3

To była piękna akcja! Takie rzeczy tylko potrafi nasz Leoś :)

0

Messi za to co robi to wiele mu się należy :) ZP murowana :)

1

Brawa dla niego. Zasłużył. Oby to tylko dało mu jeszcze więcej zapału do walki o pierwszy skład.

3

Ni jest zle :) Mecz z Bayer dobrze mi się kojarzy a jeszcze bardziej zapewne Leo :D Grupa D ciekawa ;)

3

Real - Galatasaray? ;)

6

I kolejny raz się zaczyna, masakra z tym już.

2

Za 8 mln to na bank się nie zgodzą. Dać szanse Sandro do stycznia.

0

To się Illarramendi nagrał :D

1

Zasłużył na to trzeba to przyznać.

0

Oby tylko znowu City nie wylosowali ;P

3

Szkoda że sztab nie chce mu dać jeszcze jednej szansy, przecież on jest bardzo dobrym zawodnikiem tylko także potrzeba mu minut.

2

Jest moc! :D

0

To tylko liczyć że El Pistolero będzie częściej strzelał :)

1

Dobry z niego zawodnik to jest ale coś mi się nie wydaje że ten transfer dojdzie do skutku, chyba że się mylę.

0

Ktoś musi grac na PO to oczywiste, a że padło na niego to jego szczęście.

3

Powrót Busiego i Neymara to dwie znakomite wiadomości.

0

"Piqué liczy na obniżenie kary i broni sędziów".

Bardzo ciekawe słowa Pique ;] Ciekawe od kiedy on broni sędziów..

5

Zawsze uważałem że Mascherano jest najlepszy tylko na DP jak to bywało w Liverpool, ale jak widać na obronie też się od lata spisuje dobrze :) Fantastyczny zawodnik!

1

Dobry zmiennik ale czy aby nie czas na odejście? Minut i tak za dużo nie dostaje, jak tylko Alba zdrowy to jest nie do ruszenia.

6

Czarno to widzę ale niech próbują..

4

Teraz to wygląda jak wygląda, ale na koniec w statystykach górować będą pewnie Messi i Ronaldo.

2

Żeby taki zawodnik który grał w FCB i miał pewne miejsce w składzie tak nisko upadł..

1

Dziwne pytanie zadajesz, wiadome że oglądałem skoro od tylu lat jestem kibicem Barcy ;] Nic szczególnego, wolę Hiszpańskich.

2

Dobrze wykonana praca, bardzo interesujące malowidło ;)

2

Miło popatrzeć na tak wysoką ocenę Vermaelena :)

0

Tak jak pisałem ostatnio duet Pique-Thomas powinien być na obronie. Oby tylko dalej szło wszystko dobrze.

2

Pewnie chodzi o sztab trenerski, bo nie sądzę by powrócił grać.

0

I dobrze tak ma być w tym sporcie :)

0

Wiem że to początek sezonu dopiero, ale już teraz czuję że Real z Benitezem nic nie osiągnie :D

1

Pique to niech na przyszłość się zastanowi nad swoim zachowaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?