Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe ile minut miał na myśli Enrique co do Pedro że w nowym sezonie dostanie ich więcej i bardzo na niego liczy. Teraz sprawa z Pedro będzie głównym tematem.
0
Niech i tak będzie :)
0
Ja to rozumiem :D Tylko zadziwia mnie czasem takie gadanie :)
2
Za dwa lata Gerson będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – powiedział Marcao.
Ciekawe i to bardzo. Już paru było takich.
2
Dokładnie zupełnie jak ja się nie możesz doczekać :)
0
Już zaczyna się coś rozkręcać, jeszcze tylko troszkę i Barca zacznie mecze :)
1
Kurde ale mi szkoda Ikera. A słowa jego rodziców genialne.
0
Zobaczymy jak będzie ustawiony na boisku :P
4
Bo tak to jest że w tej reprezentacji Argentyny, wszyscy liczą na Messiego że to on wszystko zrobi. Ale niestety tak się nie da, koledzy też muszą się wykazać.
0
Ja pierdziele beka :D Dzięki za filmik :D
13
Oby to wszystko zmieniło się w dniu wyborów na korzyść Laporty.
11
Niech spadają! Marc musi pozostać w Barcelonie.
4
Fajna druga część wywiadu. Joan wygraj te wybory!
0
Dobry ruch niech nadal tam się ogrywa bo w Barcelonie ma kto grać na chwilę obecną.
21
Cóz tak to się musiało skończyć. Pedro miał cierpliwość ale ona się kiedyś kończy.
4
W sumie ciekawe to co mówisz.
0
Pozostaje tylko czekać na rozpoczynający gwizdek :)
0
Trzeba liczyć na to że to właśnie Ter Stegen teraz przejmie rolę pierwszego bramkarza w lidze.
4
Ja też liczę na Ter Stegena bardziej :) Choć nie mam nic do Claudio :)
0
Dawaj Mats walcz o miejsce w bramce!!!
4
"Bezapelacyjnym „numerem jeden kobiecego tenisa” Sereną Williams.
Ja tam za kobietę jej nie uważam :D
1
Dla nas kibiców to coś pięknego, a dla Barcy ważna motywacja :)
1
Niech chłopak się cieszy grą i zdobywa doświadczenie by w końcu odpalić.
0
Nareszcie jakiś normalny i na temat wywiad.
0
Pokaż tam Martin że potrafisz! :)
3
Albo e-papierosa :D
1
Chociaż ta kasa nie poszła na marne bo Ney się spłacił ;)
0
Pedro ma ciągle zapewne nadzieję że jego sytuacja ulegnie zmianie.
0
No to idziemy siedzieć razem.. :D
0
To zazdroszczę w takim razie :) Ja też się kiedyś wybiorę na Camp Nou :)