2

Bardzo podobała mi się ta debata. Ciekawe tematy w niej poruszono, podoba mi się to że myśli się o powrocie Unicef na koszulce. Dla mnie tylko Laporta a nie Bartomeu, mam nadzieję że tak się stanie.

0

Ooo co się stało Bartomeu ma innego sponsora na oku? Po prostu nie wierzę, przecież to Qatar jest najlepszym rozwiązaniem.

0

To już jest chore co robi FIFA! Może jeszcze treningów im zabrońcie?

0

Oby tylko to nie było pechowe.

0

No to chopy brać się do roboty i wracać tam gdzie wasze miejsce!

0

Tu jest Twoje miejsce.

0

Zgadzam się z nim w 100% o czym już nawet wcześniej pisałem. Te ceny są chore.

1

Co tu dużo mówić zapowiada się zajebisty sezon! :)

0

Nie mogę się jakoś przyzwyczaić do tej fryzury Enrique :P

5

Haha Suarez nieżle wyszedł niczym kiecka :D

3

"Cieszę się, że w przyszłym tygodniu będę mógł porozmawiać z nowym prezydentem”.
Oby to był Laporta skoro "nowym" :) Ciekawe na kogo Enrique zagłosuje :D

0

Ja też nie robię, ale takie dyskusje się zazwyczaj zle kończą ;) Pozdro ;)

0

Kurcze to nie o to chodzi że zle czy coś, tylko nie mam zamiaru robić sobie wojny z kimś i się kłócić, rozumiesz?

0

Dobra koniec tematu.

1

Jak widać nawet Abidal podsumował rządy Rosella.

0

I dobrze byłoby gdyby tak Perez odszedł z Realu choć jestem za Barcą.

1

Ja pitole powiedzieć lata wstecz to będzie wypominał 10 lat wstecz. Mi chodzi od czasów Pepa. A po drugie napisałem że jedynie miałem szacunek do Casillasa i Raula, bo nigdy nie robili żadnych szopek na boisku i nie to że reszta z Realu co grali i grają do tej pory mi czymś zawiniła tylko to że za nimi nie przepadam / przepadałem. Ale warto wspomnieć choćby Pepe największego chama w Realu.

0

Chłopie co Ty liczysz Jamesa który gra pierwszy sezon? Jese który praktycznie tam mało co gra? Carva który to samo co dopiero dołączył z Bayer? Mi chodzi o lata wstecz a nie o terazniejszość.

3

Bo Messi nawet jak będzie człapał na boisku i tak będzie najlepszy!

0

Trzeba wstać na ten mecz :D

0

Arda jeszcze nie ma kolegów :D

3

Oj Diego czasami to mnie zadziwiasz.

0

A to dlatego że jedynie im nie odwalało na boisku. Dziękuje to wszystko.

42

Casillas - jedyny piłkarz z Realu którego szanowałem. ( jeszcze Raul )

0

Też tak może być, dlatego Pedro ma ciężko orzech do zgryzienia co wybrać.

0

Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat :)

1

Ja tam tylko czekam by w Interze się odnalazł i pokazał na co go stać.

0

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z nim. Oby tylko sagi nie było.

2

Mnie najbardziej szkoda Martina. Mam nadzieję że w Interze pokaże że się co do niego mylono.

0

Może być i tak że odejdzie w styczniu dopiero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?