0

Oby 10 była szczęśliwa :)

6

Niech wybiera Barce taka szansa jest raz w życiu, tutaj już o niego zadbają :)

9

Mi to od długiego czasu marzy się ten oto piłkarz, szkoda że nie ma go na liście...

5

Zagrywka ze strony klubu by go zatrzymać i nie pozwolić mu na odejście, przyjdzie nowy sezon i już nie pogra.

5

Właśnie że nie najważniejsze utrzymanie, liczyłem zupełnie na coś innego - na ich spadek.

1

Thomas ma ogromnego pecha i to wszystko, nie jest on winny temu wszystkiemu.

0

Niech buduje formę na nowy sezon.

0

Wszyscy na to liczymy jako kibice :)

0

330 hektarów ja pierdziele ale to musi być olbrzymie :D

25

Spełniło się moje życzenie i nasze trio wpakowało temu Lopezowi kilka bramek, niech ma za swoje nauczy się pokory.

0

Może Gruby jeszcze w Granadzie dołoży jakieś bramki :)

9

Marzy mi się taki scenariusz, Barca wygrywa Ligę, PK a Real przegrywa w Finale LM z Atletico i zostaje z niczym po tak długim sezonie :)

0

Ależ to będą emocje :)

1

Niech odpoczną w dni wolne a pozostałe dobrze się przygotują na ten jakże ważny ostatni mecz :)

1

Pewnie że zasługują, w sumie dobrze Lucho mówi o Granadzie, nie wolno ich lekceważyć po tym co dziś zrobiło Levante już o nic nie grające.

12

Genialny artykuł.

1

Ten człowiek ma coś nie po kolei z głową.

0

Masz rację.

0

A mi się nie podoba jak Ty się do mnie zwracasz, z małej litery "cię", "ty". Kultura wymaga inaczej.

0

Już mu nikt nie odbierze pichichi, wspaniały sezon El Pistolero, oby tak dalej jechał z tematem!

11

Oby Granada nie sprawiała większych problemów, skoro mają już zapewnione pozostanie w La Liga, fajnie byłoby zakończyć Ligę z mocnym przytupem i podobnym wynikiem co dziś.

2

To tylko kolejny raz pokazuje jak żałosne jest sędziowanie w Hiszpanii, dobrze właśnie że mimo tego nasi wygrali tak wysoko.

10

Co jak co ale trzeba mieć nieźle wytrenowane te wolne, prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Messiego.

0

Wszystko pięknie, ale po pierwsze szkoda spadku Levante, a po drugie tak mało zabrakło do remisu Valencii... Ale dadzą nasi radę!!

0

Cieszy się oko nawet przed monitorem gdy widzi się tylu kibiców :)

1

Brawo Barca!! Brawo Levante, lecz szkoda że spadną z Ligi.. jeszcze tylko jeden mecz i majster! VeB!!!

4

Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa

1

Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)

1

Valencia gol 3-2 dawać!

6

Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?