Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha Messi żółta śmiech.
0
Ojciec Neymara na ochraniaczu :D
0
To jazda Panowie po 3 pkt. Vamos! :)
0
A no nie ma, coraz więcej osób woli inną drogę obrać sobie - tą gorszą.
9
Niech korzysta, zdrowie jest najważniejsze.
2
Chciałbym bardzo aby się tam rozwinął, kto wie może jeszcze zagra w Barcelonie? Życie pisze różne scenariusze :)
2
Takie informacje są najlepsze i, aż morda się człowiekowi cieszy że cały Betis nie potrafi strzelić więcej od jednego zawodnika :D
0
Z mojej strony tylko za Alvesa - Vidal i można grać :)
1
Bardzo chciałbym dziś w końcu zobaczyć Vidala na boisku.
1
Kurde jakie te czasy teraz są głupie, nie słyszy się że ktoś zmarł na zawał czy coś, tylko ten głupi rak co za świństwo!
0
9 latek takie wychowanie to jest żenada, już widzę jaki on będzie agresywny jak dorośnie, będzie nogi rywalom łamał.
0
Dziś trzeba zrobić kolejny ważny krok w drodze po mistrzostwo, tylko 3 pkt i bez żadnych kontuzji, najlepiej na czysto z tyłu. Vamos Barca!
1
Mascherano to już zapewne się sporo nauczył od Enrique podczas tych rozmów podczas meczu ;)
0
Widać zna się bardzo dobrze na tym co robi, najważniejsze że Leo jest w dobrej formie bez kłopotów zdrowotnych.
3
Większość informacji które się pojawiają ostatnio o możliwych wzmocnieniach to są plotki, bo pisać coś trzeba przecież.
0
Tylko wypożyczenie lepiej wchodzi w grę, ale z tym że tam gdzie miałby pójść, niech miałby zagwarantowane miejsce w składzie by się rozwijać.
0
Najlepszą opcją będzie Atletico - Real i wielki rewanż za tamten finał :)
0
Hehe pamiętam to jak się grało na boisku z kolegami, nikt nie chciał iść na bramkę, ale zawsze znalazł się jakiś ochotnik :D
3
Nie wyobrażam sobie jego odejścia i mam nadzieję że klub zrobi wszystko by go zatrzymać, on jest zbyt ważny dla Barcy.
0
Był na samym szczycie, by teraz mieć tyle kłopotów z grą, szkoda go ale sam tak wybrał.
0
Wydawało się że po tym wypożyczeniu może coś z niego jeszcze być, ale niestety nie na Barce.
0
I bardzo dobrze, są ważniejsze pozycje które wymagają wzmocnienia aż piszczy.
1
Mascherano zasługuje na ogromny szacunek, szkoda że takich piłkarzy nie jest więcej, bo inni to w świetnej formie i młodym wieku 24 lata np. już wyjeżdżają do takich Chin. Taki przykład Alan z Salzburga.
1
Brawa dla Szefa za takie decyzje, pieniądze w życiu to nie wszystko, trzeba czerpać jeszcze szczęście z tego co w życiu się robi.
0
Czy zagra czy nie to bardzo dobrze że wraca do zdrowia.
1
Pamiętam gościa z czasów gdy grał w Standard Liège i był dobry tam, ale czy na Barce wystarczająco?
0
Bardziej byłbym zadowolony gdyby kogoś na atak kupili jako zmiennika, bo nasze trio się zajedzie w końcu.
0
Trzeba go wpuścić na boisko niech powtórzy wyczyn :D
0
W końcu jakieś dobre informacje na temat wzmocnień, gość jest kapitalny i jak najbardziej mógłby trafić do Barcy.
59
Przyjdzie lato, wyprzedadzą pół składu i tyle będzie z Lisów.