5

FC Barcelona nigdy nie spadła z pierwszej ligi.

I nigdy to się nie stanie, musiałaby zostać chyba zdegradowana, bo jeśli chodzi o rozgrywanie ligi to nierealne.

0

Pewna epoka się kończy. Niech teraz w Chelsea kontynuuje swoją piękną karierę.

1

Ter Stegen pewnie ładnie będzie wkurzony że kolejny sezon ława jeśli chodzi o ligę. Mam nadzieję że go nie stracimy i nie będzie myślał w przyszłości o odejściu z powodu małej ilości występów.

1

Ja zagłosowałem na Reusa, lecz Pogba też dobra opcja :) Tylko te ceny ;)

0

Pamiętam Romeu taki wielki talent tyle się o nim gadało że wróci do Barcy, a tu cisza o nim jak makiem zasiał ;P

1

Szkoda że Pedro nie odszedł do United bo bardziej bym go tam widział, ale cóż mogli się bardziej przyłożyć o jego starania.

0

Zobaczymy co Rafa pokaże, bo jak wróci Neymar to już będzie rzadko tam grywał.

1

Oby taki scenariusz jak na zdjęciu się jutro nie powtórzył. Musimy ich pokonać by jak najlepiej zacząć ligę, bo wygrana na tym terenie może dać drużynie duży rozpęd.

0

Ciekawe jaki kontrakt dostanie Neymar i na ile się będzie cenił. Pewnie ładnie dowali.

3

Trzeba wygrać ten mecz, innej opcji nie widzę i nie chcę widzieć. VeB!

3

Oby Bilbao miało doła po meczu z Zilina, lecz z drugiej strony chcę super widowiska i niech Barca im pokaże na początek ligi swoją siłę.

1

Przecież La Liga już od dawna jest o niebo lepsza aniżeli BPL :D

7

Sorry ale od Leo na pewno lepszy nie będzie.

7

Niech rośnie Barcelonie nowa gwiazda, tam chociaż sobie pogra :)

3

Pewne rzeczy się kiedyś kończą. Wspaniałe czasy z Leo i Pedro szczególnie lata wstecz.

7

Sevilla bardzo dobre transfery. Jestem też ciekaw jak będzie śmigał Van der Vaart w Betis.

3

Oby tylko młody dostawał bardzo dużo minut, a jestem pewien że Barca już za rok będzie miała z niego pożytek.

0

Dobrze powiedział zna się na rzeczy widać :D

1

Kurcze oby nasi się odegrali za tą porażkę i pozbawienie marzeń Barcy o sextecie.

0

Fajnie byłoby gdyby Alba mógł zagrać już w niedzielę.

0

Nic z twarzy się trener Bilbao nie zmienił :D

3

Zilina mały klub ze Słowacji pokonuje Bilbao a my dwa razy mieliśmy duże problemy z nimi i przegraliśmy puchar, dobre sobie ;)

0

Zdecydowanie tak jak Mar mówi muszą poprawić grę w obronie bo słabo to wygląda. Oby w niedziele pokonali Bilbao na początek ligi.

0

Osobiście też wolę Sandro :P

2

To się nazywa uczepienie wobec Barcy. Jeszcze dajcie może w poniedziałki.

1

Pique odnotował najlepszą ocenę w karierze ;P

2

Hahaha gol BVB 3-4 ale jaja

1

Bilbao niezłe jaja haha :D tzw. typ 2/1 łamaniec :D

1

BVB z 3-0 na 3-3

0

Teraz szansa dla Sandro i Munira by się wykazali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?