Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Leo wracaj szybko mistrzu bez Ciebie to nie to samo :/
1
Ciężki mecz, są 3 pkt ale kontuzja Messiego najgorsza ehh :/ Oby tylko szybciej się wykurował. VeB!!!!!
0
Sandro o ja Cię nie pierdziele..........
3
No ja pierdziele czy nie mogło być czystego konta?
1
Szef jaka bomba że to nie wpadło! ;/
0
Leo na pewno zrobi wszystko by wrócić na GD on tego nie odpuści.
0
Trzeba wierzyć że to tylko szacowany czas a Messi wyleczy to wcześniej.
2
Jedna wielka masakra z Leo tyle czasu bez niego ;/
0
Nie rozumiem tego zawodnik ma 2 bramki z szansą na hat-tricka i co? Strzela kto inny.
1
Mnie to wkurzają te podchody Ney do karnych masakra
1
Śmiech na sali że Ney strzelał
3
Kurna Suarez mógł mieć hat-trick przecież ja pierdziele
2
Hahahah nie mogę !! Dlaczego nie Suarez? Porażka!!!!
0
Penalty :D
0
El Pistolero drugi raz! :)
0
Ludzie jak macie problem to włączcie sobie transmisję z Hiszpańskim komentarzem i po sprawie, ja tam nigdy PL nie oglądam.
6
Obu u Messiego to było tylko stłuczenie i zejście ze względów bezpieczeństwa i przed LM.
0
Masakra ;/
0
Ładnie Mats :)
10
Suarez jaka brama a Roberto asysta :)
1
Ludzie Messi może zszedł ze względów bezpieczeństwa, poczekajmy na info.
2
Ter Stegen jaka obrona :D
0
Ludzie po jakim sezonie ogarnijcie się!!!
0
Masakra tylko nie Messi :(
0
I dupa zbita Leo coś nie tak ;/
1
Jest Leo wrócił! :)
2
Messi oby nic nie było...
0
Lecisz na bana.
0
Sporo kibiców dziś! :)
0
Neymar jaki kolor ma na dodatek hahaha dowalił do pieca :D