0

Czyli Barca stawia na obronę.

0

To jest wręcz śmieszne.

0

Karny no ja prd !!!!!!!!!!!!

2

Rafinha poprzeczkaaaaaaa

0

Kurde lipa gol Reyes

2

Mamy to ludzie mamy to!! :)

0

El Pistolero golllll

9

Messiego powinni odznaczyć medalami za to co robi. Ten człowiek jest fantastyczny.

5

Byle tylko nasi nie spuścili z tonu dawać więcej! :)

3

Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa

2

Brawo Alves!

22

Messi jest niesamowity takie 2 bramki strzelić z wolnych :)

5

Kurde myślę sobie co taka cisza w komentarzach a ja byłem jeszcze na tamtym newsie relacja masakra xd

0

Gol Suarez ale spalony

2

3 wolne i 3 gole to jest mecz! :D

1

Niesamowite Messi znowu z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Leo Messi w drodze po swoje piąte klubowe Pichichi
Zadanie wykonane Leo strzelił a Pedro ława jak na razie.

0

Dwa gole na początku meczu z wolnych to naprawdę mało spotykane! :)

1

hahahah gol Messi!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale żal ja prd i 0-1

0

Atak w piłkę i wolny hahaha

5

Od przedszkola do opola na boisku.

1

Rafa w ataku? A to ciekawe zaskoczony jestem. Czyli Pedro odejdzie na pewno.

2

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia jeśli chodzi o Traore...

3

Mają niesamowitą pasję szacunek dla nich :)

3

Otóż to jak to mówią: "życie jak w Madrycie" :D

1

Kasa musi się zgadzać :D

1

Ja liczyłem że odejdzie? Napisałem coś takiego? Nie.

1

Jakoś nie wydaje mi się by Barca tak wywalała kasę jak Real.

0

To zależy tylko od niego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?