Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lacazette znakomita opcja i fajnie byłoby gdyby się udało go sprowadzić, ale też nie pogardziłbym Embolo z Basel.
0
Ja mam nadzieję że to się zmieni.
0
Wiem, ale cieszy mnie to że kończy się jej panowanie.
0
Ok, ok ale co sądzisz że Alaves lub Leganes wygrają Ligę? :D Nie sądzę :)
0
Powiem Ci że wcale bym się nie zdziwił gdyby był taki scenariusz.
0
Jak będzie miał być drugi Pique to co to 40 mln :)
0
Możliwe że tak będzie :P
0
Wiem dobrze ile miał asyst, szanuję go bardzo i dziękuję za wszystko co zrobił dla Barcy. Tyle w tym temacie. Pozdro.
0
Ale niech sobie wraca co mi do tego chłopie, jego życie, ale wiem że w Realu na pewno będzie ława a w Juve ma podstawę.
16
W Arsenalu był "kimś" a teraz? Szkoda go.
20
Czy taka fajna? Osobiście nie sądzę tak ;)
0
400 mln za zawodników? Całą jedenastkę chcą wykupić?
6
Sytuacji Alvesa z bananem nigdy nie zapomnę :)
2
Ja liczę że jednak będzie głośny transfer.
0
Wielka szkoda że odszedł, bardzo liczyłem na niego, oby jeszcze wrócił.
0
Pep powiedział samą prawdę i trudno się z nim nie zgodzić.
0
Mam nadzieję że to jest ten moment i Argentyna wygra cały turniej.
0
Zobaczymy czy Lucho zaskoczy i zdecyduje się na zmianę, czy też zostanie wszystko po staremu, ale wtedy Mats by się już wkurzył chyba.
0
W końcu ta Serena pokonana.
1
Będzie strzelanina, nowe ofiary :D
8
Juve ma dobry skład, ale tam będzie miał ciężko wygrać LM, z Barcą to co innego.
0
Co tu się nawet zastanawiać: Argentyna :D
0
Ciekawe tylko jaką rolę będzie pełnił po powrocie, ile minut dostanie.
2
Oby tylko ta piękna passa trwała jak najdłużej, a my kibice cieszyli się z jej sukcesów.
10
Ja tylko proszę o jedno: Aby wrócił w przyszłości do Barcy!!!
0
He he no na pewno pójdzie :)
5
Ha ha jaja jak berety, ciągle ta Barca im winna jest.
0
To już nawet nie jest śmieszne, fatum jakieś czy co?
2
Teraz to Ronaldo chce podpisać nowy kontrakt, a pewnie gdyby LM nie wygrali to poszedłby do takiego PSG :)
0
Jaja to będą jak z Bartry wyrośnie klasowy obrońca, a potem będzie problem z odkupieniem go.