1

A no to prawda.. prędzej czy pozniej nadejdzie ten moment.. ale narazie Leo ma wiele lat gry na Camp Nou ! :)

2

No bo nie miałem, tylko taki przykład sobie dałem, to wszystko ;)

0

Juz wczoraj to widziałem, triki pozostały jak widac z kariery piłkarza.

0

No bo nie mozna sie poddac i trzeba wlaczyc do samego końca, kiedy tylko jest nadzieja.

0

Wczoraj rozegrał dobry mecz i zaliczył kapitalna interwencję chroniącą Barce przed utrata gola.

2

W tej Niemieckiej to sie ostatnio cuda dzieją z wynikami.. dziś Wilki zmiażdzyły..

2

10 lat w Barcelonie i odchodzi, wyobrażcie sobie Leo że tak robi.. to jest niemozliwe !! Messi tylko Barca :)

1

Alba to bardzo dobre zabezpieczenie lewej obrony Barcy na lata.

0

Nwm co sie dzieje z młodymi... jeszcze dojdzie do tego że spadną :/ oby sie kurde podniesli i zaczeli notowac lepsze wyniki !

0

Masakra jest tego troche .. ;)

35

Młody nie obwiniaj tylko siebie, bo szanowny Alves dał sie objechac jak dziecko jako pierwszy. Napewno wyciągnie z tego wnioski Marc i stanie sie jeszcze lepszym piłkarzem.

14

Masakra szkoda że Villarreal nie zagra pełnym składem, ale może uda im sie zrobić niespodzianke...

1

Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.

50

Leo nie jest robotem i ma prawo do słabszego meczu, wiec nie ma co się czepiac o dzis !

1

Bo bramkarz był na równi z Leo wiec nie ma mowy o spalonym.

0

No to słucham co masz do powiedzenia.

0

Sugerujesz coś ?

21

I tak Wam powiem że Suarez szybko odnalazł pewnosc siebie, bo ja wiemy kawał czasu od poczatku sezonu nie grał :)

1

Bardzo dobry mecz Rakiticia.

0

Jak ktos tu widział spalonego to potrzebne mu sa okulary..

3

Brawo Jordi oby więcej. Pewnie sie wykartkuje w kolejnym meczu, bo dwóch w jednym spotkaniu to za bardzo podejrzane. Pamiętacie sytuacje Realu z kartkami Ramosa i chyba Pepe przed GD ? ;D

0

Niezle się wykartkował, ale słaby mecz dzis rozegrał.

15

Najbardziej cieszy coraz lepsza forma El Pistolero :)

2

Jest zwycięstwo :) VeB !!! :)

8

Ludzie to ze Leo nazywa sie Messi to nie znaczy ze ma ładować co mecz bramki, to nie robot a człowiek.

0

I po co spamujesz ?

3

Hhahaha Suarez schodzi no jaja

2

Przeciez Luis mógł spokojnie strzelac ale zachował się jak na kolegę z zespołu kapitalnie ! :)

3

Suarez wie że Leo goni Ronaldo :)

1

Gooll :) ładne zachowanie Suareza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?