Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Munir to się musi zabrać do roboty, bo jak narazie po tym szybkim wystrzeleniu to jest aktualnie słabo.
84
Wyszedł na tym odejściu z Barcy jak zabłocki na mydle ;)
0
To widzisz, jeszcze lepiej.
9
Tak jest jesteś potrzebny Joan, życzę Ci sukcesu w wyborach.
3
Owszem Laporta zostawił dług, ale zobaczymy co zostawili po sobie Rosell i Bartomeu za ich kadencji. Dług nie jest fajny, ale wolę to niż ciągłe machlojki i psucie wizerunku klubu poprzez oskarżenia.
1
Wiecie co ale mnie wku.... to że FIFA zabrania występów w towarzyskich spotkaniach.
0
Sergio Sto Lat i dużo więcej sukcesów z Barcą i osobistych :)
0
Tobie do ręki? :D Zapomnij :D
0
Jak tylko coś masz to dawaj :D
0
Dobra ja dam 100 mln ale żadnej reklamy nie będzie :D
0
Szkoda że brak Milika lub Lewego heh :)
0
Ale są za to sukcesy :)
5
Generał odszedł- nowy Xavi nadchodzi heh :)
0
Heh ale Ci piłkarze lecą tylko na kasę masakra.. ;)
1
A tu macie cały zestaw :D
http://ronaldinho10.net/legends-of-all/
Leo najlepszy ha :D
1
Ronaldinho szaleje ze zdjęciami hehe :
http://cdn4.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/01-MESSI2.jpg
http://cdn6.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/06-RONALDO31.jpg
http://cdn5.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/3-suarez.jpg
http://cdn6.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/2-NEYMAR.jpg
36
To jest właśnie życie w Barcelonie :)
4
Haha zajebiste :D A akcja jak sędzia oberwał, dziura się zrobiła na boisku i jak Higuain poleciał na trybuny miazga :D
0
Taa z pudzianem :D
1
Właśnie mi chodzi o to że Lewy osiągnie sylwetkę Ronaldo :P
0
Cóż lepiej tego ująć nie mogłeś :D
4
Lewy niedługo będzie jak Ronaldo pakuje widać :D Nie ma lipy :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11760175_973043226074399_5377095381656394742_n.jpg?oh=1026a35625112627136c7ab3a93448a4&oe=560FD443
0
Brawo Arek Milik tego się nie spodziewałem! :)
10
Przecież Barca ma ostatnio we wszystkim pod górkę i we wszystkim się jej czepiają. Barca i tak da radę bo są najlepsi! :)
2
Zdecydowanie na nie! Szef musi zostać w Barcelonie.
2
Bardzo podobała mi się ta debata. Ciekawe tematy w niej poruszono, podoba mi się to że myśli się o powrocie Unicef na koszulce. Dla mnie tylko Laporta a nie Bartomeu, mam nadzieję że tak się stanie.
0
Ooo co się stało Bartomeu ma innego sponsora na oku? Po prostu nie wierzę, przecież to Qatar jest najlepszym rozwiązaniem.
0
To już jest chore co robi FIFA! Może jeszcze treningów im zabrońcie?
0
Oby tylko to nie było pechowe.
0
No to chopy brać się do roboty i wracać tam gdzie wasze miejsce!