Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Idz i Ty ją zrób jak tak łatwo miało niby to być...
0
Ale ten czas zapierdziela.. jak trzeba to tak nie ucieka.. już 23 minuta :/
0
Kurcze przydałaby się już bramka
0
Ja pierdziele ale okazja...
2
Już się przewracają jest dobrze! :) hehe
0
Na pewno wyciągnie z tego wnioski :)
0
A nooo sorki mój błąd dzięki :)
0
Co do Ter Stegena nie zgadzam się z Tobą.
2
A jednak Bravo, szkoda że Enrique nie ma zaufania pełnego do Matsa. Skład najlepszy jaki może być na tą chwilę. Mogą tego dokonać i wygrać ten puchar. Vamosss! :)
3
Gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić byłby to znakomity ruch.
1
Obwinianie o wszystkie bramki Ter Stegena jest totalna głupotą.. owszem popełnił błędy, ale kurde od czego jest obrona? No właśnie obrony nie ma jest lipa na ten moment, a to oni mają czyścić piłki by bramkarz miał łatwiej. Mam nadzieję że w bramce wystąpi Mats.
5
Messi to powinien sobie odpuścić grę w rep. na tą chwilę po tym jak go zlinczowali w mediach.
1
Oby nasi strzelili im szybko gola i naciskali to się pogubią i będzie szansa ich pokonać ostatecznie.
1
Jak ostatnio jedenastka meczowa nie wypaliła, tak miejmy nadzieję że jutro Enrique wystawi tą najlepszą bez żadnych eksperymentów i Barca zdoła zrobić remontade.
0
20:30 Trudno będzie się przyzwyczaić do tej godziny nawet jako LM nie pasuje :D
0
Pozdro :)
1
W sumie nie wiedziałem bo znam go ze środka obrony jego występy :)
0
Cóż bez obrazy ale masz to wyobrażnię jednak bujną hehe :) Zobaczymy co wybierze Lucho :P
0
Vermaelen na lewą stronę obrony? :)
0
Widzisz jeszcze są tacy ludzie :P
1
Skoro cała drużyna wierzy i to mówi otwarcie, to może to bajecznie wpłynąć podczas meczu na grę i mogą odrobić straty :)
0
Nie będę rozpowiadał zatrzymam to dla siebie :)
1
To zostajemy tylko z Mathieu nawet na zmianę nie mamy nikogo gdyby coś..
0
Przyjemnie spędzony czas na czyytaniu, wspaniała relacja brawo Panowie :) Dzięki! :)
0
Ale mieli wtedy skład ja pierdziele miazga :)
1
Ja się tym wcale nie przejmuję takim gadaniem, bo gadać każdy potrafi a o mnie nic nie wie :)
2
Damy radę to w końcu Barca :) Swoją drogą uważam że Enrique powinien postawić na Ter Stegena i nie skreślać go tak szybko (o ile ma takie zamiar).
1
Szkoda że Kovacić wybrał Real no ale jego sprawa ;)
0
Lepiej się nie da wytłumaczyć :) Brawo :)
1
Chłopie dla Twojej wiadomości to nie oglądam spotkań na żadnym meczyki.pl itp tylko tam gdzie trzeba mieć nawet 1 gr więc wiesz o mnie tyle co nic :)