3

Leo wracaj szybko mistrzu bez Ciebie to nie to samo :/

1

Ciężki mecz, są 3 pkt ale kontuzja Messiego najgorsza ehh :/ Oby tylko szybciej się wykurował. VeB!!!!!

0

Sandro o ja Cię nie pierdziele..........

3

No ja pierdziele czy nie mogło być czystego konta?

1

Szef jaka bomba że to nie wpadło! ;/

0

Leo na pewno zrobi wszystko by wrócić na GD on tego nie odpuści.

0

Trzeba wierzyć że to tylko szacowany czas a Messi wyleczy to wcześniej.

2

Jedna wielka masakra z Leo tyle czasu bez niego ;/

0

Nie rozumiem tego zawodnik ma 2 bramki z szansą na hat-tricka i co? Strzela kto inny.

1

Mnie to wkurzają te podchody Ney do karnych masakra

1

Śmiech na sali że Ney strzelał

3

Kurna Suarez mógł mieć hat-trick przecież ja pierdziele

2

Hahahah nie mogę !! Dlaczego nie Suarez? Porażka!!!!

0

Penalty :D

0

El Pistolero drugi raz! :)

0

Ludzie jak macie problem to włączcie sobie transmisję z Hiszpańskim komentarzem i po sprawie, ja tam nigdy PL nie oglądam.

6

Obu u Messiego to było tylko stłuczenie i zejście ze względów bezpieczeństwa i przed LM.

0

Masakra ;/

0

Ładnie Mats :)

10

Suarez jaka brama a Roberto asysta :)

1

Ludzie Messi może zszedł ze względów bezpieczeństwa, poczekajmy na info.

2

Ter Stegen jaka obrona :D

0

Ludzie po jakim sezonie ogarnijcie się!!!

0

Masakra tylko nie Messi :(

0

I dupa zbita Leo coś nie tak ;/

1

Jest Leo wrócił! :)

2

Messi oby nic nie było...

0

Lecisz na bana.

0

Sporo kibiców dziś! :)

0

Neymar jaki kolor ma na dodatek hahaha dowalił do pieca :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?