Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To była piękna akcja! Takie rzeczy tylko potrafi nasz Leoś :)
0
Messi za to co robi to wiele mu się należy :) ZP murowana :)
1
Brawa dla niego. Zasłużył. Oby to tylko dało mu jeszcze więcej zapału do walki o pierwszy skład.
3
Ni jest zle :) Mecz z Bayer dobrze mi się kojarzy a jeszcze bardziej zapewne Leo :D Grupa D ciekawa ;)
3
Real - Galatasaray? ;)
6
I kolejny raz się zaczyna, masakra z tym już.
2
Za 8 mln to na bank się nie zgodzą. Dać szanse Sandro do stycznia.
0
To się Illarramendi nagrał :D
1
Zasłużył na to trzeba to przyznać.
0
Oby tylko znowu City nie wylosowali ;P
3
Szkoda że sztab nie chce mu dać jeszcze jednej szansy, przecież on jest bardzo dobrym zawodnikiem tylko także potrzeba mu minut.
2
Jest moc! :D
0
To tylko liczyć że El Pistolero będzie częściej strzelał :)
1
Dobry z niego zawodnik to jest ale coś mi się nie wydaje że ten transfer dojdzie do skutku, chyba że się mylę.
0
Ktoś musi grac na PO to oczywiste, a że padło na niego to jego szczęście.
3
Powrót Busiego i Neymara to dwie znakomite wiadomości.
0
"Piqué liczy na obniżenie kary i broni sędziów".
Bardzo ciekawe słowa Pique ;] Ciekawe od kiedy on broni sędziów..
5
Zawsze uważałem że Mascherano jest najlepszy tylko na DP jak to bywało w Liverpool, ale jak widać na obronie też się od lata spisuje dobrze :) Fantastyczny zawodnik!
1
Dobry zmiennik ale czy aby nie czas na odejście? Minut i tak za dużo nie dostaje, jak tylko Alba zdrowy to jest nie do ruszenia.
6
Czarno to widzę ale niech próbują..
4
Teraz to wygląda jak wygląda, ale na koniec w statystykach górować będą pewnie Messi i Ronaldo.
2
Żeby taki zawodnik który grał w FCB i miał pewne miejsce w składzie tak nisko upadł..
1
Dziwne pytanie zadajesz, wiadome że oglądałem skoro od tylu lat jestem kibicem Barcy ;] Nic szczególnego, wolę Hiszpańskich.
2
Dobrze wykonana praca, bardzo interesujące malowidło ;)
2
Miło popatrzeć na tak wysoką ocenę Vermaelena :)
0
Tak jak pisałem ostatnio duet Pique-Thomas powinien być na obronie. Oby tylko dalej szło wszystko dobrze.
2
Pewnie chodzi o sztab trenerski, bo nie sądzę by powrócił grać.
0
I dobrze tak ma być w tym sporcie :)
0
Wiem że to początek sezonu dopiero, ale już teraz czuję że Real z Benitezem nic nie osiągnie :D
1
Pique to niech na przyszłość się zastanowi nad swoim zachowaniem