Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A no to prawda.. prędzej czy pozniej nadejdzie ten moment.. ale narazie Leo ma wiele lat gry na Camp Nou ! :)
2
No bo nie miałem, tylko taki przykład sobie dałem, to wszystko ;)
0
Juz wczoraj to widziałem, triki pozostały jak widac z kariery piłkarza.
0
No bo nie mozna sie poddac i trzeba wlaczyc do samego końca, kiedy tylko jest nadzieja.
0
Wczoraj rozegrał dobry mecz i zaliczył kapitalna interwencję chroniącą Barce przed utrata gola.
2
W tej Niemieckiej to sie ostatnio cuda dzieją z wynikami.. dziś Wilki zmiażdzyły..
2
10 lat w Barcelonie i odchodzi, wyobrażcie sobie Leo że tak robi.. to jest niemozliwe !! Messi tylko Barca :)
1
Alba to bardzo dobre zabezpieczenie lewej obrony Barcy na lata.
0
Nwm co sie dzieje z młodymi... jeszcze dojdzie do tego że spadną :/ oby sie kurde podniesli i zaczeli notowac lepsze wyniki !
0
Masakra jest tego troche .. ;)
35
Młody nie obwiniaj tylko siebie, bo szanowny Alves dał sie objechac jak dziecko jako pierwszy. Napewno wyciągnie z tego wnioski Marc i stanie sie jeszcze lepszym piłkarzem.
14
Masakra szkoda że Villarreal nie zagra pełnym składem, ale może uda im sie zrobić niespodzianke...
1
Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.
50
Leo nie jest robotem i ma prawo do słabszego meczu, wiec nie ma co się czepiac o dzis !
1
Bo bramkarz był na równi z Leo wiec nie ma mowy o spalonym.
0
No to słucham co masz do powiedzenia.
0
Sugerujesz coś ?
21
I tak Wam powiem że Suarez szybko odnalazł pewnosc siebie, bo ja wiemy kawał czasu od poczatku sezonu nie grał :)
1
Bardzo dobry mecz Rakiticia.
0
Jak ktos tu widział spalonego to potrzebne mu sa okulary..
3
Brawo Jordi oby więcej. Pewnie sie wykartkuje w kolejnym meczu, bo dwóch w jednym spotkaniu to za bardzo podejrzane. Pamiętacie sytuacje Realu z kartkami Ramosa i chyba Pepe przed GD ? ;D
0
Niezle się wykartkował, ale słaby mecz dzis rozegrał.
15
Najbardziej cieszy coraz lepsza forma El Pistolero :)
2
Jest zwycięstwo :) VeB !!! :)
8
Ludzie to ze Leo nazywa sie Messi to nie znaczy ze ma ładować co mecz bramki, to nie robot a człowiek.
0
I po co spamujesz ?
3
Hhahaha Suarez schodzi no jaja
2
Przeciez Luis mógł spokojnie strzelac ale zachował się jak na kolegę z zespołu kapitalnie ! :)
3
Suarez wie że Leo goni Ronaldo :)
1
Gooll :) ładne zachowanie Suareza :)