Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mają i tak bardzo dobry skład. Sądzę że powalczą z czołówką. Jeszcze Valencia, Sevilla, będzie ciekawie.
1
To mnie zaskoczył nie powiem. Sądziłem że będzie przeciwko temu.
1
Leo nigdy nie przestanie zachwycać :)
1
Dobrze że Atletico się bardziej nie osłabia bo to żle wpłynęło by na poziom La Liga.
1
Bardzo dobra opcja, tam by się na pewno ograł i otrzymywał dużo minut. Ale ja tam ciągle nie chciałbym Nolito w FCB.
4
Bardzo dobrze wykonał swoją misję w Barcelonie. Świetny zawodnik.
8
Teraz tylko czekać na serię :)
0
Właśnie różnie to może być Gerson też niby odrzucił ofertę Romy i miał dołączyć do Barcy a tu zwrot akcji i jednak Roma. Adriano to dobry zmiennik dla Alby, tylko że jest jeszcze Mathieu a wszyscy na ŚO grać nie będą.
16
Komentarz usunięty
4
Za 18 mln? Nie wiem czy to jest dobry pomysł. To już wolę żeby taki Sandro z Munir dostawali szansę do stycznia a potem to już będzie Arda i Vidal.
3
Zajebiście byłoby gdyby tak na każdym meczu było tylu kibiców co wczoraj :)
0
Spisali się na medal więc i na wolne zasłużyli jutro :D
1
Ciekaw jestem gdzie trafi Halilović. Dobrze aby był to zespół z Hiszpanii.
2
Fajnie byłoby oglądać Marca w obronie razem z Pique, tylko że jest jeszcze Mathieu, Mascherano i Vermaelen. Będzie ciężko ale wierzę w niego.
0
I to jest prawdziwy wielki szef! Brawo Mascherano tak trzymaj.
9
Ivan proszę strzelaj więcej takich bramek, bo to coś pięknego dla oka kibica i morda się cieszy jak u małego dziecka! :)
8
30 mln za Pedro to doskonała oferta. Ma już 28 lat i lepszej okazji nie będzie. A i on zapewne chce grać a nie siedzieć na ławie do emerytury.
1
Ale mi siedzi w głowie bramka Ivana z wczoraj, mega bomba :)
0
Szkoda kurcze bo to niezastąpiony zawodnik Barcy na lewej stronie obrony. Pewnie zagra Adriano albo też Enrique wystawi tam Mathieu.
18
Neymar-Suarez-Messi niby trójka zawodników ale jaką różnicę robi podczas meczu, masakra najlepszy atak świata.
0
Skoro tak wybrał to niech sobie do nich przechodzi. Może żadna strata.
2
Dawać jeszcze jeden jakiś puchar i będzie tryplet :D
3
Rakitić zasłużył zdecydowanie :)
7
Ależ to był piękny mecz :) VeB! :)
0
Rakitic o ja prd co uderzył!!!!!!!!!!!!
1
Jest i człowiek weteran Totti :)
1
Ooo Leo schodzi :)
5
Kapitalna pierwsza połowa :) Strach pomyśleć co będzie w kolejnych spotkaniach jak się rozkręcą :)
1
Messi!!!!!!!!! Ale ich rozklepali!!!!!!!!!!!!!
2
Neymar i goolllllllllll!! :)