Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile klub na tej operacji zarobi.
0
To będzie piekielnie ciężki mecz, dobrze że choć tridente wystąpi z przodu. Oby nasi dali radę zdobyć 3 pkt.
4
Kasa kasą wiadome potrzebna, ale do ciula nie takim kosztem! Nie wyobrażam sobie innej nazwy od Camp Nou!!
0
I dobra dawać już meczyk Barcy bo kiepsko bez tego jest.
0
Dlaczego się kurna nie dobiorą do innych klubów tylko się na Barce uparli! ;/
2
Pewnie i tak się nie uda.. ale trzeba liczyć że nastąpi jakiś cud.
4
Szkoda, wielka szkoda. Ciągle teraz tylko te kontuzje. To jest czas dla Matsa!
5
Dobrze że chociaż taki Ramos i Casillas stają w obronie Pique. To się ładnie porobiło z tą sprawą.
0
Co to będzie dopiero gdy nadejdzie czas na Gran Derby..
0
Nie miałem okazji go widzieć w akcji, ale skoro tak mówisz to pewnie tak musi być :)
28
Z jednej strony szkoda że odszedł, ale z drugiej jeśli miał grzać ławę to lepiej bo nie zasługuje na taki los.
2
Teraz się zacznie przypisywanie poszczególnych zawodników z różnych lig jako następcy Pedro.
0
Nie znam gościa, pierwszy raz o nim słyszę. Z drugiej strony nie oglądam BPL więc nie ma co się dziwić.
0
Są do tego przyzwyczajeni, nie pierwszy i nie ostatni raz. Dadzą radę.
9
Brakuje piłkarzy to trenerzy muszą ćwiczyć z nimi :D
1
Niech Turan trzyma formę by w styczniu być w pełni gotowości.
0
Rafa jeszcze będzie wymiatał i stanowił o sile pomocy w przyszłości FCB :)
0
Nie no to już jest chamstwo ze strony tej całej chorej FIFA. Tak blokować młodym piłkarzom rozwój.
1
To sobie Pique narobił problemów, po co mu to było.
0
Jak widać marzenia się spełniają tylko trzeba wierzyć :)
1
Dobre posunięcia, jednak dobrze że Adriano został bo widzimy jaka jest teraz sytuacja w drużynie.
0
Poczekajmy najpierw niech pobije ten który jest, nie wybiegajmy aż tak daleko ;)
5
Fajny wywiad z magikiem :) Dobrze że jego forma jest wysoka, ale oby była jeszcze lepsza!
3
Messi dał im korepetycje po treningach :D
2
Nic dziwnego, taki zawodnik jak Neymar ma pewnie miejsce w każdym klubie, więc i wie że jest bardzo ważny dla drużyny.
1
Niesamowity zawodnik, a jeszcze tyle lat gry przed nim :)
4
Dobrze Andres mówi, po co sobie komplikować sytuację jak zaczyna się dobrze układać.
1
Pique musi się trochę ogarnąć bo nie wypada by gracz Barcy się tak zachowywał.
1
Nadal to już nie ten sam gracz co przed laty, strasznie forma mu poleciała w dół po tej kontuzji. Niezłą kaszanę odwalił z tym Fogninim.
14
Według mnie Ney ma szansę na to by wyprzedzić Pele, ale to będzie zależało od wielu czynników.