4

Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa

1

Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)

1

Valencia gol 3-2 dawać!

6

Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)

2

El Pistolerooooooooo ależ goolll z główki! :)

0

Real 3-1 ehhh. Ronaldo.

1

Real 2-1 Valencia gol.

1

El Pistolerooooooooo gooooooooooooooool!!

2

Sędziowanie to jest dramat.

1

W drugiej połowie trzeba ich zakopać!

1

Real 2-0......

2

Co za rzeźnia!!

3

A by ich coś trafiło!!!!!!! Won z Ligi!

3

Kurcze teraz nerwowo...

8

Ney jakie zagranie z krzyżaka :D

0

Wiem o tym, tylko tak mówię sobie :D

0

Powoli ten śmieszny klub zaczyna swoje zagrania. Teraz Leo do 3 razy sztuka!

0

Bo Messi ma lewą nogę :D

0

Ajj nie tym razem :)

5

Leo dobij ich teraz na 2-0 :)

2

Coś czuję że zaraz Espanyol wskoczy na swój nędzny poziom.

0

Messi żółta.

6

Spalony szkodaaaaaaaaaa :)

3

Idealne uderzenie :D

4

Messii jest gooooooooooooool!! :D

1

Dajesz Leo!

0

Atletico już 0-1..

2

Do dzieła Barca po wygraną!

1

Adriano to bardzo fajny zawodnik, ale jego czas w Barcelonie się zakończył.

9

Oni się dobrze czują?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?