2

Idz i Ty ją zrób jak tak łatwo miało niby to być...

0

Ale ten czas zapierdziela.. jak trzeba to tak nie ucieka.. już 23 minuta :/

0

Kurcze przydałaby się już bramka

0

Ja pierdziele ale okazja...

2

Już się przewracają jest dobrze! :) hehe

0

Na pewno wyciągnie z tego wnioski :)

0

A nooo sorki mój błąd dzięki :)

0

Co do Ter Stegena nie zgadzam się z Tobą.

2

A jednak Bravo, szkoda że Enrique nie ma zaufania pełnego do Matsa. Skład najlepszy jaki może być na tą chwilę. Mogą tego dokonać i wygrać ten puchar. Vamosss! :)

3

Gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić byłby to znakomity ruch.

1

Obwinianie o wszystkie bramki Ter Stegena jest totalna głupotą.. owszem popełnił błędy, ale kurde od czego jest obrona? No właśnie obrony nie ma jest lipa na ten moment, a to oni mają czyścić piłki by bramkarz miał łatwiej. Mam nadzieję że w bramce wystąpi Mats.

5

Messi to powinien sobie odpuścić grę w rep. na tą chwilę po tym jak go zlinczowali w mediach.

1

Oby nasi strzelili im szybko gola i naciskali to się pogubią i będzie szansa ich pokonać ostatecznie.

1

Jak ostatnio jedenastka meczowa nie wypaliła, tak miejmy nadzieję że jutro Enrique wystawi tą najlepszą bez żadnych eksperymentów i Barca zdoła zrobić remontade.

0

20:30 Trudno będzie się przyzwyczaić do tej godziny nawet jako LM nie pasuje :D

0

Pozdro :)

1

W sumie nie wiedziałem bo znam go ze środka obrony jego występy :)

0

Cóż bez obrazy ale masz to wyobrażnię jednak bujną hehe :) Zobaczymy co wybierze Lucho :P

0

Vermaelen na lewą stronę obrony? :)

0

Widzisz jeszcze są tacy ludzie :P

1

Skoro cała drużyna wierzy i to mówi otwarcie, to może to bajecznie wpłynąć podczas meczu na grę i mogą odrobić straty :)

0

Nie będę rozpowiadał zatrzymam to dla siebie :)

1

To zostajemy tylko z Mathieu nawet na zmianę nie mamy nikogo gdyby coś..

0

Przyjemnie spędzony czas na czyytaniu, wspaniała relacja brawo Panowie :) Dzięki! :)

0

Ale mieli wtedy skład ja pierdziele miazga :)

1

Ja się tym wcale nie przejmuję takim gadaniem, bo gadać każdy potrafi a o mnie nic nie wie :)

2

Damy radę to w końcu Barca :) Swoją drogą uważam że Enrique powinien postawić na Ter Stegena i nie skreślać go tak szybko (o ile ma takie zamiar).

1

Szkoda że Kovacić wybrał Real no ale jego sprawa ;)

0

Lepiej się nie da wytłumaczyć :) Brawo :)

1

Chłopie dla Twojej wiadomości to nie oglądam spotkań na żadnym meczyki.pl itp tylko tam gdzie trzeba mieć nawet 1 gr więc wiesz o mnie tyle co nic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?