Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepsze te pasy niż obecne co jest porażką. Trzeba to jakoś wytrzymać.
6
Wypożyczenie do Porto byłoby znakomitą opcją dla niego bez dwóch zdań. Silniejsza liga i perspektywa gry w LM.
0
Trzeba przyznać że ma gest dobry Arda :)
2
Jak już Leo zrezygnuje to Argentyna będzie grała totalne dno. Przecież to lider zespołu ale oni tego nie dostrzegają tylko najlepiej wszystko na niego zwalić za każdym razem jak coś pójdzie żle.
0
Może nowy trener by to poukładał, bo jak ma się tak sypać to za 50 lat nic nie wygrają, a zawodników mają genialnych przecież.
1
Jak Argentynie nie idzie kto jest winny? Messi. I to jest żałosne.
0
Ciekawy transfer Ikera do Porto ;)
2
Cóż czekamy na jego debiut, miejmy nadzieję że będzie ogromnym wzmocnieniem ;)
0
Dlatego mówię jak jest :)
0
Haha zaskakujesz mnie czasami masakra :D No czekam tylko się wybierz na serio a nie tylko gadanie :)
2
Dziękuje i Tobie :)
0
Dzięki Ci wielkie! :) Jaka elita pierwsze słyszę :P Dawaj zapraszam :)
1
Pewnie że tak, wpadaj tylko :) I również dzięki :)
0
Dzięki :)
7
Ja też dziś mam urodziny heh :)
0
Dobrze to wszystko ująłeś ;)
0
W końcu normalny strój bez "mody" :D
1
Jak za 32 euro to jest to znakomita oferta. Pedro już nie ma takiej pozycji jak kiedyś i jak ktoś chce dać taką kasę za niego to powinni z tego skorzystać. Podolski do Galata.? Słabo...
9
Bardzo mądra decyzja.
0
Ale Laporta jest cięty na Bartomeu i Rosella, ale co się dziwić niszczą wizerunek klubu, szczególnie za Rosella było tragicznie.
1
Dobrze Enrique gada, tak jak wcześniej pisałem Arda musi przebywać z drużyną a nie jakieś wypożyczenia.
1
Pamiętam jak prezentowali na Camp Nou Davida Ville to było coś..
0
No wreszcie Joan zaczął gadać od rzeczy.
0
Czekam na Laporte aby wygrał :)
0
Super tekst dzięki! :)
1
Wiesz niektórzy lubią wchodzić na wojenne ścieżki :) Nigdy nic nie wiadomo ;)
3
Tyle to zapewne nikt nie wyłoży za niego :P
4
Lepiej nie, powinien się przygotowywać i poznawać styl Barcy razem z drużyną.
0
Niech Romek wykłada z 30 mln. A tak serio to Pedro jest dobry jako rezerwowy tylko pytanie czy jemu to wystarczy.
3
"Czuję się dumny z prezydentury Sandro Rosella."
Jak można być zadowolonym z jego działania? No tak jak się taki jeden z drugim dobierze to nic dziwnego że takie same poglądy.