0

Mała poprawka - Messi jest kosmitą a oni mogą więcej od normalnego człowieka ;)

3

Kto wie może kiedyś będzie miał ten zaszczyt by być w sztabie Barcy i udzielać rad przy linii bocznej :)

3

Skład dobry, widać oba dzienniki zgodne :D Teraz tylko zagrać dobry mecz i zgarnąć pełną pulę.

2

Pewnie łatwa przeprawa to nie będzie, ale wierzę że 3 pkt zgarnie Barca.

0

Dobrze De Rossi podsumował o Leo, jedno zagranie i przeciwnik jest powalony :)

2

Heh Ronaldo chyba zadowolony, dwa karne to jest coś :)

1

Trzeba dobrze zacząć od wygrania z nimi, oby udało się im obronić LM. Damy radę! Visca El Barca!

2

Remontada z Milanem to było coś pięknego, pojechali ich równo i szybko. Trzeba poprawić tą statystykę na lepsze.

4

Alba dobrze mówi Leo jest najlepszy i tego nic nie zmieni, ZP na 99,9 % powędruje w jego ręce.

3

Szkoda że już Generała nie zobaczymy tak cieszącego się w barwach FCB.

1

Piękne czasy to były, teraz tez jest zajebiście ale ten okres za Pepa był czymś genialnym.

0

Eh szkoda że ktoś inny nie może być sponsorem tylko ich chcą przedłużyć..

0

Fajne są i kolor także lecz nie podobają mi się te ciemne końcówki :)

0

Akurat jego bardzo lubię, dobry wybór :)

0

Czuję że Barca w tym sezonie osiągnie ten cel którym jest obrona LM :)

35

Rafa jak Rafa bo gra na pomocy i dobrze sobie radzi widać ogromne postępy, ale Roberto to naprawdę pozytywne zaskoczenie z tą obroną ;)

0

Marzenia się spełniają jeśli się tylko w nie wierzy ;)

1

Miejmy nadzieję że Lucho dobrze to wszystko poukłada i wybierze najlepszą opcję.

2

Szkoda Douglasa jednak bo fajnie się prezentował podczas presezonu. Oby się już zakończyły te kontuzje, wcześniejszy sezon był świetny pod tym względem.

0

Oj fajnie byłoby zobaczyć Valdesa w Sevilli podczas meczu z Barcą i ogólnie ponownie La Liga ;)

1

Messi zapewne jakąś bramkę na jubileusz strzeli bo on nic nie omija :)

1

Jeśli zagramy z Romą tak jak ostatnio to będzie dobrze :)

3

Hehe taa Ronaldo najlepszy a Messi to średniak ;] Zobaczymy jak Leo otrzyma ZP ;]

2

Trzeba z nimi wygrać, ostatnio zagrali świetny mecz liczę że i w środę tak będzie :)

10

Dobrze że rozegrał cały okres przygotowawczy bo w poprzednim sezonie nie miał takiej możliwości. Oby przyniosło to większe efekty.

1

Trzeba się trzymać dobrej drogi i kontynuować świetną grę, obrona LM marzenie :)

0

Mają patent teraz na nich, jednak Enrique ma smykałkę do bycia trenerem Barcy.

1

Messi rozpierdziela system nawet jak gra pół godziny :D

0

Jakoś tak inaczej Generał wygląda w tej koszulce.. ;)

2

Pewnie i tak taki scenariusz nie przejdzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?