Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba coś nawymyślać by interes się kręcił, takie już są te media.
3
Chciałbym również takie piękne lata spędzić jako piłkarz w Barcelonie...
2
Ehh nie na taki obrót spraw liczyłem, kurde do kitu. Ale Borussia to dobry kierunek dla niego, oby grał tam w podstawie za Hummelsa i się rozwinął a potem wrócił do Barcy.
0
Sama obecność jego może kolegom bardzo pomóc.
0
Chciałbym zobaczyć Tarzana.
2
Wybitna kariera o której może pomarzyć niejeden piłkarz. Ogromny szacunek dla Alvesa.
19
http://s30.postimg.org/jk13cf875/dw_fb_tlo.png
:)
0
W końcu to się zakończyło, dobrze dla Leo. Ciekawe co będzie z jego ojcem.
2
Wypożyczenie OK, ale musi grać regularnie bo tak to nici z tego i jego rozwoju.
0
W 100% wolę Pogbe tylko że ta cena odstrasza..
1
Bartra miał się od kogo uczyć, liczę że jeszcze będą z niego ludzie.
4
Zaraz Ronaldo się obrazi na Pepe bo ten powiedział że siła zespołu tkwi w kibicach a nie w nogach Ronaldo :D
0
Najważniejsze jeszcze aby grał regularnie tak jak do tej pory.
3
Taa jasne, gdyby było tak że Bartra to piłkarz o fantastycznych warunkach, to by mu dali szansę w końcu grać, tak to tylko obiecanki i nic więcej. Jak ma siedzieć znowu na ławie, to lepiej niech odejdzie bo szkoda go.
0
Zwykły człowiek a 150 dziennikarzy, to jest po prostu masakra.
1
Jestem jak najbardziej za :)
5
Jego wrzutki mogły denerwować, ale sympatyczny z niego człowiek, szczery do bólu. Takich brakuje.
5
Super list ze strony Daniego, napracował się dla Barcy przez te 8 lat i za to mu dziękuję.
0
Poczytaj również moje komentarze na temat Pogby, to dowiesz się że i ja uważam iż nie jest tyle wart, ale cały czas mam nadzieję, że uda się obniżyć cenę jak i pensję.
1
Odeszły takie legendy jak Generał czy Tarzan, było smutno ale przetrwaliśmy to, tak więc i po odejściu Alvesa wszystko minie. Niech mu się powodzi dobrze w nowym klubie, a to że Ney i Szef zostają to bardzo dobre wiadomości.
0
Wszystko się kiedyś kończy, czas Alvesa w Barcelonie również.
5
Pewnie go szantażowała by z nią był :D
1
Dopóki nie zobaczę oficjalnego info, tak nie uwierzę w nic, już kiedyś też było tyle gadania na jego temat i co nadal siedzi w PSG.
1
Wydaje mi się, że 40 baniek za Marquinhosa to dużo, ale jak ich stać i wiedzą że się opłaci niech kupują.. W końcu to oni rządzą tym klubem.
3
Oby tylko każdy wrócił bez urazów a będzie dobrze.
1
Nie złapałem Leo za rękę, ale mogę powiedzieć tak jaka jest prawda w życiu. Za przekręty się płaci i trzeba się liczyć ze wszystkimi konsekwencjami.
12
Jeśli to faktycznie prawda, to nie pozostanie nic innego jak podziękować mu za wszystko co zrobił dla Barcy i życzyć powodzenia. Teraz Vidal niech dostanie szansę, albo sprowadzić Bellerina :)
10
Jego etap w Barcelonie się na pewno jeszcze nie skończył i musi obowiązkowo pozostać, mam nadzieję że szybko to załatwią.
2
Alaba w Barcelonie to moje marzenie, tak samo jak Pogba. Teraz Las Palmas jednak tylko 10 baniek chcą? Zobaczyli zapewne że nikt im nie da według ich zachcianek 30 to obniżyli. Ciekaw jak to będzie w BPL teraz gdy Mou z Pep się ponownie spotkają.
5
Szkoda bo młody mógłby trochę namieszać.