsze :)