1

Haha śmieszny jesteś :) Zostaw dla siebie takie teksty :) Płace za internet? Płace więc możesz sobie mówić.

4

Ja problemu nie mam bo zawsze na necie oglądam nie trzeba mi telewizji :) I każdy mecz w sezonie obejrzę bez problemu :)

5

Bez sensu zachowanie.. przecież taka Borussia nie da mu miejsca w pierwszym składzie. Średniak z La Liga to jest znakomita opcja dla niego by mógł liczyć na więcej minut. Tak to na pewno się rozwinie jak będą tak wymyślać a szczególnie jego ojciec.

1

Jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz, czemu więc nie jutro? VeB! :)

2

Jeśli Pedro jednak odejdzie to warto dać szansę Sandro, chłopak może sporo namieszać jako rezerwowy.

2

O masakra tak słabych ocen to jeszcze nie widziałem :D Alves konkret widzę ale co się dziwić jaka gra takie oceny.

2

Ter Stegen-Alves-Pique-Mascherano/Vermaelen-Mathieu-Busi-Iniesta-Rakitić-Pedro/Rafinha-Suarez-Messi taki skład widzę :)

2

"Zapewniam, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by była to magiczna noc”.

Do mnie te słowa docierają już jako sukces i mam ciary gdy to czytam :)
Głośny doping, szybko strzelona bramka i to się może udać!! :)

2

Dokładnie dobrze mówisz :)

0

Zobaczymy jak to będzie :D

3

Jestem pewien że dałby radę na boisku jeszcze coś pograć, tym bardziej że sylwetkę ma jak na swój wiek kapitalną :D

2

I dobrze że to klub z La Liga na dodatek nie jakaś wysoka półka więc powinien tam sobie poradzić.

5

Historia lubi się powtarzać :) Czekamy na takie coś!! :)

https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153732861694305/?type=2&theater

31

Już się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu, wierzę że remontada się uda.

7

Tyle dostali za Di Marie a szkoda im 5 mln. Barca to nie supermarket i nie ma promocji.

13

Jak on tak postępuje z De Gea to ja się boję o Pedro ;)

2

Haha tylko jak wygramy nawet po dogrywce to będą pisać ja wierzyłem ;]

0

Dokładnie :) Zawsze trzeba wierzyć nawet jak jest 0-4 do odrobienia.

2

26,09% to nie kibice Barcy :)

0

Heh dobrze powiedziane ;)

1

Tez tak sądzę że Barca by coś strzeliła. Czasu się nie da cofnąć. Trzeba iść dalej, no tak Mathieu też zawalił ale może za Adriano lepiej by się spisał. Teraz tak jak mówię można sobie tylko gdybać.

1

Dokładnie! Dobrze że jeszcze ktoś wierzy w odrobienie strat :)

1

Bywa.. Messi to tylko człowiek nie robot, może za to w poniedziałek strzeli 3 bramki, różnie może być :)

0

Cóż nie wszystko zawsze pięknie wychodzi.. Trzeba wierzyć jeszcze w remontade.

1

Ciekaw jestem jak potoczyłby się mecz gdyby od początku grał Pique, Mathieu na lewej, Iniesta, Busi.. Można jedynie gdybać, ale myślę że do takiego wyniku by nie doszło. Bo sorry ale Roberto to jednak nie gracz na Barce..

0

Jeśli tylko Barca szybko "napocznie" Bilbao to wszystko się może zdarzyć. Jeśli Sevilli strzelili 4 bramki to i tu mogą to uczynić. Trzeba wierzyć. VeB!

1

Musicie poprawić ale grę w obronie bo jak dotychczas jest koszmarnie.

1

Ale ten Van Gaal jest za przeproszeniem "głupek" postępując tak z De Gea.. Taki bramkarz i brak miejsca w składzie.. :)

0

Trzeba mu przyznać że dobry z niego napastnik, a jego gra głową zasługuje na uznanie.

0

Oj ja też wierzę że nasi są w stanie tego dokonać! :) VeB! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?