Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaja to będą jeszcze jak zostanie wybrany nowy prezydent i nie zaakceptuje on jego transferu ;) Ale lepiej niech nie kombinują już i nie psują atmosfery w klubie.
0
Generał jaki młody heh :)
5
I bardzo dobrze Leo! Skoro tylko na Ciebie wiecznie winę zwalają a nie widzą nikogo innego w reprezentacji.
0
Pedro to sobie już pewnie nie pogra praktycznie nic. Ciekawe czy nie odejdzie jeszcze.
6
No dobrze może trochę przesadziłem, ale w najważniejszych momentach gdy drużyna potrzebowała jego bramek to strzelał.
6
Chłop za czasów Pepa był nie do ruszenia. Ładował bramki na zawołanie a teraz takie coś go spotyka, no cóż wszystko się zmienia jak widać. Ciekawi mnie jak się dalej rozwinie sytuacja z nim.
0
No nas to nie powinno obchodzić co oni tam robią ;) Ważne że jest Barca! :)
0
Heheh oj tam :D
3
Rasista ahahahah rozśmieszyłeś mnie gościu. Jak nie wiesz to po co gadasz? :) Mi chodzi o to że żle mi się kojarzy z sędzią Turkiem jak dolicza 5 min i wtedy jest Panie Turku kończ Pan mecz!
1
Przecież to byłoby bez sensu by Sandro grał aż w 3 lidze. Dobry ruch ze strony Lucho.
20
Hmm żle kojarzą mi się Turkowie no ale jest jak jest :D
24
Nic dziwnego to właśnie z Atletico odniósł najlepsze sukcesy. A dlaczego wolał grać dla Barcy a nie dla innego klubu? To proste: Barca to najlepszy klub na świecie :)
0
Dobra sprawa tylko oby coś dostawał szans na grę :)
2
Jak to każdy dużo obiecuje przed wyborami, zupełnie jak u nas w Polsce :D
3
Leo nie przejmuj się mistrzu jeszcze Ci się uda zapewne!!! :)
5
Szkoda że Real tak postępuje z Ikerem. Całą karierę poświęcił dla tego klubu a oni co.. Powinni postąpić tak jak Barca z Generałem.
2
Nie ma co obwiniać tylko Messiego, na boisku jest jeszcze 9 zawodników którzy muszą walczyć o końcowe zwycięstwo.
1
Warto byłoby go wypożyczyć do Arsenalu jeśli miałby tam grać.
0
To zostało nam tylko czekać na rozpoczynający gwizdek!
1
Cóż za póżno już na wszystko. Arda piłkarzem Barcy, a Bartomeu jeszcze bardziej silniejsza pozycja. Będzie ciężko miał Laporta wygrać.
0
Jak koledzy to koledzy co się dziwić :)
2
Oby tylko i w Barcelonie błyszczał :)
1
Cóż Enrique wie co zapewne robi ;)
1
Wypoczywaj mistrzu ;)
3
Dokładnie i czasami się spełniają :)
8
Niech wracają i poprowadzą klub do obrony LM a najlepiej byłoby powtórzyć tryplet heh marzenia ;)
3
Jak pisali o Pogbie dzień w dzień to teraz zmiana Turan pierwszy plan..
0
Oby tylko teraz gra Messiego nie pogorszyła się w klubie po tej drugiej porażce, tym bardziej że było znowu na wyciągnięcie ręki.
0
Teraz wszystko na Leo spada ;) Jak nie on to kto kapitanem? Mascherano chyba?
1
Messi jest wkurzony nie ma się co mu dziwić.