Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak najbardziej dać mu, zasługuje swoją postawą na boisku.
0
Co tu się mu dziwić, jeśli faktycznie miałby dołączyć jakiś dobry ŚO to wiadome jest że miałby obawy iż nie będzie grał, miejmy nadzieję że zostanie jednak i się dogadają.
1
Tak bardzo liczyłem na Atletico i się przeliczyłem.
2
Zajebisty artykuł i bardzo fajnie się go czyta.
0
Wystarczyło mu dać pograć więcej i klauzula by się nie zmieniła, a byłaby szansa na więcej kasy skoro już ma odejść.
0
Tak szybko Rangers chyba nie da rady rywalizować z Celtami, ale wszystko z czasem :) Chociaż tyle że tak szybko wrócili :)
0
Ja tam tego nie lubię, wole konkrety :D
0
Ja nie mówię że gorszy, po prostu dla mnie Alves już się trochę wypalił, to nie ten Dani co kiedyś, wiele trzeba mu zawdzięczać bo chłop napracował się dla Barcy, ale kiedyś coś się musi skończyć, czas na zmiany. Czy ja go wyzywam? Nie, po prostu wyraziłem swoje zdanie. Nie chcę się z Tobą kłócić, za bardzo Cię szanuję ;)
0
Dokładnie, dobrze mówisz!
0
W sumie racja, dla mnie to byłoby najlepiej gdyby Generał nadal grał w Barcelonie :)
0
Cóż, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
10
Fajnie tak na spokojnie sobie poczytać jaki był przebieg meczu i dokładna analiza.
1
Kurde nawet zapomniałem że wczoraj był Finał, nie oglądałem więc nie wiem kto był lepszy i kto zasłużył, ale szkoda że Atletico nie dało rady wygrać.
4
Przecież te ceny są chore, ja pierdziele ta piłka nożna staje się coraz gorsza i polityka transferowa.
0
Bardzo dobry ruch, a jeszcze lepsze będzie wypożyczenie go, niech się nadal rozwija.
0
Brawo, normalnie zarząd spisał się na medal, co za głupotę odstawili.
0
Jak ja nie lubię tych meczów reprezentacji!!!
0
Nie wiem kiedy dadzą sobie spokój z tym transferem Neymara, on zostaje w Barcelonie i tyle w temacie.
0
Czyli zostanie na przyszły sezon, to mnie bardzo cieszy.
0
Szkoda go, tak się poświęcił i nic mu to nie dało.
10
Ja też się ciesze że Busi zostaje na kolejne lata w naszym ukochanym klubie.
1
Messi jedynie daje te 4,6% z rzutów wolnych :D
1
Akurat cieszę się że Rangers w końcu powrócili tam gdzie ich miejsce, zapowiada się od nowego sezonu ostra rywalizacja ich z Celtikiem.
4
5 hat-tricków to piękna sprawa :)
0
Mogłoby się to już zakończyć i aby w końcu wrócił ponownie na Camp Nou.
0
Ja tylko jestem ciekaw czy są na rynku firmy, które są w stanie zaoferować więcej niż Qatar.
33
Albo naprawdę nie ma ochoty do Barcy, lub też robi zasłonę dymną i mówi ściemę. Ja tam bardzo chciałbym aby dołączył do Barcelony.
0
Lepiej mu dać więcej szans, bo bez tego to nic nie osiągnie.
0
W końcu!! :) Wspaniała wiadomość :)
3
Jeszcze tak by Real przegrał z Atletico, to Ronaldo miałby wtedy 0 :D