2

Messi bliskooo :)

1

Leo będzie miał 15 straty a jak będzie chciał to i tak dogoni ;) Dla niego to tyle znaczy co nic, ważniejsza jest drużyna dla Leo ;)

1

Spore zaskoczenie nie powiem :) Czuję że fajnie będzie to wyglądać a przy okazji zobaczymy kilka bramek :) Liczę bardzo na Sandro. No to co nic innego jak zdobyć pewne 3 pkt. Vamosss Barca! :)

4

Co z tego że 4 mecze? Ale wkład ma duży w wyniki i zapierdziela przez 90 minut non stop, a z takim Levante warto mu dać odpoczynek by był wypoczęty na mocniejszych przeciwników.

2

Ja tam jestem zadowolony z Ivana a wiem że stać go na dużo więcej i to jeszcze pokaże.

2

Dobrze że rozegrał cały prezeson, to mu na pewno doda więcej pewności :) To co zdobył w poprzednim sezonie, zapewne bez żadnego problemu przekroczy w obecnym :)

2

Dobra wiadomość, jest potrzebny teraz drużynie i to bardzo.

1

Nie wiem nie widziałem tego :D Mecz dziwny i tyle w temacie :D

4

Uważam że na takie Levante Sandro powinien otrzymać szansę gry, a taki Suarez odpoczynek bo chłop gra non stop od początku sezonu.

1

Messi pewnie dziś dołoży coś do kolekcji bramek :D

20

Haha co za szalony mecz CSKA ciekawe tylko czy aby "czysty" bo Ruski to Ruski w tych sprawach ;)

http://www.flashscore.pl/mecz/dpLkH2mb/#szczegoly-meczu

2

Zauważyłem właśnie i dziwię się ze to zostało usunięte ;) Co tam było niby takiego żeby nadawało się do usunięcia? Nie rozumiem :)

4

Wypowiedz Enrique o Ter Stegen jest super :)

3

Nie rozśmieszaj mnie ;] mówię ciul dlatego żeby się pocałowali Ci wszyscy co mu karę wlepili, nie rozumiesz przekazu jak widać.

0

Zdjęcie genialne już wiemy czemu padła bramka hehe :)

2

Dobrze byłoby gdyby tych kontuzji już nie przybywało.

1

Komentarz usunięty

0

Nie bronię Ronaldo, ale to że tylko ze słabszymi strzela to lekka przesada, przecież potrafi tez grać i strzelać bramki z mocnymi drużynami.

0

Przyznaję się jak nie przepadałem za Alvesem tak cieszę się że teraz już wraca, bo sytuacja kadrowa nie rozpieszcza ostatnio.

1

Jak to mówią: "Jak nie urok to *******". Ciekaw jestem co klub wykombinuje.

11

Chyba im się nie zanosi na jakieś punkty, oby nasi zagrali dobry mecz i zachowali czyste konto ze zdobyczą 3 pkt.

4

W takiej sytuacji Samper powinien otrzymać szansę od Enrique.

2

Ciekawie to wygląda jeśli jest to prawdą, ale FIFA nie odpuści tak łatwo oni ewidentnie sobie Barce upatrzyli jako kozła.

2

Bellarabi całkiem nieżle sobie radzi. Powinni kogoś kupić bo teraz jest ciężko, a różnie to może jeszcze być (odpukać).

0

To się ludziom udało :D

2

Niech wszystko dobrze się uda!

1

Heh a potem jak sobie zażyczy nowy kontrakt to będzie chciał przebić Leo ;)

1

Rafinha to musi być przybity, ledwo co zaczął sezon a możliwe że już go nawet nie zakończy, jak to mówią młodzi ludzie: "Masakracja"...

1

Boję się o Messiego że Mathieu go staranuje tak to na zdjęciu wygląda :D

1

A przed nim tyle lat gry jeszcze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?