Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mała poprawka - Messi jest kosmitą a oni mogą więcej od normalnego człowieka ;)
3
Kto wie może kiedyś będzie miał ten zaszczyt by być w sztabie Barcy i udzielać rad przy linii bocznej :)
3
Skład dobry, widać oba dzienniki zgodne :D Teraz tylko zagrać dobry mecz i zgarnąć pełną pulę.
2
Pewnie łatwa przeprawa to nie będzie, ale wierzę że 3 pkt zgarnie Barca.
0
Dobrze De Rossi podsumował o Leo, jedno zagranie i przeciwnik jest powalony :)
2
Heh Ronaldo chyba zadowolony, dwa karne to jest coś :)
1
Trzeba dobrze zacząć od wygrania z nimi, oby udało się im obronić LM. Damy radę! Visca El Barca!
2
Remontada z Milanem to było coś pięknego, pojechali ich równo i szybko. Trzeba poprawić tą statystykę na lepsze.
4
Alba dobrze mówi Leo jest najlepszy i tego nic nie zmieni, ZP na 99,9 % powędruje w jego ręce.
3
Szkoda że już Generała nie zobaczymy tak cieszącego się w barwach FCB.
1
Piękne czasy to były, teraz tez jest zajebiście ale ten okres za Pepa był czymś genialnym.
0
Eh szkoda że ktoś inny nie może być sponsorem tylko ich chcą przedłużyć..
0
Fajne są i kolor także lecz nie podobają mi się te ciemne końcówki :)
0
Akurat jego bardzo lubię, dobry wybór :)
0
Czuję że Barca w tym sezonie osiągnie ten cel którym jest obrona LM :)
35
Rafa jak Rafa bo gra na pomocy i dobrze sobie radzi widać ogromne postępy, ale Roberto to naprawdę pozytywne zaskoczenie z tą obroną ;)
0
Marzenia się spełniają jeśli się tylko w nie wierzy ;)
1
Miejmy nadzieję że Lucho dobrze to wszystko poukłada i wybierze najlepszą opcję.
2
Szkoda Douglasa jednak bo fajnie się prezentował podczas presezonu. Oby się już zakończyły te kontuzje, wcześniejszy sezon był świetny pod tym względem.
0
Oj fajnie byłoby zobaczyć Valdesa w Sevilli podczas meczu z Barcą i ogólnie ponownie La Liga ;)
1
Messi zapewne jakąś bramkę na jubileusz strzeli bo on nic nie omija :)
1
Jeśli zagramy z Romą tak jak ostatnio to będzie dobrze :)
3
Hehe taa Ronaldo najlepszy a Messi to średniak ;] Zobaczymy jak Leo otrzyma ZP ;]
2
Trzeba z nimi wygrać, ostatnio zagrali świetny mecz liczę że i w środę tak będzie :)
10
Dobrze że rozegrał cały okres przygotowawczy bo w poprzednim sezonie nie miał takiej możliwości. Oby przyniosło to większe efekty.
1
Trzeba się trzymać dobrej drogi i kontynuować świetną grę, obrona LM marzenie :)
0
Mają patent teraz na nich, jednak Enrique ma smykałkę do bycia trenerem Barcy.
1
Messi rozpierdziela system nawet jak gra pół godziny :D
0
Jakoś tak inaczej Generał wygląda w tej koszulce.. ;)
2
Pewnie i tak taki scenariusz nie przejdzie ;)