0

Hahaha Messi żółta śmiech.

0

Ojciec Neymara na ochraniaczu :D

0

To jazda Panowie po 3 pkt. Vamos! :)

0

A no nie ma, coraz więcej osób woli inną drogę obrać sobie - tą gorszą.

9

Niech korzysta, zdrowie jest najważniejsze.

2

Chciałbym bardzo aby się tam rozwinął, kto wie może jeszcze zagra w Barcelonie? Życie pisze różne scenariusze :)

2

Takie informacje są najlepsze i, aż morda się człowiekowi cieszy że cały Betis nie potrafi strzelić więcej od jednego zawodnika :D

0

Z mojej strony tylko za Alvesa - Vidal i można grać :)

1

Bardzo chciałbym dziś w końcu zobaczyć Vidala na boisku.

1

Kurde jakie te czasy teraz są głupie, nie słyszy się że ktoś zmarł na zawał czy coś, tylko ten głupi rak co za świństwo!

0

9 latek takie wychowanie to jest żenada, już widzę jaki on będzie agresywny jak dorośnie, będzie nogi rywalom łamał.

0

Dziś trzeba zrobić kolejny ważny krok w drodze po mistrzostwo, tylko 3 pkt i bez żadnych kontuzji, najlepiej na czysto z tyłu. Vamos Barca!

1

Mascherano to już zapewne się sporo nauczył od Enrique podczas tych rozmów podczas meczu ;)

0

Widać zna się bardzo dobrze na tym co robi, najważniejsze że Leo jest w dobrej formie bez kłopotów zdrowotnych.

3

Większość informacji które się pojawiają ostatnio o możliwych wzmocnieniach to są plotki, bo pisać coś trzeba przecież.

0

Tylko wypożyczenie lepiej wchodzi w grę, ale z tym że tam gdzie miałby pójść, niech miałby zagwarantowane miejsce w składzie by się rozwijać.

0

Najlepszą opcją będzie Atletico - Real i wielki rewanż za tamten finał :)

0

Hehe pamiętam to jak się grało na boisku z kolegami, nikt nie chciał iść na bramkę, ale zawsze znalazł się jakiś ochotnik :D

3

Nie wyobrażam sobie jego odejścia i mam nadzieję że klub zrobi wszystko by go zatrzymać, on jest zbyt ważny dla Barcy.

0

Był na samym szczycie, by teraz mieć tyle kłopotów z grą, szkoda go ale sam tak wybrał.

0

Wydawało się że po tym wypożyczeniu może coś z niego jeszcze być, ale niestety nie na Barce.

0

I bardzo dobrze, są ważniejsze pozycje które wymagają wzmocnienia aż piszczy.

1

Mascherano zasługuje na ogromny szacunek, szkoda że takich piłkarzy nie jest więcej, bo inni to w świetnej formie i młodym wieku 24 lata np. już wyjeżdżają do takich Chin. Taki przykład Alan z Salzburga.

1

Brawa dla Szefa za takie decyzje, pieniądze w życiu to nie wszystko, trzeba czerpać jeszcze szczęście z tego co w życiu się robi.

0

Czy zagra czy nie to bardzo dobrze że wraca do zdrowia.

1

Pamiętam gościa z czasów gdy grał w Standard Liège i był dobry tam, ale czy na Barce wystarczająco?

0

Bardziej byłbym zadowolony gdyby kogoś na atak kupili jako zmiennika, bo nasze trio się zajedzie w końcu.

0

Trzeba go wpuścić na boisko niech powtórzy wyczyn :D

0

W końcu jakieś dobre informacje na temat wzmocnień, gość jest kapitalny i jak najbardziej mógłby trafić do Barcy.

59

Przyjdzie lato, wyprzedadzą pół składu i tyle będzie z Lisów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?