1

Ciekawe ile minut miał na myśli Enrique co do Pedro że w nowym sezonie dostanie ich więcej i bardzo na niego liczy. Teraz sprawa z Pedro będzie głównym tematem.

0

Niech i tak będzie :)

0

Ja to rozumiem :D Tylko zadziwia mnie czasem takie gadanie :)

2

Za dwa lata Gerson będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – powiedział Marcao.

Ciekawe i to bardzo. Już paru było takich.

2

Dokładnie zupełnie jak ja się nie możesz doczekać :)

0

Już zaczyna się coś rozkręcać, jeszcze tylko troszkę i Barca zacznie mecze :)

1

Kurde ale mi szkoda Ikera. A słowa jego rodziców genialne.

0

Zobaczymy jak będzie ustawiony na boisku :P

4

Bo tak to jest że w tej reprezentacji Argentyny, wszyscy liczą na Messiego że to on wszystko zrobi. Ale niestety tak się nie da, koledzy też muszą się wykazać.

0

Ja pierdziele beka :D Dzięki za filmik :D

13

Oby to wszystko zmieniło się w dniu wyborów na korzyść Laporty.

11

Niech spadają! Marc musi pozostać w Barcelonie.

4

Fajna druga część wywiadu. Joan wygraj te wybory!

0

Dobry ruch niech nadal tam się ogrywa bo w Barcelonie ma kto grać na chwilę obecną.

21

Cóz tak to się musiało skończyć. Pedro miał cierpliwość ale ona się kiedyś kończy.

4

W sumie ciekawe to co mówisz.

0

Pozostaje tylko czekać na rozpoczynający gwizdek :)

0

Trzeba liczyć na to że to właśnie Ter Stegen teraz przejmie rolę pierwszego bramkarza w lidze.

4

Ja też liczę na Ter Stegena bardziej :) Choć nie mam nic do Claudio :)

0

Dawaj Mats walcz o miejsce w bramce!!!

4

"Bezapelacyjnym „numerem jeden kobiecego tenisa” Sereną Williams.

Ja tam za kobietę jej nie uważam :D

1

Dla nas kibiców to coś pięknego, a dla Barcy ważna motywacja :)

1

Niech chłopak się cieszy grą i zdobywa doświadczenie by w końcu odpalić.

0

Nareszcie jakiś normalny i na temat wywiad.

0

Pokaż tam Martin że potrafisz! :)

3

Albo e-papierosa :D

1

Chociaż ta kasa nie poszła na marne bo Ney się spłacił ;)

0

Pedro ma ciągle zapewne nadzieję że jego sytuacja ulegnie zmianie.

0

No to idziemy siedzieć razem.. :D

0

To zazdroszczę w takim razie :) Ja też się kiedyś wybiorę na Camp Nou :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?