Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rafa wchodzi :)
2
A myslalem ze Alba zólta xd
0
Ja bym na miejscu zarządu w poniedzialek usiadł do przedłuzenia kontraktu z Alvesem o 3 sezony.
1
Bartra popełnił błąd, ale pewnie za Alvesem i tak wiekszosc tutaj bedzie ...
0
Kurna i po co to było !
0
Masakra karny ! ;/
1
El Pistolero !!!!!!!!!!!!!!!!
0
W drugiej trzeba im dołozyć ze 2 bramki dla swiętego spokoju.
9
Niezle Brawo !
18
Hhaha Enrique jaki trik ;d
0
Rakiticccccccccc
1
Ładnie Xavi
0
Żółta Suarez
1
Jak narazie to kiepsko..
0
Własnie strzały zza pola karnego !
0
Alves biała chusteczka :D
1
No prosze a jednak Mou zmądrzał po odejsciu z Realu :)
1
Haha dla Montoi miejsca juz nie ma :) ale przeciez to pewne bo Alves sie tym razem by wkurzył i krzesełko rozwalił :) jazda po 3 pkt !
0
Hehe Polska miażdzy :D
0
Przydatna mecz dla każdego kibica myslę na temat rywala ;)
1
Widze ze dzis pełna zagodnosć dziennikarzy. Bardzo dobry skład jak na Granade. Choc jak zwykle dla Martina nie ma miejsca.. ale to sie jeszcze okaze gdy bedzie oficjalne.
2
Na Eibar sobie poradzimy bez nich, niech sie lepiej wykartkują, nie ma co ryzykowac.
0
No dziś im sie raczej nie zanosi na jakikolwiek punkt, tylko porażka. Myśle ze Barca dziś sie wyładuje na nich.
0
Mam tylko nadzieję że te plany na najbliższe zwycięstwa sie spełnią.
0
Luis odzyskał pewnośc siebie, i teraz bramki powinny być tylko formalnością w meczach :)
0
Noo to szykuje się cięzka przeprawa..
1
Wiecie może o ktorej przyjezdza jutro autobus do Granady ? o 16 tak ? :) a co do meczu musimy to wygrać nie ma innej opcji, strata pkt. ewidentinie nie wchodzi w grę. VeB !
16
Za takie zachowanie jak dziecko Alves powinien na ławeczke posiedziec, skoro mu nie pasi że na 15 minut wchodzi Adriano bo to tez jest dobry gracz i zasługuje na minuty...
0
Leo to coraz częsciej jest pomijany w takich akcjach...
1
Nic dziwnego skoro taki uśmiechnięty, gra w najlepszym klubie, pewne miejsce w składzie i zarobki poszły ostro w góre..