Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na boisku strzela, w życiu prywatnym także, czego chcieć więcej :D
0
Niech wraca szybko do zdrowia, a to doskonała szansa dla Matsa by kolejny raz pokazał co potrafi.
16
A jak wygrają Ligę i PK a Real nic, to już będzie totalny odlot :P
9
Spisał się na medal wczoraj a rakieta to wykorzystał :D
3
Barca w ręczną widać nie chciała wygrać LM tak jak i nasi, szkoda że też nie dali rady odrobić strat.
2
Panie Joaquin trzeba myśleć co się robi.
0
Nie, nie to tylko moje zagapienie :D
0
Oj no wygrali... :D
3
O kurde ale ze mnie gapa :D
8
Kiedy Busi i reszta drużyny nie licząc trio gra dobrze, wszystko też jest łatwiejsze ;)
2
Kartka zasłużona i nie rozumiem po co tu dyskutować.
0
Oby wszystko zakończyło się dla Barcy pomyślnie, choć z drugiej strony uwielbiam takie emocje do samego końca.
0
Jak to dobrze że zostało tylko dwa mecze, teraz tylko je wygrać i fiesta :)
2
Tylko aby to nie było nic poważniejszego.
0
Przy tym golu znalazł się tam idealnie, nie mam nic przeciwko by w kolejnych dwóch spotkaniach strzelił również po bramce.
0
Gdyby walczyli o spadek to by o swój zespół się bali i dopingowali, dziwne podejście.
0
Już mu raczej tego nikt nie odbierze :)
0
Trzech muszkieterów ;)
2
Dziękujemy Adan :D
3
Kurde ale wymyślają z tymi wymogami..
3
Ufff są ważne 3 pkt!! :) Jeszcze tylko 2 mecze i mamy mistrza :) VeB!
0
Kontuzja jakaś widać.
3
Bravo kontuzja??? Mats wchodzi..
3
El Pistolero goooooooooooooool mamy to!! :)
1
Suarez coś Ty zrobił hahahahaha
4
Zajebiste mają przyśpiewki kibice szacun.
0
Montoya jak ograł Alvesa lol.
1
Rakietaaaaa gooooooooooool :D
2
Ale ta połowa słaba.. oby się ogarnęli!!!
0
Czerwona yeaaaaaa :D