0

Pewnie będzie na trzecim miejscu w wyborach nic więcej.

0

Bravo pewnie zadowolony z tego powodu, ale Leo z Szefem już chyba nie.

3

Joan zabierz się za działanie by wygrać te wybory a nie tylko krytyki.

1

Dokładnie.. a jak wczoraj przestrzelił Higuain to był moment pokazany gdzie Leo się odwraca tyłem zrezygnowany..

0

Rozumiem Cię, ale jak widać jasno napisane że bez sukcesu, no ale każdy ma swoje zdanie :)

0

Co zrobić jak pech to pech...

0

Ładnie Claudio ;) Piękne zakończenie sezonu teraz na wakacje pewnie będą udane ;)

0

Może i nie ale mimo wszystko szkoda mi go kurde że tak wyszło a jeszcze bardziej Leo..

38

W Barcelonie pech teraz reprezentacja tak samo. Też nie ma szczęścia Martino.

1

Messi wciąż bez reprezentacyjnego sukcesu

Tylko jak kiedyś pisałem że Leo jeszcze nie konkretnego nie wygrał z rep. to się kłócili ze mną bo przecież wygrał IO. A dla Messiego najpoważniejsze to właśnie MŚ i CA. Szkoda Leo kolejna okazja mu uciekła a było tak blisko.. :/

8

Gorzej niż dzieci z przedszkola.

0

Jaki Qatar tylko gościu. Pełno machlojek tylko za jego i Rosella kadencji.

17

Oby człowieku nic Cię nie uchroniło i byś przegrał te wybory.

1

Redakcja dała czadu tym razem nie powiem :D
Tak długo Leo czeka na coś i sie doczekać nie może.. Dwa finały przegrane a mógł mieć już wszystko, masakra.

2

Bartomeu jak widać ma spore poparcie. Ale mam nadzieję że Laporta go wyeliminuje :D

1

A Higuain najlepszym amatorem w karnych.

1

Messi to ma kurna pecha ja pitole:/

1

Higuain......................

5

Tak więc pokolenie trenerów Barca ma zapewnione :D :)

6

Laporta 4.807 głosów.

0

Masz rację! :) Obyś tylko doczekał się miejsca w obronie na stałe :)

0

Ja też się nie mogę doczekać nowego sezonu, by móc oglądać wspaniałą Barcę w akcji.

1

Miejmy nadzieję że będzie wart tych pieniędzy.

3

Co jak co ale powiem Wam że nigdy bym się nie spodziewał takiego Ardy w Barcelonie. No ale świat czasami zaskakuje.

0

A ja Tobie życzę pecha w wyborach ;)

1

Leo jest wszędzie ;)

2

Był Pogba teraz czas na Turana :D

0

Trzeba przyznać że świetna ta kadra :) Obrona LM jak najbardziej możliwa :)

0

Messi do Neymara: Puchar Copa América jest dla Argentyny
Z tym że Ney już dawno na wakacjach ale nie może być inaczej. Do boju Argentyno!

0

Szkoda mi go bardzo. Byłem za nim ale jak widać nie dane mu było grać w pierwszym zespole. Oby tam pokazał na co go stać. Powodzenia Martin!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?