Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądać takiego napadziora w akcji to sama przyjemność dla kibica Barcy :)
0
Oni mają utrzymanie, Barca mistrza, myślę że nikt nie jest pokrzywdzony :)
0
Ta bramka z główki to prawdziwe mistrzostwo, pokazuje tylko jakim napastnikiem jest El Pistolero.
0
Brawo Luis, brawo!! Zasłużył na to, oby następny sezon miał równie udany jak ten a nawet i lepszy!
0
Pique chyba będzie ostro balował :D
3
Rakieta bardzo wiele od sobie dał drużynie w całym sezonie, człowiek od czarnej roboty na boisku, niedoceniany ale za to jaki ważny!
0
Będzie co oglądać :)
0
Niech piją, niech się bawią, należy im się! Brawa dla Lucho i drużyny :) Campeones!!!
0
Oby to nie było nic poważnego, niech Szef szybko wraca!
8
Sześć mistrzostw na 8 sezonów, niesamowite ogromny szacunek dla nich!!
0
Wielkie brawa dla nich są niesamowici!!
7
Barco kocham Cię jesteś najlepsza na zawsze! Campeones!!!!!!!!!!!
0
Sprzedaż wydaje się najlepszą opcją.
0
Ile kibiców hahah :D
1
Mamy to!!!!!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!!!!!! :)
1
Ale teraz mają nasi farta :D
0
Po co te 3 minuty jeszcze :D
2
Kibice już śpiewają! :)
2
Campeones Campeones!!!!!!!!
0
Suarezzzzzzzzzzz hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kurde szkoda Szefa :/
0
Myślałem że Rakieta się pobije :D
0
Spalony Ney.
1
Piękna akcja, szkoda że nie ma gola.
0
Ter Stegen!!!!!!!!!!!
1
Jest zajebiście po pierwszej połowie, oby tak dalej! :)
0
Suarezzzzzzzzz ale gooooooooooool! :)
1
Nie, 3.
0
Trzy teraz.
2
Real 2-0.