0

Jaja to będą jeszcze jak zostanie wybrany nowy prezydent i nie zaakceptuje on jego transferu ;) Ale lepiej niech nie kombinują już i nie psują atmosfery w klubie.

0

Generał jaki młody heh :)

5

I bardzo dobrze Leo! Skoro tylko na Ciebie wiecznie winę zwalają a nie widzą nikogo innego w reprezentacji.

0

Pedro to sobie już pewnie nie pogra praktycznie nic. Ciekawe czy nie odejdzie jeszcze.

6

No dobrze może trochę przesadziłem, ale w najważniejszych momentach gdy drużyna potrzebowała jego bramek to strzelał.

6

Chłop za czasów Pepa był nie do ruszenia. Ładował bramki na zawołanie a teraz takie coś go spotyka, no cóż wszystko się zmienia jak widać. Ciekawi mnie jak się dalej rozwinie sytuacja z nim.

0

No nas to nie powinno obchodzić co oni tam robią ;) Ważne że jest Barca! :)

0

Heheh oj tam :D

3

Rasista ahahahah rozśmieszyłeś mnie gościu. Jak nie wiesz to po co gadasz? :) Mi chodzi o to że żle mi się kojarzy z sędzią Turkiem jak dolicza 5 min i wtedy jest Panie Turku kończ Pan mecz!

1

Przecież to byłoby bez sensu by Sandro grał aż w 3 lidze. Dobry ruch ze strony Lucho.

20

Hmm żle kojarzą mi się Turkowie no ale jest jak jest :D

24

Nic dziwnego to właśnie z Atletico odniósł najlepsze sukcesy. A dlaczego wolał grać dla Barcy a nie dla innego klubu? To proste: Barca to najlepszy klub na świecie :)

0

Dobra sprawa tylko oby coś dostawał szans na grę :)

2

Jak to każdy dużo obiecuje przed wyborami, zupełnie jak u nas w Polsce :D

3

Leo nie przejmuj się mistrzu jeszcze Ci się uda zapewne!!! :)

5

Szkoda że Real tak postępuje z Ikerem. Całą karierę poświęcił dla tego klubu a oni co.. Powinni postąpić tak jak Barca z Generałem.

2

Nie ma co obwiniać tylko Messiego, na boisku jest jeszcze 9 zawodników którzy muszą walczyć o końcowe zwycięstwo.

1

Warto byłoby go wypożyczyć do Arsenalu jeśli miałby tam grać.

0

To zostało nam tylko czekać na rozpoczynający gwizdek!

1

Cóż za póżno już na wszystko. Arda piłkarzem Barcy, a Bartomeu jeszcze bardziej silniejsza pozycja. Będzie ciężko miał Laporta wygrać.

0

Jak koledzy to koledzy co się dziwić :)

2

Oby tylko i w Barcelonie błyszczał :)

1

Cóż Enrique wie co zapewne robi ;)

1

Wypoczywaj mistrzu ;)

3

Dokładnie i czasami się spełniają :)

8

Niech wracają i poprowadzą klub do obrony LM a najlepiej byłoby powtórzyć tryplet heh marzenia ;)

3

Jak pisali o Pogbie dzień w dzień to teraz zmiana Turan pierwszy plan..

0

Oby tylko teraz gra Messiego nie pogorszyła się w klubie po tej drugiej porażce, tym bardziej że było znowu na wyciągnięcie ręki.

0

Teraz wszystko na Leo spada ;) Jak nie on to kto kapitanem? Mascherano chyba?

1

Messi jest wkurzony nie ma się co mu dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?