9

Szczery to on jest do bólu, to trzeba mu przyznać. Ciekawe ile jeszcze pogra w Barcelonie, możliwe że kolejny sezon będzie jego ostatnim.

0

Czyli skład bez niespodzianek, największe armaty.

0

Niech trio strzeli po bramce i będzie najlepiej :)

2

Ciekawe jak Pep sobie teraz poradzi w City, czy będzie odnosił takie sukcesy jak z Barcą czy Bayern.

0

Akurat bardzo bym chciał by ktoś w końcu odbudował United i wrócili na swoje miejsce.

1

A tego Ci nie powiem czy potwierdzone.. napisałem tylko tak z tego co słyszę w mediach.

0

Dokładnie, na tym skończmy ten temat, Lucho decyduje i wie lepiej ;)

0

Tevez za dużo by sobie życzył, tak mi się wydaje.

9

Ja tam bym się cieszył gdyby Andres grał do 40-stki :) Oglądać go w akcji to sama przyjemność.

0

Co by nie mówić, obaj zasłużyli :)

4

Ehhh to już jutro, zakończy się całkowicie sezon, i znowu czekanie na mecze Barcy... :/ W przyszłym sezonie oby udało się wygrać LM :)

0

Kurcze, musi się im udać, wierzę bardzo w to że to będzie przełomowy moment.

1

Ciekaw jestem jak sobie poradzi Mou w United, czy będzie powtórka z Chelsea, czy też powrócą na szczyt czego bardzo bym chciał.

0

Elegancko, kasa się bardzo przyda, dzięki niej możliwe będą transfery dobrych zawodników.

0

Bardzo dobre podsumowanie, podoba mi się. Brawo.

2

Cel prosty, Barca wygrywa a my świętujemy ;)

2

Jeśli ma mieć taki status w zespole (w sumie nie ma się co dziwić) to już lepiej by został wypożyczony i grał regularnie w takim Betisie.

0

Te dwa wolne z Sevillą to było coś pięknego, w ogóle trzy pierwsze gole padły z wolnych, co jest wręcz niemożliwym w piłce nożnej.

0

To teraz na lajcie mogą wnosić :D

0

Wiadomość świetna, ale i tak żaden nie zagra na 99%.

0

Twierdzę, że nie zasłużył na taki los.

0

Dla mnie Matheiu a Bartra niczym się nie różnią, chyba tym że jest wyższy. Dla mnie Bartra mógłby zostać.

1

Zgadzam się, lecz szkoda że tak mało szans dostał, no ale cóż to Lucho decyduje.

0

Zwróć uwagę że ktoś może wcześnie odpaść, więc i odpoczynek dłuższy będzie.

2

Nie on to kto inny, bardzo liczę na to, że Barca pozyska kogoś zajebistego na zmiennika naszego tridente.

5

Piękny kraj bo bogaty, więc kto by narzekał :)

0

Trzecia brama po prostu miażdży, aż gęsiej skórki dostaję gdy to oglądam.

1

Oblak to chyba na koksie jedzie taki duży :D

2

A może jak raz po powrocie do Barcy odpali? Kto wie wszystko się może zdarzyć. Tak czy tak to zawsze byłem za nim i szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.

0

Bo Barcelonie nie potrzeba fauli, oni sobie radzą innymi sposobami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?