Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
FC Barcelona nigdy nie spadła z pierwszej ligi.
I nigdy to się nie stanie, musiałaby zostać chyba zdegradowana, bo jeśli chodzi o rozgrywanie ligi to nierealne.
0
Pewna epoka się kończy. Niech teraz w Chelsea kontynuuje swoją piękną karierę.
1
Ter Stegen pewnie ładnie będzie wkurzony że kolejny sezon ława jeśli chodzi o ligę. Mam nadzieję że go nie stracimy i nie będzie myślał w przyszłości o odejściu z powodu małej ilości występów.
1
Ja zagłosowałem na Reusa, lecz Pogba też dobra opcja :) Tylko te ceny ;)
0
Pamiętam Romeu taki wielki talent tyle się o nim gadało że wróci do Barcy, a tu cisza o nim jak makiem zasiał ;P
1
Szkoda że Pedro nie odszedł do United bo bardziej bym go tam widział, ale cóż mogli się bardziej przyłożyć o jego starania.
0
Zobaczymy co Rafa pokaże, bo jak wróci Neymar to już będzie rzadko tam grywał.
1
Oby taki scenariusz jak na zdjęciu się jutro nie powtórzył. Musimy ich pokonać by jak najlepiej zacząć ligę, bo wygrana na tym terenie może dać drużynie duży rozpęd.
0
Ciekawe jaki kontrakt dostanie Neymar i na ile się będzie cenił. Pewnie ładnie dowali.
3
Trzeba wygrać ten mecz, innej opcji nie widzę i nie chcę widzieć. VeB!
3
Oby Bilbao miało doła po meczu z Zilina, lecz z drugiej strony chcę super widowiska i niech Barca im pokaże na początek ligi swoją siłę.
1
Przecież La Liga już od dawna jest o niebo lepsza aniżeli BPL :D
7
Sorry ale od Leo na pewno lepszy nie będzie.
7
Niech rośnie Barcelonie nowa gwiazda, tam chociaż sobie pogra :)
3
Pewne rzeczy się kiedyś kończą. Wspaniałe czasy z Leo i Pedro szczególnie lata wstecz.
7
Sevilla bardzo dobre transfery. Jestem też ciekaw jak będzie śmigał Van der Vaart w Betis.
3
Oby tylko młody dostawał bardzo dużo minut, a jestem pewien że Barca już za rok będzie miała z niego pożytek.
0
Dobrze powiedział zna się na rzeczy widać :D
1
Kurcze oby nasi się odegrali za tą porażkę i pozbawienie marzeń Barcy o sextecie.
0
Fajnie byłoby gdyby Alba mógł zagrać już w niedzielę.
0
Nic z twarzy się trener Bilbao nie zmienił :D
3
Zilina mały klub ze Słowacji pokonuje Bilbao a my dwa razy mieliśmy duże problemy z nimi i przegraliśmy puchar, dobre sobie ;)
0
Zdecydowanie tak jak Mar mówi muszą poprawić grę w obronie bo słabo to wygląda. Oby w niedziele pokonali Bilbao na początek ligi.
0
Osobiście też wolę Sandro :P
2
To się nazywa uczepienie wobec Barcy. Jeszcze dajcie może w poniedziałki.
1
Pique odnotował najlepszą ocenę w karierze ;P
2
Hahaha gol BVB 3-4 ale jaja
1
Bilbao niezłe jaja haha :D tzw. typ 2/1 łamaniec :D
1
BVB z 3-0 na 3-3
0
Teraz szansa dla Sandro i Munira by się wykazali :D