1

Jeśli Lucho nie myśli o Vidalu by jemu dać szanse, to pewnie Alves zostanie w Barcelonie.

1

On bardziej pasuje do Atletico niż do Barcelony.

5

Okoliczności tego transferu pewnie nadal nie są znane przez kibiców :D

14

Ale lipa, tak bardzo na niego liczyłem w Barcelonie, dla niego Barca jest wszystkim, ale jak widać nie dane mu tutaj kontynuować kariery. Oby jak najlepiej mu się wiodło w innym klubie.

0

Racja, dobry przykład.

1

Każdemu kiedyś spadnie forma, a Ter Stegen nie zasługuje na takie rozwiązania by grzać ławę, najgorzej to mieć w zespole dwóch znakomitych bramkarzy.

0

Popieram Cię, ale wiesz jak to jest z takimi piłkarzami, oni chcą grać we wszystkich rozgrywkach.

6

Kolejny który miał coś znaczyć w Barcelonie i wiązano z nim spore nadzieje, cóż wyszło inaczej.

2

Czasami słowa to nie wszystko w piłce nożnej, ale wierzę że zostanie na długie lata ;)

0

Alves co ma powiedzieć to mówi i nie czai się z tym, takich piłkarzy lubię.

0

Jak to dobrze że Van Gaal w końcu wylatuje z United, jak ja nie lubię tego trenera to szok.

0

Jeśli klub miałby wybierać między nimi, to lepiej już postawić na Ter Stegena, jest po prostu dużo młodszy i z przyszłością, Bravo jest świetny to oczywiste, ale od nowego sezonu dobrze byłoby zamienić ich role, ale Lucho zrobi jak uważa.

1

Piękne to było :)

0

Suarez też kocur, nie dość że tyle bramek, to mnóstwo asyst.

0

Pytanie czy by sobie poradził i czy pasowałby do Barcelony.

2

Transferu Douglasa to ja nie zrozumiem nigdy, po co on był? Przecież to totalne nieporozumienie. Najbardziej szkoda mi Bartry.

2

Tsa jasne, nie wiem po kiego on bo przecież jest znakomitym napastnikiem, i co miałby na ławie siedzieć za 90 baniek? Albo grać za Messiego? Plota jak nic.

0

Nie musisz czytać, proste.

5

Owszem masz rację, ale wierzysz w to osobiście że może zdobyć ZP?

1

Wiem i rozumiem Cię, mi chodzi po prostu by mu się dobrze wiodło jako trenerowi, a że osiągnie to pewnie dzięki kasie od szejków.. no cóż nic z tym nie zrobimy.

1

Chciałbym bardzo aby dał radę, ale chyba tego nie dokona, może gdyby miał z 2 lata mniej to wtedy owszem. Ale taki wynik na chwilę obecną i tak zasługuje na wielkie uznanie.

3

Piłkarze z innej planety.

0

Cóż, napije się innym razem :P

0

Müller i ZP? Jakoś nie wierzę w taki scenariusz.

5

Jestem pewien, że zrobi wszystko by jak najszybciej powrócić do zdrowia i zdążyć na CA.

3

Kurde, cały sezon nic, aż tu nagle musiało trafić w ostatnim meczu, na dodatek przed CA. Nie zasłużył na taki los.

7

Jak się nie trzyma języka za zębami,to potem trzeba ponieść konsekwencje :D

0

Okładki gazet oceniam na 6 :)

12

Z tym że Sevilla nie stworzyła niebezpieczeństwa to się nie zgadzam.

24

Ależ pięknie wczoraj wjechał w pole karne, takiego Albe aż chce się oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?