Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie będzie na trzecim miejscu w wyborach nic więcej.
0
Bravo pewnie zadowolony z tego powodu, ale Leo z Szefem już chyba nie.
3
Joan zabierz się za działanie by wygrać te wybory a nie tylko krytyki.
1
Dokładnie.. a jak wczoraj przestrzelił Higuain to był moment pokazany gdzie Leo się odwraca tyłem zrezygnowany..
0
Rozumiem Cię, ale jak widać jasno napisane że bez sukcesu, no ale każdy ma swoje zdanie :)
0
Co zrobić jak pech to pech...
0
Ładnie Claudio ;) Piękne zakończenie sezonu teraz na wakacje pewnie będą udane ;)
0
Może i nie ale mimo wszystko szkoda mi go kurde że tak wyszło a jeszcze bardziej Leo..
38
W Barcelonie pech teraz reprezentacja tak samo. Też nie ma szczęścia Martino.
1
Messi wciąż bez reprezentacyjnego sukcesu
Tylko jak kiedyś pisałem że Leo jeszcze nie konkretnego nie wygrał z rep. to się kłócili ze mną bo przecież wygrał IO. A dla Messiego najpoważniejsze to właśnie MŚ i CA. Szkoda Leo kolejna okazja mu uciekła a było tak blisko.. :/
8
Gorzej niż dzieci z przedszkola.
0
Jaki Qatar tylko gościu. Pełno machlojek tylko za jego i Rosella kadencji.
17
Oby człowieku nic Cię nie uchroniło i byś przegrał te wybory.
1
Redakcja dała czadu tym razem nie powiem :D
Tak długo Leo czeka na coś i sie doczekać nie może.. Dwa finały przegrane a mógł mieć już wszystko, masakra.
2
Bartomeu jak widać ma spore poparcie. Ale mam nadzieję że Laporta go wyeliminuje :D
1
A Higuain najlepszym amatorem w karnych.
1
Messi to ma kurna pecha ja pitole:/
1
Higuain......................
5
Tak więc pokolenie trenerów Barca ma zapewnione :D :)
6
Laporta 4.807 głosów.
0
Masz rację! :) Obyś tylko doczekał się miejsca w obronie na stałe :)
0
Ja też się nie mogę doczekać nowego sezonu, by móc oglądać wspaniałą Barcę w akcji.
1
Miejmy nadzieję że będzie wart tych pieniędzy.
3
Co jak co ale powiem Wam że nigdy bym się nie spodziewał takiego Ardy w Barcelonie. No ale świat czasami zaskakuje.
0
A ja Tobie życzę pecha w wyborach ;)
1
Leo jest wszędzie ;)
2
Był Pogba teraz czas na Turana :D
0
Trzeba przyznać że świetna ta kadra :) Obrona LM jak najbardziej możliwa :)
0
Messi do Neymara: Puchar Copa América jest dla Argentyny
Z tym że Ney już dawno na wakacjach ale nie może być inaczej. Do boju Argentyno!
0
Szkoda mi go bardzo. Byłem za nim ale jak widać nie dane mu było grać w pierwszym zespole. Oby tam pokazał na co go stać. Powodzenia Martin!