Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Owszem, ale MU nie jest biednym klubem i na pewno stać by ich było szybciej to wypłacić a nie aż takie zmienne.
3
Tylko życzyć mu powodzenia i eksplozji jego talentu! :) Ważne że jest opcja pierwokupu :)
0
Kolejny super tekst :) Ja tam ciągle mam przed oczami te 4-1 i nie mogę uwierzyć jak zawodnicy dałi sobie zrobić z tego 4-4.. Ale wygraliśmy na szczęście choć gdyby nie gol Pedro to nie wiem jak by się to skończyło gdyby doszło do karnych.
0
Jak dla mnie skład Sportu.
1
Co się teraz dzieje z tymi piłkarzami, Soldado przed transferem to Tottenham grał pięknie pózniej klapa i jak się skończyło to wiemy powrót do La Liga. To samo Falcao w Atletico był najlepszym napastnikiem świata.. Monaco, MU teraz Chelsea i pewnie znowu będzie słabo..
2
Munir miałby grać? To już lepszy Sandro :P
1
Dobrze mówisz przyznaję Ci rację, oby znalezli szczęśliwą receptę na sukces w obronie :)
0
Zgadzam się z Tobą, powinien pozostać w Sevilli.
2
Kaka w Milanie był wielki, poszedł do Realu i klapa a teraz to już zupełnie nie ten poziom bo Brazylia.. szkoda że tak to się potoczyło.
1
Oby udało się Barcelonie wygrać te tytuły bardzo w nich wierzę!!! VeB! :)
1
Xavi był i jest wielki ale Leo i Andres pozostaje tylko kwestią czasu kiedy go wyprzedzą ;)
0
Pasuje mu klub który da mu gwarancję występów w pierwszym zespole, najlepsza opcja byłaby gdyby jakiś klub z Hiszpanii się postarał o jego wypożyczenie.
1
Nie rozumiem tego skoro Pedro chce odejść by więcej grać, to co Barcelonie przeszkadza oferta 25 mln + te 5 zmiennych które i tak zapewne otrzymają.
0
Messiego nie upilnują chyba że on spuści z tonu ;]
1
To prawda Bilbao jest w lepszej sytuacji bo nie mieli tak wyczerpującego pre-sezonu jak Barca i na dodatek grają u siebie. Trzeba będzie się mocno napracować by osiągnąć tam dobry wynik.
1
Miejmy nadzieję że nasi zaczną tak grać jak w poprzednim sezonie, kiedy to obrona pracowała wyśmienicie i nie będą popełniać już takich błędów.
0
Ciekawe czy w ataku znowu zagra Rafa czy Pedro.
1
Dokładnie klub zachowuje się nie fer. Bo jeśli chce odejść powinni mu na to pozwolić a nie przekonywać do pozostania jak i tak ława go czeka. Jak Barca kogoś kupuje i wliczane są zmienne to jest OK ale gdy ktoś chce tak to nie można..
0
Krychowiak do Arsenalu za 30 mln? Ciekawe czy grałby tam chociaż.
1
I jak widać udało mu się to bo strzał nie był przypadkowy :D
0
Zgadza się ładnie to zrobił :)
3
Szkoda tylko że Valdes doznał kontuzji przed odejściem, bo gdyby nie to sytuacja zapewne byłaby inna i miałby miejsce w innym klubie.
2
A za 2 lata news że Adama wart 30 mln i biją się o niego najlepsze kluby.. bo tak może być jak najbardziej. Oby z opcją pierwokupu.
1
Oby tylko Barca wyszła z tego pojedynku z 3 pkt.
0
Tylko tyle że w takim Porto, Napoli miałby podstawę pewnie a tutaj tylko rezerwowy dla naszego trio.
3
Ale wczoraj bramkarz strzelił gola z piętki drużynie PSV cios w ostatniej minucie na 2-2 :D
5
Wygrana należy tylko do Leo nic innego.
2
Dobrze że my tego ostatecznie nie przegrali by byłby wstyd na cały świat. Pedro uratował przed tym Barce bo w karnych to słabo widziałem..
0
Widzisz gdzieś tu moje krakanie? Napisałem oby nic a to zmienia postać rzeczy ;] Kontrole to będą na pewno.
0
Będzie miał jeszcze sporo okazji by pomóc drużynie ;)