Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby 10 była szczęśliwa :)
6
Niech wybiera Barce taka szansa jest raz w życiu, tutaj już o niego zadbają :)
9
Mi to od długiego czasu marzy się ten oto piłkarz, szkoda że nie ma go na liście...
5
Zagrywka ze strony klubu by go zatrzymać i nie pozwolić mu na odejście, przyjdzie nowy sezon i już nie pogra.
5
Właśnie że nie najważniejsze utrzymanie, liczyłem zupełnie na coś innego - na ich spadek.
1
Thomas ma ogromnego pecha i to wszystko, nie jest on winny temu wszystkiemu.
0
Niech buduje formę na nowy sezon.
0
Wszyscy na to liczymy jako kibice :)
0
330 hektarów ja pierdziele ale to musi być olbrzymie :D
25
Spełniło się moje życzenie i nasze trio wpakowało temu Lopezowi kilka bramek, niech ma za swoje nauczy się pokory.
0
Może Gruby jeszcze w Granadzie dołoży jakieś bramki :)
9
Marzy mi się taki scenariusz, Barca wygrywa Ligę, PK a Real przegrywa w Finale LM z Atletico i zostaje z niczym po tak długim sezonie :)
0
Ależ to będą emocje :)
1
Niech odpoczną w dni wolne a pozostałe dobrze się przygotują na ten jakże ważny ostatni mecz :)
1
Pewnie że zasługują, w sumie dobrze Lucho mówi o Granadzie, nie wolno ich lekceważyć po tym co dziś zrobiło Levante już o nic nie grające.
12
Genialny artykuł.
1
Ten człowiek ma coś nie po kolei z głową.
0
Masz rację.
0
A mi się nie podoba jak Ty się do mnie zwracasz, z małej litery "cię", "ty". Kultura wymaga inaczej.
0
Już mu nikt nie odbierze pichichi, wspaniały sezon El Pistolero, oby tak dalej jechał z tematem!
11
Oby Granada nie sprawiała większych problemów, skoro mają już zapewnione pozostanie w La Liga, fajnie byłoby zakończyć Ligę z mocnym przytupem i podobnym wynikiem co dziś.
2
To tylko kolejny raz pokazuje jak żałosne jest sędziowanie w Hiszpanii, dobrze właśnie że mimo tego nasi wygrali tak wysoko.
10
Co jak co ale trzeba mieć nieźle wytrenowane te wolne, prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Messiego.
0
Wszystko pięknie, ale po pierwsze szkoda spadku Levante, a po drugie tak mało zabrakło do remisu Valencii... Ale dadzą nasi radę!!
0
Cieszy się oko nawet przed monitorem gdy widzi się tylu kibiców :)
1
Brawo Barca!! Brawo Levante, lecz szkoda że spadną z Ligi.. jeszcze tylko jeden mecz i majster! VeB!!!
4
Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa
1
Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)
1
Valencia gol 3-2 dawać!
6
Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)