Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Barca stawia na obronę.
0
To jest wręcz śmieszne.
0
Karny no ja prd !!!!!!!!!!!!
2
Rafinha poprzeczkaaaaaaa
0
Kurde lipa gol Reyes
2
Mamy to ludzie mamy to!! :)
0
El Pistolero golllll
9
Messiego powinni odznaczyć medalami za to co robi. Ten człowiek jest fantastyczny.
5
Byle tylko nasi nie spuścili z tonu dawać więcej! :)
3
Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa
2
Brawo Alves!
22
Messi jest niesamowity takie 2 bramki strzelić z wolnych :)
5
Kurde myślę sobie co taka cisza w komentarzach a ja byłem jeszcze na tamtym newsie relacja masakra xd
0
Gol Suarez ale spalony
2
3 wolne i 3 gole to jest mecz! :D
1
Niesamowite Messi znowu z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Leo Messi w drodze po swoje piąte klubowe Pichichi
Zadanie wykonane Leo strzelił a Pedro ława jak na razie.
0
Dwa gole na początku meczu z wolnych to naprawdę mało spotykane! :)
1
hahahah gol Messi!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale żal ja prd i 0-1
0
Atak w piłkę i wolny hahaha
5
Od przedszkola do opola na boisku.
1
Rafa w ataku? A to ciekawe zaskoczony jestem. Czyli Pedro odejdzie na pewno.
2
Czytam i przecieram oczy ze zdumienia jeśli chodzi o Traore...
3
Mają niesamowitą pasję szacunek dla nich :)
3
Otóż to jak to mówią: "życie jak w Madrycie" :D
1
Kasa musi się zgadzać :D
1
Ja liczyłem że odejdzie? Napisałem coś takiego? Nie.
1
Jakoś nie wydaje mi się by Barca tak wywalała kasę jak Real.
0
To zależy tylko od niego ;)