0

Ciekawe ile klub na tej operacji zarobi.

0

To będzie piekielnie ciężki mecz, dobrze że choć tridente wystąpi z przodu. Oby nasi dali radę zdobyć 3 pkt.

4

Kasa kasą wiadome potrzebna, ale do ciula nie takim kosztem! Nie wyobrażam sobie innej nazwy od Camp Nou!!

0

I dobra dawać już meczyk Barcy bo kiepsko bez tego jest.

0

Dlaczego się kurna nie dobiorą do innych klubów tylko się na Barce uparli! ;/

2

Pewnie i tak się nie uda.. ale trzeba liczyć że nastąpi jakiś cud.

4

Szkoda, wielka szkoda. Ciągle teraz tylko te kontuzje. To jest czas dla Matsa!

5

Dobrze że chociaż taki Ramos i Casillas stają w obronie Pique. To się ładnie porobiło z tą sprawą.

0

Co to będzie dopiero gdy nadejdzie czas na Gran Derby..

0

Nie miałem okazji go widzieć w akcji, ale skoro tak mówisz to pewnie tak musi być :)

28

Z jednej strony szkoda że odszedł, ale z drugiej jeśli miał grzać ławę to lepiej bo nie zasługuje na taki los.

2

Teraz się zacznie przypisywanie poszczególnych zawodników z różnych lig jako następcy Pedro.

0

Nie znam gościa, pierwszy raz o nim słyszę. Z drugiej strony nie oglądam BPL więc nie ma co się dziwić.

0

Są do tego przyzwyczajeni, nie pierwszy i nie ostatni raz. Dadzą radę.

9

Brakuje piłkarzy to trenerzy muszą ćwiczyć z nimi :D

1

Niech Turan trzyma formę by w styczniu być w pełni gotowości.

0

Rafa jeszcze będzie wymiatał i stanowił o sile pomocy w przyszłości FCB :)

0

Nie no to już jest chamstwo ze strony tej całej chorej FIFA. Tak blokować młodym piłkarzom rozwój.

1

To sobie Pique narobił problemów, po co mu to było.

0

Jak widać marzenia się spełniają tylko trzeba wierzyć :)

1

Dobre posunięcia, jednak dobrze że Adriano został bo widzimy jaka jest teraz sytuacja w drużynie.

0

Poczekajmy najpierw niech pobije ten który jest, nie wybiegajmy aż tak daleko ;)

5

Fajny wywiad z magikiem :) Dobrze że jego forma jest wysoka, ale oby była jeszcze lepsza!

3

Messi dał im korepetycje po treningach :D

2

Nic dziwnego, taki zawodnik jak Neymar ma pewnie miejsce w każdym klubie, więc i wie że jest bardzo ważny dla drużyny.

1

Niesamowity zawodnik, a jeszcze tyle lat gry przed nim :)

4

Dobrze Andres mówi, po co sobie komplikować sytuację jak zaczyna się dobrze układać.

1

Pique musi się trochę ogarnąć bo nie wypada by gracz Barcy się tak zachowywał.

1

Nadal to już nie ten sam gracz co przed laty, strasznie forma mu poleciała w dół po tej kontuzji. Niezłą kaszanę odwalił z tym Fogninim.

14

Według mnie Ney ma szansę na to by wyprzedzić Pele, ale to będzie zależało od wielu czynników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?