Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo podobała mi się ta debata. Ciekawe tematy w niej poruszono, podoba mi się to że myśli się o powrocie Unicef na koszulce. Dla mnie tylko Laporta a nie Bartomeu, mam nadzieję że tak się stanie.
0
Ooo co się stało Bartomeu ma innego sponsora na oku? Po prostu nie wierzę, przecież to Qatar jest najlepszym rozwiązaniem.
0
To już jest chore co robi FIFA! Może jeszcze treningów im zabrońcie?
0
Oby tylko to nie było pechowe.
0
No to chopy brać się do roboty i wracać tam gdzie wasze miejsce!
0
Tu jest Twoje miejsce.
0
Zgadzam się z nim w 100% o czym już nawet wcześniej pisałem. Te ceny są chore.
1
Co tu dużo mówić zapowiada się zajebisty sezon! :)
0
Nie mogę się jakoś przyzwyczaić do tej fryzury Enrique :P
5
Haha Suarez nieżle wyszedł niczym kiecka :D
3
"Cieszę się, że w przyszłym tygodniu będę mógł porozmawiać z nowym prezydentem”.
Oby to był Laporta skoro "nowym" :) Ciekawe na kogo Enrique zagłosuje :D
0
Ja też nie robię, ale takie dyskusje się zazwyczaj zle kończą ;) Pozdro ;)
0
Kurcze to nie o to chodzi że zle czy coś, tylko nie mam zamiaru robić sobie wojny z kimś i się kłócić, rozumiesz?
0
Dobra koniec tematu.
1
Jak widać nawet Abidal podsumował rządy Rosella.
0
I dobrze byłoby gdyby tak Perez odszedł z Realu choć jestem za Barcą.
1
Ja pitole powiedzieć lata wstecz to będzie wypominał 10 lat wstecz. Mi chodzi od czasów Pepa. A po drugie napisałem że jedynie miałem szacunek do Casillasa i Raula, bo nigdy nie robili żadnych szopek na boisku i nie to że reszta z Realu co grali i grają do tej pory mi czymś zawiniła tylko to że za nimi nie przepadam / przepadałem. Ale warto wspomnieć choćby Pepe największego chama w Realu.
0
Chłopie co Ty liczysz Jamesa który gra pierwszy sezon? Jese który praktycznie tam mało co gra? Carva który to samo co dopiero dołączył z Bayer? Mi chodzi o lata wstecz a nie o terazniejszość.
3
Bo Messi nawet jak będzie człapał na boisku i tak będzie najlepszy!
0
Trzeba wstać na ten mecz :D
0
Arda jeszcze nie ma kolegów :D
3
Oj Diego czasami to mnie zadziwiasz.
0
A to dlatego że jedynie im nie odwalało na boisku. Dziękuje to wszystko.
42
Casillas - jedyny piłkarz z Realu którego szanowałem. ( jeszcze Raul )
0
Też tak może być, dlatego Pedro ma ciężko orzech do zgryzienia co wybrać.
0
Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat :)
1
Ja tam tylko czekam by w Interze się odnalazł i pokazał na co go stać.
0
Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z nim. Oby tylko sagi nie było.
2
Mnie najbardziej szkoda Martina. Mam nadzieję że w Interze pokaże że się co do niego mylono.
0
Może być i tak że odejdzie w styczniu dopiero.