0

Szczerze to nie lubię gdy przeciwnik ma taką taktykę podczas meczu, zablokować się i to wszystko.

13

Bo to nie był błąd Ter Stegena. Ale znajdą się tacy którzy będą uważali że 100% jego wina.

0

Eh mógł pomyśleć co robi takim wślizgiem, dobrze że choć przeprosił ale w takim przypadku przeprosiny dla Rafy pewnie wiele nie dają.

1

Jednak nie trzy miesiące Rafy tylko pewnie i koniec sezonu kurna że też musiało się to przytrafić, a tamten będzie sobie nadal grał masakra.

0

Ja pierdziele tylko nie to :/ Ciekawe czy jest zadowolony z siebie ten dziwak z tym czymś na głowie.

19

Masakra jak ja nie lubię takich momentów :/

0

Masakra współczuję mu :/ Oby to nie było prawdą do końca...

0

Dobrze że Enrique nie obwinia Ter Stegena bo to nie jest jego pełna wina, to była całkiem inna sytuacja niż ostatnio gdy padł taki gol.

0

Grali ewidentnie na remis po strzelonym golu (farcie) na 1-1 tylko bronili.

0

Ter Stegen ma pecha, mimo tego gola ja nadal bardzo w niego wierzę.

0

Typowe strzelić i autobus..

1

To jest istna masakra, ileż tych kontuzji teraz będzie, czy to kara za zeszły sezon i za tryplet?

4

No nic Panie i Panowie remis dziś tylko, szkoda tej bramki na 1-1 ale cóż życie. VeB!

0

Kurde nooo tak blisko

2

Już się bałem masakraaa

4

Bartomeu aż kiwa głową

0

Ja pierdziele co za pech

0

Szkoda Wojtka

0

Masakra taki pech z tymi bramkami..

0

O ja pierdziele ale bramka znowu...

0

El Pistolero goool ! :)

0

Dałem tak jak przetłumaczone na facebook ;)

1

Jakoś u mnie tak nie jest tylko puste pole po odświeżeniu.

1

Rozumiem Cię doskonale..

4

Popieram, tez mi się zdarzyło że nie wysłało i pisz od nowa wszystko jeśli się nie skopiuje wcześniej...

7

Nasz magik :) Bramka z Chelsea nie zapomnę :)

1

Dobry skład :) LM czas zacząć najlepiej od pewnych 3 pkt. Vamos! ;)

2

Oby ZP była w posiadaniu Messiego.

6

Niech sypią kasą taki klub jak Barca na to zasługuje by oni się mogli reklamować na koszulkach, byle nic nie zmieniali żadnej nowej nazwy stadionu itp.

1

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12006323_1098802683472658_5597077381825241738_n.jpg?oh=6c1db563bd138f73bc7a1be2b7ad60d9&oe=566AEAA6

The Champions, że wygraliśmy w czerwcu jest już coś z przeszłości. W tym sezonie będziemy walczyć, aby uzyskać z powrotem trofeum. ‪#‎Messi15‬
;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?