1

Mają i tak bardzo dobry skład. Sądzę że powalczą z czołówką. Jeszcze Valencia, Sevilla, będzie ciekawie.

1

To mnie zaskoczył nie powiem. Sądziłem że będzie przeciwko temu.

1

Leo nigdy nie przestanie zachwycać :)

1

Dobrze że Atletico się bardziej nie osłabia bo to żle wpłynęło by na poziom La Liga.

1

Bardzo dobra opcja, tam by się na pewno ograł i otrzymywał dużo minut. Ale ja tam ciągle nie chciałbym Nolito w FCB.

4

Bardzo dobrze wykonał swoją misję w Barcelonie. Świetny zawodnik.

8

Teraz tylko czekać na serię :)

0

Właśnie różnie to może być Gerson też niby odrzucił ofertę Romy i miał dołączyć do Barcy a tu zwrot akcji i jednak Roma. Adriano to dobry zmiennik dla Alby, tylko że jest jeszcze Mathieu a wszyscy na ŚO grać nie będą.

16

Komentarz usunięty

4

Za 18 mln? Nie wiem czy to jest dobry pomysł. To już wolę żeby taki Sandro z Munir dostawali szansę do stycznia a potem to już będzie Arda i Vidal.

3

Zajebiście byłoby gdyby tak na każdym meczu było tylu kibiców co wczoraj :)

0

Spisali się na medal więc i na wolne zasłużyli jutro :D

1

Ciekaw jestem gdzie trafi Halilović. Dobrze aby był to zespół z Hiszpanii.

2

Fajnie byłoby oglądać Marca w obronie razem z Pique, tylko że jest jeszcze Mathieu, Mascherano i Vermaelen. Będzie ciężko ale wierzę w niego.

0

I to jest prawdziwy wielki szef! Brawo Mascherano tak trzymaj.

9

Ivan proszę strzelaj więcej takich bramek, bo to coś pięknego dla oka kibica i morda się cieszy jak u małego dziecka! :)

8

30 mln za Pedro to doskonała oferta. Ma już 28 lat i lepszej okazji nie będzie. A i on zapewne chce grać a nie siedzieć na ławie do emerytury.

1

Ale mi siedzi w głowie bramka Ivana z wczoraj, mega bomba :)

0

Szkoda kurcze bo to niezastąpiony zawodnik Barcy na lewej stronie obrony. Pewnie zagra Adriano albo też Enrique wystawi tam Mathieu.

18

Neymar-Suarez-Messi niby trójka zawodników ale jaką różnicę robi podczas meczu, masakra najlepszy atak świata.

0

Skoro tak wybrał to niech sobie do nich przechodzi. Może żadna strata.

2

Dawać jeszcze jeden jakiś puchar i będzie tryplet :D

3

Rakitić zasłużył zdecydowanie :)

7

Ależ to był piękny mecz :) VeB! :)

0

Rakitic o ja prd co uderzył!!!!!!!!!!!!

1

Jest i człowiek weteran Totti :)

1

Ooo Leo schodzi :)

5

Kapitalna pierwsza połowa :) Strach pomyśleć co będzie w kolejnych spotkaniach jak się rozkręcą :)

1

Messi!!!!!!!!! Ale ich rozklepali!!!!!!!!!!!!!

2

Neymar i goolllllllllll!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?