Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa
1
Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)
1
Valencia gol 3-2 dawać!
6
Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)
2
El Pistolerooooooooo ależ goolll z główki! :)
0
Real 3-1 ehhh. Ronaldo.
1
Real 2-1 Valencia gol.
1
El Pistolerooooooooo gooooooooooooooool!!
2
Sędziowanie to jest dramat.
1
W drugiej połowie trzeba ich zakopać!
1
Real 2-0......
2
Co za rzeźnia!!
3
A by ich coś trafiło!!!!!!! Won z Ligi!
3
Kurcze teraz nerwowo...
8
Ney jakie zagranie z krzyżaka :D
0
Wiem o tym, tylko tak mówię sobie :D
0
Powoli ten śmieszny klub zaczyna swoje zagrania. Teraz Leo do 3 razy sztuka!
0
Bo Messi ma lewą nogę :D
0
Ajj nie tym razem :)
5
Leo dobij ich teraz na 2-0 :)
2
Coś czuję że zaraz Espanyol wskoczy na swój nędzny poziom.
0
Messi żółta.
6
Spalony szkodaaaaaaaaaa :)
3
Idealne uderzenie :D
4
Messii jest gooooooooooooool!! :D
1
Dajesz Leo!
0
Atletico już 0-1..
2
Do dzieła Barca po wygraną!
1
Adriano to bardzo fajny zawodnik, ale jego czas w Barcelonie się zakończył.
9
Oni się dobrze czują?