1

Owszem, ale MU nie jest biednym klubem i na pewno stać by ich było szybciej to wypłacić a nie aż takie zmienne.

3

Tylko życzyć mu powodzenia i eksplozji jego talentu! :) Ważne że jest opcja pierwokupu :)

0

Kolejny super tekst :) Ja tam ciągle mam przed oczami te 4-1 i nie mogę uwierzyć jak zawodnicy dałi sobie zrobić z tego 4-4.. Ale wygraliśmy na szczęście choć gdyby nie gol Pedro to nie wiem jak by się to skończyło gdyby doszło do karnych.

0

Jak dla mnie skład Sportu.

1

Co się teraz dzieje z tymi piłkarzami, Soldado przed transferem to Tottenham grał pięknie pózniej klapa i jak się skończyło to wiemy powrót do La Liga. To samo Falcao w Atletico był najlepszym napastnikiem świata.. Monaco, MU teraz Chelsea i pewnie znowu będzie słabo..

2

Munir miałby grać? To już lepszy Sandro :P

1

Dobrze mówisz przyznaję Ci rację, oby znalezli szczęśliwą receptę na sukces w obronie :)

0

Zgadzam się z Tobą, powinien pozostać w Sevilli.

2

Kaka w Milanie był wielki, poszedł do Realu i klapa a teraz to już zupełnie nie ten poziom bo Brazylia.. szkoda że tak to się potoczyło.

1

Oby udało się Barcelonie wygrać te tytuły bardzo w nich wierzę!!! VeB! :)

1

Xavi był i jest wielki ale Leo i Andres pozostaje tylko kwestią czasu kiedy go wyprzedzą ;)

0

Pasuje mu klub który da mu gwarancję występów w pierwszym zespole, najlepsza opcja byłaby gdyby jakiś klub z Hiszpanii się postarał o jego wypożyczenie.

1

Nie rozumiem tego skoro Pedro chce odejść by więcej grać, to co Barcelonie przeszkadza oferta 25 mln + te 5 zmiennych które i tak zapewne otrzymają.

0

Messiego nie upilnują chyba że on spuści z tonu ;]

1

To prawda Bilbao jest w lepszej sytuacji bo nie mieli tak wyczerpującego pre-sezonu jak Barca i na dodatek grają u siebie. Trzeba będzie się mocno napracować by osiągnąć tam dobry wynik.

1

Miejmy nadzieję że nasi zaczną tak grać jak w poprzednim sezonie, kiedy to obrona pracowała wyśmienicie i nie będą popełniać już takich błędów.

0

Ciekawe czy w ataku znowu zagra Rafa czy Pedro.

1

Dokładnie klub zachowuje się nie fer. Bo jeśli chce odejść powinni mu na to pozwolić a nie przekonywać do pozostania jak i tak ława go czeka. Jak Barca kogoś kupuje i wliczane są zmienne to jest OK ale gdy ktoś chce tak to nie można..

0

Krychowiak do Arsenalu za 30 mln? Ciekawe czy grałby tam chociaż.

1

I jak widać udało mu się to bo strzał nie był przypadkowy :D

0

Zgadza się ładnie to zrobił :)

3

Szkoda tylko że Valdes doznał kontuzji przed odejściem, bo gdyby nie to sytuacja zapewne byłaby inna i miałby miejsce w innym klubie.

2

A za 2 lata news że Adama wart 30 mln i biją się o niego najlepsze kluby.. bo tak może być jak najbardziej. Oby z opcją pierwokupu.

1

Oby tylko Barca wyszła z tego pojedynku z 3 pkt.

0

Tylko tyle że w takim Porto, Napoli miałby podstawę pewnie a tutaj tylko rezerwowy dla naszego trio.

3

Ale wczoraj bramkarz strzelił gola z piętki drużynie PSV cios w ostatniej minucie na 2-2 :D

5

Wygrana należy tylko do Leo nic innego.

2

Dobrze że my tego ostatecznie nie przegrali by byłby wstyd na cały świat. Pedro uratował przed tym Barce bo w karnych to słabo widziałem..

0

Widzisz gdzieś tu moje krakanie? Napisałem oby nic a to zmienia postać rzeczy ;] Kontrole to będą na pewno.

0

Będzie miał jeszcze sporo okazji by pomóc drużynie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?