Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trafne spostrzeżenie masz rację :D
0
Ronaldo nie będzie pocieszony z takiej sytuacji ;)
10
Za dużo krytyki z jego strony było przed wyborami. Szkoda że nie wygrał tak bardzo na to liczyłem.. Teraz tylko patrzeć Bartomeu niszczy klub i jego wartości.. :/
0
1,2,3,4,5,6 :D to są specjalne numery :D
0
Hahaha :D
2
Mówię tylko mniej więcej. Dobra numery totka ale połowę odpalasz ;) Real tryplet? Mission impossible :D
1
Jeszcze będą żałować :)
0
Trzeba to przełknąć choć jest ciężko...
1
Poczekaj, może rok, może dwa a zobaczysz że coś wyjdzie na jaw jak i z Rosell.
2
Tak jak mówię szkoda tylko wizerunku klubu.
0
Dlatego kurna właśnie został bo gdyby nie tryplet to ludzie by zapewne tak na niego nie głosowali.
0
Daj spokój taka mnie nerwa wzięła że masakra.
2
Trzeba nadal patrzeć i słuchać tego który powinien razem z Rosell siedzieć w pace. Jeszcze Barca ucierpi nieżle pod jego wodzą, zobaczycie.
15
Zaślepieni ludzie trypletem. Żenada.
4
A idz pan w ciul jak Bartomeu wygra.. :/
2
3-2 :)
2
Kurek ale spitolił....
1
Heh dobre porównanie na zdjęciu :)
2
Cóz jakoś trzeba dawać radę :) Od poniedziałku ma być ochłodzenie także ten trzeba czekać :)
2
Deszczyk by się przydał to pewne.
3
Ale wolę to niż ma lać i być zimno :)
5
Heh u nas zimno i ponuro? U mnie to się wytrzymać nie da daje w banie 38 stopni i ciężko się oddycha nawet, jutro jeszcze gorzej ma być. Ale w końcu mamy lato :)
0
Jak tylko chcą tyle zapłacić to genialna oferta jak dla mnie. Ale ja już nie wiem w co tu wierzyć, co news to inne informacje. Trzeba czekać.
0
Zapewne tak byłoby, Barca już by się o takie coś postarała.
3
Generale będzie ciężko od nowego sezonu oglądać Barce bez Ciebie nawet na ławce jak byłeś. Powodzenia tam wielki mistrzu, wróć w przyszłości!
0
Mam wielką nadzieję że Ter Stegen zaprezentuje się na tyle dobrze, i Enrique na niego postawi jeśli chodzi o rolę pierwszego bramkarza.
2
Atomowa pchła jest wszędzie :)
0
Oby tylko wszystko szczęśliwie się odbyło :)
0
Oby tak było bo nie lubię takich co są tylko sezon z drużyną a jak nie idzie to uciekają bo wstyd.
2
A mnie wkurza takie coś że zdobędą tytuły kibice robią nalot a jak kolejny sezon nic to już się rzucają na inny klub. Znam takich uwierz mi ;]