Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze to nie lubię gdy przeciwnik ma taką taktykę podczas meczu, zablokować się i to wszystko.
13
Bo to nie był błąd Ter Stegena. Ale znajdą się tacy którzy będą uważali że 100% jego wina.
0
Eh mógł pomyśleć co robi takim wślizgiem, dobrze że choć przeprosił ale w takim przypadku przeprosiny dla Rafy pewnie wiele nie dają.
1
Jednak nie trzy miesiące Rafy tylko pewnie i koniec sezonu kurna że też musiało się to przytrafić, a tamten będzie sobie nadal grał masakra.
0
Ja pierdziele tylko nie to :/ Ciekawe czy jest zadowolony z siebie ten dziwak z tym czymś na głowie.
19
Masakra jak ja nie lubię takich momentów :/
0
Masakra współczuję mu :/ Oby to nie było prawdą do końca...
0
Dobrze że Enrique nie obwinia Ter Stegena bo to nie jest jego pełna wina, to była całkiem inna sytuacja niż ostatnio gdy padł taki gol.
0
Grali ewidentnie na remis po strzelonym golu (farcie) na 1-1 tylko bronili.
0
Ter Stegen ma pecha, mimo tego gola ja nadal bardzo w niego wierzę.
0
Typowe strzelić i autobus..
1
To jest istna masakra, ileż tych kontuzji teraz będzie, czy to kara za zeszły sezon i za tryplet?
4
No nic Panie i Panowie remis dziś tylko, szkoda tej bramki na 1-1 ale cóż życie. VeB!
0
Kurde nooo tak blisko
2
Już się bałem masakraaa
4
Bartomeu aż kiwa głową
0
Ja pierdziele co za pech
0
Szkoda Wojtka
0
Masakra taki pech z tymi bramkami..
0
O ja pierdziele ale bramka znowu...
0
El Pistolero goool ! :)
0
Dałem tak jak przetłumaczone na facebook ;)
1
Jakoś u mnie tak nie jest tylko puste pole po odświeżeniu.
1
Rozumiem Cię doskonale..
4
Popieram, tez mi się zdarzyło że nie wysłało i pisz od nowa wszystko jeśli się nie skopiuje wcześniej...
7
Nasz magik :) Bramka z Chelsea nie zapomnę :)
1
Dobry skład :) LM czas zacząć najlepiej od pewnych 3 pkt. Vamos! ;)
2
Oby ZP była w posiadaniu Messiego.
6
Niech sypią kasą taki klub jak Barca na to zasługuje by oni się mogli reklamować na koszulkach, byle nic nie zmieniali żadnej nowej nazwy stadionu itp.
1
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12006323_1098802683472658_5597077381825241738_n.jpg?oh=6c1db563bd138f73bc7a1be2b7ad60d9&oe=566AEAA6
The Champions, że wygraliśmy w czerwcu jest już coś z przeszłości. W tym sezonie będziemy walczyć, aby uzyskać z powrotem trofeum. #Messi15
;)