4

Na boisku strzela, w życiu prywatnym także, czego chcieć więcej :D

0

Niech wraca szybko do zdrowia, a to doskonała szansa dla Matsa by kolejny raz pokazał co potrafi.

16

A jak wygrają Ligę i PK a Real nic, to już będzie totalny odlot :P

9

Spisał się na medal wczoraj a rakieta to wykorzystał :D

3

Barca w ręczną widać nie chciała wygrać LM tak jak i nasi, szkoda że też nie dali rady odrobić strat.

2

Panie Joaquin trzeba myśleć co się robi.

0

Nie, nie to tylko moje zagapienie :D

0

Oj no wygrali... :D

3

O kurde ale ze mnie gapa :D

8

Kiedy Busi i reszta drużyny nie licząc trio gra dobrze, wszystko też jest łatwiejsze ;)

2

Kartka zasłużona i nie rozumiem po co tu dyskutować.

0

Oby wszystko zakończyło się dla Barcy pomyślnie, choć z drugiej strony uwielbiam takie emocje do samego końca.

0

Jak to dobrze że zostało tylko dwa mecze, teraz tylko je wygrać i fiesta :)

2

Tylko aby to nie było nic poważniejszego.

0

Przy tym golu znalazł się tam idealnie, nie mam nic przeciwko by w kolejnych dwóch spotkaniach strzelił również po bramce.

0

Gdyby walczyli o spadek to by o swój zespół się bali i dopingowali, dziwne podejście.

0

Już mu raczej tego nikt nie odbierze :)

0

Trzech muszkieterów ;)

2

Dziękujemy Adan :D

3

Kurde ale wymyślają z tymi wymogami..

3

Ufff są ważne 3 pkt!! :) Jeszcze tylko 2 mecze i mamy mistrza :) VeB!

0

Kontuzja jakaś widać.

3

Bravo kontuzja??? Mats wchodzi..

3

El Pistolero goooooooooooooool mamy to!! :)

1

Suarez coś Ty zrobił hahahahaha

4

Zajebiste mają przyśpiewki kibice szacun.

0

Montoya jak ograł Alvesa lol.

1

Rakietaaaaa gooooooooooool :D

2

Ale ta połowa słaba.. oby się ogarnęli!!!

0

Czerwona yeaaaaaa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?