Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Uhh od miesięcy nie pisali o Pogbie, jak to fajnie że w końcu dali jakieś info :)
0
Tylko pozazdrościć! :)
6
Przeginają z tymi kwotami za transfery masakra.
0
Messi zapewne wytrzyma, pytanie czy Mascherano nic nie wywinie :)
0
Pamiętam Neya w tej fryzurze i z tym plastrem na nosie :D A tak w ogóle kapitanem powinien być kto inny, żle zrobili że odebrali opaskę Thiago Silva.
1
Co tu się oszukiwać czasy Brazylii już minęły, ta obecna jest kurcze słaba nic się nie układa.
0
Ciekawe czy Pedro spodoba się drugi rok z rzędu opcja rozgrywania tylko kilkunastu minut w meczu. Jak mają kogoś sprowadzać niech pomyślą nad Pato :)
0
To się nazywa prawdziwa miłość do klubu!! Brawo Marc!
0
Wiem wiem, chodzi mi tylko o to że Brazylii już brak ;)
2
Się okaże jak to z nim będzie, chciałbym jego powrotu do Europy.
2
Młody nie jest? :) On ma dopiero 25 lat! :) Chłop jest dopiero w połowie kariery i najlepsze lata ma przed sobą ;) Też chciałbym go w FCB :)
2
Żyje żyje i szkoda że gra w Brazylii bo ma dopiero 25 lat i jest świetnym napastnikiem, tylko że te kontuzje mu nie dawały spokoju..
0
Czytałem ostatnio że na dobre wyleczył swoje problemy więc myślę że dałby radę.
1
Heh Douglas może być zastępcą Alvesa ale Martin nie :)
4
No to dla Argentyny i Leo to lepiej :)
3
Brawo Van Gaal czas pokazać Realowi że nie zawsze wszystko muszą mieć "łatwo".
Dawać Alexandre Pato do nas, chłop już całkowicie na dobre wyleczył kontuzje i aż dziw mnie bierze że śmiga tylko w tej Brazylii a nie w Europie.
0
Zobaczymy kogo to w tajemnicy ukrywają przed nami ;)
4
Właśnie że ja sam nie wiem co tu już myśleć heh :)
0
A no faktycznie dzięki ;)
16
Czytam i kurde już mnie zaczęło trafiać myślę kontuzja jakaś, czytam dalej a tu jednak że puścił 5 bramek. Uff całe szczęście.
2
Miejmy nadzieję że to wszystko zacznie iść znowu w górę, i pojawią się zawodnicy którzy naprawdę będą grać w podstawowym składzie FCB.
0
Jak myślicie kto to może być? ;)
1
Xavi podjął świetna decyzję pozostając w Barcelonie jeszcze na rok :) To musi dla niego wiele znaczyć że udało mu się pożegnać z klubem w taki sposób i z trypletem :) Legenda Barcy!
4
Jeszcze może się okazać że zaginie jak już niejeden taki talent :) Ilu to już takich "talentów" było i skończyło się tylko na tym że był nim :)
0
Barca musi jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt obowiązkowo.
0
I po co środkowy obrońca? Jeśli tylko Adriano zostanie to ŚO będzie Pique, Vermaelen, Bartra i Mathieu. Więc gdzie tu sens?
5
Chciałbym czytać w myślach i zobaczyć kto to będzie :D
0
No tak to już Leo jest.. obija się przeciwnika ile wlezie a nic przez cały mecz nie wpada. Dobrze że to jednak Argentyna wygrała.
0
Nadal nie kapuje po kiego Barcelonie taki Turan.
1
Dawać Argentyna po triumf w tych rozgrywkach!