Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Szczery to on jest do bólu, to trzeba mu przyznać. Ciekawe ile jeszcze pogra w Barcelonie, możliwe że kolejny sezon będzie jego ostatnim.
0
Czyli skład bez niespodzianek, największe armaty.
0
Niech trio strzeli po bramce i będzie najlepiej :)
2
Ciekawe jak Pep sobie teraz poradzi w City, czy będzie odnosił takie sukcesy jak z Barcą czy Bayern.
0
Akurat bardzo bym chciał by ktoś w końcu odbudował United i wrócili na swoje miejsce.
1
A tego Ci nie powiem czy potwierdzone.. napisałem tylko tak z tego co słyszę w mediach.
0
Dokładnie, na tym skończmy ten temat, Lucho decyduje i wie lepiej ;)
0
Tevez za dużo by sobie życzył, tak mi się wydaje.
9
Ja tam bym się cieszył gdyby Andres grał do 40-stki :) Oglądać go w akcji to sama przyjemność.
0
Co by nie mówić, obaj zasłużyli :)
4
Ehhh to już jutro, zakończy się całkowicie sezon, i znowu czekanie na mecze Barcy... :/ W przyszłym sezonie oby udało się wygrać LM :)
0
Kurcze, musi się im udać, wierzę bardzo w to że to będzie przełomowy moment.
1
Ciekaw jestem jak sobie poradzi Mou w United, czy będzie powtórka z Chelsea, czy też powrócą na szczyt czego bardzo bym chciał.
0
Elegancko, kasa się bardzo przyda, dzięki niej możliwe będą transfery dobrych zawodników.
0
Bardzo dobre podsumowanie, podoba mi się. Brawo.
2
Cel prosty, Barca wygrywa a my świętujemy ;)
2
Jeśli ma mieć taki status w zespole (w sumie nie ma się co dziwić) to już lepiej by został wypożyczony i grał regularnie w takim Betisie.
0
Te dwa wolne z Sevillą to było coś pięknego, w ogóle trzy pierwsze gole padły z wolnych, co jest wręcz niemożliwym w piłce nożnej.
0
To teraz na lajcie mogą wnosić :D
0
Wiadomość świetna, ale i tak żaden nie zagra na 99%.
0
Twierdzę, że nie zasłużył na taki los.
0
Dla mnie Matheiu a Bartra niczym się nie różnią, chyba tym że jest wyższy. Dla mnie Bartra mógłby zostać.
1
Zgadzam się, lecz szkoda że tak mało szans dostał, no ale cóż to Lucho decyduje.
0
Zwróć uwagę że ktoś może wcześnie odpaść, więc i odpoczynek dłuższy będzie.
2
Nie on to kto inny, bardzo liczę na to, że Barca pozyska kogoś zajebistego na zmiennika naszego tridente.
5
Piękny kraj bo bogaty, więc kto by narzekał :)
0
Trzecia brama po prostu miażdży, aż gęsiej skórki dostaję gdy to oglądam.
1
Oblak to chyba na koksie jedzie taki duży :D
2
A może jak raz po powrocie do Barcy odpali? Kto wie wszystko się może zdarzyć. Tak czy tak to zawsze byłem za nim i szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.
0
Bo Barcelonie nie potrzeba fauli, oni sobie radzą innymi sposobami.